Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy szef P4 - oficjalnie

Nowy szef P4 - oficjalnie

WitekT 4 Maja 2009 14:48

0 0

jorgen bang jensenJørgen Bang-Jensen, nowy prezes P4, zapowiada kontynuację polityki podważania mitów i łamania niekorzystnych dla klientów zasad jakimi rządzi się polski rynek telekomunikacyjny. Swoje obowiązki przejmuje oficjalnie już dziś.



Jørgen Bang-Jansen rozpoczął swoją karierę zawodową jako przedsiębiorca IT, a następnie dołączył do Tele Danmark jako szef działu IT. W 1993 roku, kiedy technologia GSM była używana zaledwie przez kilka tysięcy użytkowników na świecie, współtworzył, jako szef, operatora Tele Danmark Mobil.

Później podjął kolejne wyzwanie tworząc ONE, trzeciego operatora w Austrii. Jako Prezes prowadził ONE ponad 10 lat przeprowadzając firmę przez różne fazy rozwoju i wzrostu austriackiego rynku, który uważany jest za jeden z najbardziej konkurencyjnych w Europie.




W następstwie sprzedaży operatora ONE, Bang-Jansen zajmował się również doradztwem oraz pełnieniem funkcji członka zarządu w firmach telekomunikacyjnych oraz technologicznych.

Zastępując odchodzącego prezesa Chrisa Bannistera, Jørgen Bang-Jensen dołącza do operatora, aby kontynuować strategię wzrostu firmy i umocnić sukces jakie operator osiągnął pod rządami poprzednika.

Play jest obecnie jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm telekomunikacyjnych określanych mianem ‘challengera’ w Europie. I właśnie bycie Challengerem jest czymś, co lubię najbardziej w moim życiu zawodowym. Jednocześnie, jest to dla mnie wielki zaszczyt być odpowiedzialnym za dalszy wzrost tej firmy. Obiecuję naszym klientom, że Play ciągle będzie liderem w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w najlepszym stosunku jakości do ceny na rynku. Będziemy jeszcze lepsi - zapewnia w pierwszym dniu pełnienia obowiązków Jørgen Bang-Jensen, nowy prezes P4.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14.  2009-05-04 15:44:43

    A ja się dziwię,że Marcinkiewicz nie startował na to stanowisko ;p

  • 0

    15.  2009-05-04 15:48:53

    @11 moze tak, moze nie. generalnie zadanie ma utrudnione, bo dla play nadchodza troche ciezsze czasy niz przez ostatnie 2 lata. ludzie oczekuja dalszych obnizek i agresywnej walki o klienta, (a ta zwlaszcza w sektorze abonamentowym opada), tymczasem wszystko dookola drozeje przez rozne czynniki i jest coraz mniej miejsca na obnizki. jak na zlosc dysproporcie z tytulu mtr beda malec. obstawiam, ze w prepaidzie po pewnym czasie zostanie wzorem z abonamentow wprowadzona stala miesieczna oplata za bonus z minut przychodzacych i zacznie sie pakieciarstwo w sieci, a nie do wszystkich. cala nadzieje w Chinach i Bank of China ;)

  • 0

    16. ~  2009-05-04 15:49:37  host: f142-041.opera-mini.net

    Niech prezes lamie mity: o zasiegu 3g(niech stawiaja node b)bo jest jeszcze maly,niech play zlamie mit i 'podaje' zasieg w m2 a nie dla%populacji-robi jak 3mno,niech definicja 'klienta' czy 'aktywnej karty sim' bedzie okreslona wg wykladni rekomendowanej przez regulatora i wpisana do regulaminu.osobiscie w nic nowego od play nie wierze,poza tym ze beda liderem bezprzewodowego internetu(nie mylic z mobilnym).mirekb

  • 0

    17.  2009-05-04 15:53:48

    @16 no wlasnie bezprzewodowego internetu, bo mobilny nie bedzie on poki nie puszcza go po gsm co raczej jest malo prawdopodobne... (czyzby nie oplacalo im sie zestawiac laczy pod gsm?)

  • 0

    18. ~ziomek13  2009-05-04 16:03:09  host: afij175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mnie w sumie obnizki nie interesują bo kazdy towar musi miec swoją wartosc(a złodzieje z trójcy kradli po 80gr zupełnie niedawno i dawali smieszne pseudodarmówki) a najwazniejsze jest to zeby firma nie zbankrtutowała

  • 0

    19. ~  2009-05-04 16:13:25  host: radiocomunicate.com

    czego nam wszystkim zycze

  • 0

    20.  2009-05-04 16:33:07

    amen

  • 0

    21.  2009-05-04 16:43:02

    No Panie prezes, oczekujemy dużych pakietów internetowych we Freshu. 100,250,500, 1000 MB na miesiąc...Na początek może być w zasięgu 3G Play:)

  • 0

    22.  2009-05-04 20:02:36

    Zobaczymy co nowego da nowy prezes, mam nadzieje że będzie jeszcze lepszy od ostatniego.

  • 0

    23. ~Bob  2009-05-04 20:18:37  host: public64972.xdsl.centertel.pl

    Samych sukcesów na nowym stanowisku Panie Prezesie!

