Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy szef regionu i plany marki Honor

Nowy szef regionu i plany marki Honor

orson_dzi 6 Lutego 2018 14:29

3 1

honor 9

Kim Jin został mianowany na stanowisko szefa Regionu Europy Centralnej i Wschodniej oraz Państw Nordyckich marki Honor.
Kim Jin, który będzie zarządzał działaniami Honor w regionie CEE & NORDIC ma 12-letnie doświadczenie na rynku producentów telefonów komórkowych, włączając w to 7 lat pracy dla Grupy Huawei, gdzie odpowiadał m.in. za rozwój produktów, sprzedaż i marketing. Bezpośrednio przed objęciem stanowiska szefa marketingu, był Country Managerem Honor w Szwecji. Jeszcze wcześniej mógł się pochwalić dobrymi wynikami sprzedaży smmartfonów Honor 8 i Honor 7 Lite w regionie Europy Centralnej i Wschodniej oraz Państw Nordyckich.

W 2017 roku rozwój Honor był wyższy niż zakładano. Z modelem biznesowym opartym na Internecie, dobrej jakości produktach oferowanych w przystępnej cenie, Honor z przenosi swój model biznesowy z Chin na globalny rynek.
Naszym celem jest znalezienie się w pierwszej 5 światowych marek smartfonów do 2020 roku - podkreśla George Zhao, prezes Honor.

Źródło tekstu: Honor     

Dodaj do:

Tagi: kim jin | honor | huawei

w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-87-62.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet