Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy TakTak od 5. listopada - oficjalnie

Nowy TakTak od 5. listopada - oficjalnie

WitekT 3 Listopada 2008 14:46

0 0

Od 5. listopada nowi użytkownicy TakTaka oraz klienci posiadający taryfę Happy, będą mogli skorzystać z taryfy Nowy TakTak.

Zmiana taryfy Happy na Nowy TakTak jest bezpłatna. Cena za minutę połączenia w taryfie Nowy TakTak wynosi 0,59 zł za minutę i jest ona niższa o 0,18 zł za minutę w stosunku do taryfy Happy. Po czterech miesiącach korzystania z taryfy Nowy TakTak, cena za połączenie do wszystkich sieci wynosi 0,56 zł za minutę, a w taryfie Happy - 0,69 zł za minutę.

Nowy TakTak to m.in.:
0,59 zł za minutę na połączenia do wszystkich sieci - na początek,
0,56 zł za minutę - po 4 miesiącach korzystania z nowej taryfy,
0,15 zł za minutę - czyli Pakiet Minutowy na tanie połączenia w sieci Era i na numery stacjonarne,
mniej niż 1 zł za godzinę rozmowy - w usłudze Godzina za Grosze.




 

 

Do czwartego miesiąca

Po czwartym miesiącu

Minuta

Do wszystkich

0,59 zł

0,56 zł

W sieci i na stacjonarne

0,30 zł (pakiet za 6 zł - 20 minut)

0,15 zł (pakiet za 6 zł - 40 minut)

SMS

Do wszystkich

0,18 zł


Nowy TakTak to również możliwość korzystania z popularnych usług TakTaka - np. Numerki za Grosze, Bonus, SMS-y i MMS-y za grosze oraz promocji doładowań, takich jak Ekstra Minuty czy Doładuj z abonamentu.

Opłata za aktywację usługi Godzina za Grosze, w ramach której godzina rozmowy kosztuje 99 gr, wynosi 2 zł, a opłata miesięczna -1 zł. Natomiast cena Pakietu Minutowego to 6 zł. Użytkownik może kupić dwa pakiety w ciągu 30 dni.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 304
  • 0

    285. ~pablo  2008-11-10 20:09:06  host: 89.108.200.7

    PYTANIE: ja z innej beczki - czy ktoś się może orientuje, gdzie w Krakowie można kupić samsunga c170? W jakim sklepie jest dostępny od ręki? Z góry dzięki za odpowiedź.

  • 0

    286. ~  2008-11-10 23:19:40  host: f96-023.opera-mini.net

    do lee (274): specjalnie sprawdzałem. Kupilem stary starter 7 listopada i Myslalem ze bede mial ważność 2 tygodnie. a tutaj mija niespodzianka. jak sprawdzam stan konta to pisze na ze mam 4zl do wykorzystania do 7 grudnia 2008r i 10zl premii oraz 2 min ze zbieraj minuty do wszystkich w POLSCE. no i te 160 dawnowych smsow w listopadzie do wszystkich. jak na zwykle 9 zl to PLAY calkiem sporo daje. a teraz do MIGOTKI: moze era faktycznie ma najlepszą obsługę klienta. jednak ceny maja drogie. dobra OBSLUGA to nie wszystko. potrzebna jest jeszcze dobra, różnorodna, innowacyjną technologia, usługi. niestety ostatnimi czasy ERA sie cofa. oferta cenowa droga. jesli dla dobrej obsługi lubisz duzo zaplacic to dobrze. ja tam wole mniej placic i sporo oszczędzić (wiadomo ze plus, play, orange maja duzo gorsza obsługę klienta..ale.. jesli ceny sa duzo niższe wole nawet kiepska obsługę ale oferty dobre i wysoka jakość techniczna usług (np nowy tt ma w pakietach do ery i na stacjonarne tylko 30gr/min z ograniczeniem do 2 pakietów miesiecznie. PLAY ma pakiety 30gr/min do wszystkich polskich sieci i bez ZADNYCH limitów miesięcznych. MIGOTKA naprawde dla obsługi klienta chcesz tyle przepłacac?

  • 0

    287. ~lee  2008-11-10 23:54:07  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    286: nie będe tego teraz sprawdzać :) bo od razu na nowy starterze załadowałem za setke bo mi niechciało pakietów uruchomić :P ale jak kiedyś starsze moje numery aktywowałem to miałem te 14 dni dlatego tak też napisałem ;) Pozdro

  • 0

    288. ~damian  2008-11-11 09:53:21  host: kal9-wola-r1.bater.net.pl

    Era jest do dupy, nic fajnego zmiencie sieć jak najszybciej

  • 0

    289. ~he  2008-11-11 12:07:41  host: dip157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z Erą i TT wiąże mnie wiele fajnych wspomnień... Nie zrezygnuje z niej za nic!