  • 0

    24. ~Pakao  2009-05-04 20:21:34  host: user-89-108-234-79.mobile.playmobile.pl

    Mam nadzieję, że będzie przynajmniej tak, jak jest teraz, ale zawsze może być lepiej :) Chociaż z drugiej strony nie bardzo wiem, co lepszego dla mnie mogłoby być we Freshu - w zasadzie wykorzystuję tylko minuty które mam gratis za 2 przychodzące, kwotę na koncie sporadycznie tylko uszczuplam o 9gr za sms'a, przez rok mam spokój z doładowaniami... Dla mnie naprawdę jest idealnie :) Nie mówiąc już o tym, że dzięki Playowi w ogóle mam net (iPlus i reszta zdecydowanie za drogi, po kablu nie mogę mieć), który hula dzięki taniemu modemowi z Playa :) Póki co - dla mnie inni operatorzy nie istnieją :]

  • 0

    25. ~  2009-05-04 20:51:20  host: f96-038.opera-mini.net

    do 24: dla mnie inni istnieją (mam jeszcze umowe z mixplus 3 procz pf) puki co do internetu mam siec kablowa ale za jakis czas moge zastanawiac sie nad zmianami. puki co najbardziej interesuje mnie jaka jest jakos rozmów i wideo rozmów w play online (na karte) czy w play online mozna rozmawiac głosowo ze skypa i innych komunikatorow głosowych czy takie voipy sa blokowane przez play (szczegolnie z pozycji telefonu komórkowego jak to wyglada) i kolejna sprawa jesli chodzi o play online na karte. rozumiem ze max prędkość to jeden mega na odbiór transmisji danych a na wysyłanie jaka jest prędkość w play online ( pytam bo minimalne wymagania dla rozmów głosowych w voip to 128 kilo w obie strony by jakość rozmów byla wystarczajaco dobra... w sytuacji gdyby play online blokował operatorów voip i rozmowy głosowe i wideo rozmowy z komunikatorów to dla mnie taki bezprzewodowy / mobilny internet traci sens. w takim przypadku wole juz te 50-100 mega z naliczaniem co do bajta za 10zl w telefonie komórkowym i to w całej polsce niz play online tylko w 3g /hdspa niby 4 giga limit na 58 dni ale z pozycji telefonu komórkowego nie do wykozystania (tv internetowej i video streming z pozycji tak małego ekranu zle sie ogląda a np blokada rozmów głosowych i wideo rozmów ze skype np to spory minus) do reszty jesli chodzi o internet nie ma to jak kabel..

  • 0

    26.  2009-05-04 21:24:55

    Tak naprawdę tani net by się przydał do PF, choć wiadomo tańszy jest niż np. w takim Orange, ale mówię tu o jakiś pakietach internetowych.

  • 0

    27. ~ZICO  2009-05-04 23:00:38  host: 89.108.204.170

    #13: Nie żartuj sobie hettman. Większość tutaj piszących zapewne dopiero się rodziła lub miała się urodzić kiedy Challenger kończył swój żywot z 7-osobową załogą na pokładzie (nawet Witek był wtedy w wieku przedszkolnym:-))Pamiętam dokładnie ten dzień-to było straszne. Dla zainteresowanych link: http://pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa_promu_Challenger. Myślę, że jeśli nikt z wielkiej trójki nie połknie P4 to nie skończy on jak wahadłowiec Challenger.

  • 0

    28. ~  2009-05-05 01:53:41  host: f142-042.opera-mini.net

    Albo jak dodge chelenger z 1976 roku, piękny samochód i wiecznie żywy.

  • 0

    29.  2009-05-05 06:48:18

    list do redakcji PasjaGSM: "Otrzymaliśmy list od zaniepokojonego klienta sieci Play – aktywował on trzykrotnie pakiet stu minut do sieci Play w ramach promocji Play Fresh. I tu pojawił się problem, ponieważ system twierdzi, że limit aktywacji został wykorzystany. Na początku kwietnia zakupiłem trzy pakiety 100 minut do play i sieci stacjonarnych za 5zł. Pakiety te ważne były do 30 kwietnia. Od 01 maja br. Próbuję aktywować nowe i otrzymuję komunikat " wykorzystałes limit aktywacji" w bok informują, że z pakietu można skorzystać jeden raz w trakcie trwania promocji i gdy juz kupiłem trzy pakiety to w kolejnych miesiącach nie będzie juz można zakupić nowych zgodnie z regulaminem tej promocji. Problem w tym, ze takiego zapisu w niej nie ma." he? jakiś komentarz dzieci playa?

  • 0

    30. ~  2009-05-05 08:01:52  host: f96-037.opera-mini.net

    do papszmir: tak sie akurat składa ze ja takze mam play fresh (a mam 30 lat. nie podałes w informacjach o sobie ile masz lat, wiec byc moze jestem starszy od Ciebie..?) mam pf od 12 marca bodajże (jeszcze przed oficjalną premiera. pewnie dlatego pierwszy pakiet 500 darmowych smsow dostalem z ważnością na 30 dni, potem juz bylo standardowo 5zl doladowanie to dali 500smsow gratis ale tylko na 5 dni.) a jesli chodzi o pakiety rozmów to wlasnie dzisiaj aktywowalem sobie łącznie piąty pakiet. inna sprawa nigdy nie mialem 3 pakietów naraz. zazwyczaj 1-2 naraz bo nigdy nie wiem czy tyle minut wygadam w ciagu 30 dni. wiem takze ze byla jakas awaria w systemie rozliczeniowym w play (cos kolo długiego weekendu. mieli to naprawic 4go maja i chyba naprawili skoro dzisiaj 5go maja aktywowalem sobie kolejny (5ty juz z kolei) pakiet 100 min do play i stacjonarne za 5zl. zreszta papszmir poczytaj sobie tam ten artykuł do konca. mysle ze tamci redaktorzy tez wyjaśnili tamtą sprawe. jedna rzecz: jak zaczynasz cos czytać to przeczytaj do konca a dopiero potem sie wypowiadaj. pozdrawiam

  • 0