  • 0

    290. ~l  2008-11-11 12:10:51  host: el210.internetdsl.tpnet.pl

    Czy w ntt można aktywować pakiet lojalnościowy ten ze 150 min po 14 gr ?

  • 0

    291. ~Endriu  2008-11-11 12:14:56  host: ip-84.38.160.60.resman.pl

    Siedze w TAK TAKU-u juz kilka dlugich lat i chyba czas na zmianę.... moze SIMPLUS?

  • 0

    292. ~lee  2008-11-11 13:47:52  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    291: przyjrzyj sobie oferty zobaczy na jakie phone'y dzwonisz wtedy będziesz wiedział dokładnie co dla Ciebie najlepsze czy plus play czy orange :D

  • 0

    293. ~Annuszka  2008-11-11 14:06:08  host: 78.152.30.240

    Ja tam lubię Erę, nie jestem z tych, co liczą skrupulatnie grosz do grosza, więc zrobiłam prosty test - zakupiłam sobie pre-paidy wszystkich operatorów i każdy przez miesiąc testowałam - z TT wyszło mi najtaniej i nie zamierzam wnikać od czego to zalezy;DD Jak to śpiewała Bjork - there's more to live than this! ;D

  • 0

    294. ~rychu  2008-11-11 15:03:42  host: 169-174-89-113.fenix.katowice.pl

    Niezła metoda ;-)) Wypróbuje przy kupnie auta...

  • 0

    295.  2008-11-11 22:07:04

    Ja nie potrzebowałam kupować kilku prepadów i ich testować żeby się przekonać, że TT to dobry wybór:)

  • 0

    296. ~pablo  2008-11-12 14:38:48  host: ip181-30.ghnet.pl

    Przecież Godzina za grosze to rewelacja! Moje rozmowy trwają minimum 5 minut, i to na szybko. Nie liczę każdego grosza i zapytanie: co u ciebie, jak zdrówko i tym podobne- to jest coś, co musi zawierać każda cywilizowana rozmowa. Nawet przy takich krótkich rozmowach wychodzi na mega plus dla GZG. Fajny krok, żeby ludzie nauczyli się w końcu rozmawiać przez komórki "po ludzku".

  • 0

    297. ~dmx  2008-11-12 23:06:29  host: dir202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przyznaje racje. "Godzina za grosze" to milowy krok w rozwoju polskiej telefonii komórkowej. Dobrze, że ERA coś takiego wprowadziła:-)

  • 0

    298.  2008-11-12 23:14:21

    Też bardzo mi się podoba ta oferta, nawet jeśli zdarzy mi się wykonać kilka krótszych rozmów to i tak wyjdę na swoje, bo zaoszczędzę na długim gadaniu:)

  • 0

    299. ~volvo  2008-11-13 19:45:03  host: dis106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dzięki godzinie za grosze jestem do przodu na kasie i czasie. Poza tym lubię Pingwiny:-)

  • 0

    300.  2008-11-19 16:18:15

    Swoją drogą to rzadko się Pingwinki pojawiają w reklamach:P

  • 0

    301.  2008-12-02 13:46:30

    Ostatnio pingwiny pojawiły się w reklamie Play'a. TakTak chyba już dawno zrezygnował z pingwinów- maskotek marki.

  • 0

    302. ~Sim  2008-12-09 06:23:53  host: ip184-134.ghnet.pl

    Zauwazyl ktos, ze smsy w tym nowym tak-taku drożeją? W happy taniej po 4 miesiacach kosztuja 16 groszy, a w nowym tak-taku 18.

  • 0

    303.  2009-01-07 13:03:42

    Tak, to niestety fakt. Ale za to minuta do wszystkich tanieje- o 3 gr, ale zawsze. Rzadko smsuję, więc mi to różnicy wielkiej nie robi. Najbardziej odpowiada mi usługa gzg- takiej nie ma nigdzie.

  • 0

    304.  2009-01-15 18:05:41

    A ja chciałem zlikwidować 3 swoje+rodziców, zarejestrowane w TT nry, nieuzywane od ponad roku. Panienka w tajemnicy powiedziała, że teraz to oni 3 lata nato maja od utraty wazności konta na wychodzące. Może to jest przyczyna takiej popularności ( w statystykach) sieci Era?

Dodaj swoją opinię