Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy szef marketingu w Lenovo dla regionu EMEA

Nowy szef marketingu w Lenovo dla regionu EMEA

msnet 9 Sierpnia 2017 13:57

1 0

alex moore

Lenovo Mobile Business Group ogłosiło dzisiaj wybór Alexa Moore'a na stanowisko Dyrektora Marketingu w regionie EMEA.

Alex Moore jest absolwentem University of Manchester na wydziale Engineering, Manufacturing & Management i pełnił wcześniej funkcję Senior Adviser dla rynku produktów konsumenckich w firmie zajmującej się doradztwem strategicznym w zakresie zarządzania. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie na rynku konsumenckim. Moore swoją karierę zawodową rozpoczął w firmie Procter & Gamble, spędzając w niej 13 lat w działach sprzedaży, marketingu, a także zarządzając marką.
Nowy dyrektor będzie odpowiadał za budowanie marki Motorola, a także rozwijanie portfolio produktów firmy w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA).

W Lenovo skupiamy się na dostarczaniu prawdziwych innowacji, produktach i doświadczeniach cennych dla konsumentów, jak i dalszym rozwoju. Pasja, talent i bogate doświadczenie na rynku konsumenckim tak innowacyjnego marketingowca, jak Alex, pozwolą nam skierować nasze działania na jeszcze lepszy kurs w regionie EMEA - powiedział Oliver Ebel, Vice President & General Manager, EMEA Mobile Business Group.

To niezwykły moment na to, by dołączyć do Lenovo Mobile Business Group w EMEA. Możliwości firmy w tworzeniu innowacji, przekraczaniu granic i przewyższaniu oczekiwań konsumentów jest realną zmianą na rynku smartfonów. Nie mogę się doczekać współpracy z zespołem, by przyczynić się dalszego rozwoju na jeszcze większym obszarze - powiedział Alex Moore.

Źródło tekstu: Lenovo     

Dodaj do:

Tagi: lenovo | motorola | alex moore

w sumie: 2
  • 0

    1. ~Roman  2017-08-09 15:03:58  host: rev-213.189.47.139.atman.pl

    biały, a mruży jak skośny

  • 0

    2. ~UzytkownikK6Note  2017-08-10 08:40:54  host: apn-31-0-23-154.dynamic.gprs.plus.pl

    Hmm... Być może ten Pan będzie wreszcie wiedzieć, dlaczego zawiesili aktualizacje K6 Note dla Polski i co zepsutym kilka miesięcy temu w updacie roamingiem w P2. Aktualni marketingowcy Lenovo w mediach społecznościowych odpisują tylko, że czekają na odpowiedź z odpowiedniego działu. I tak już trzeci miesiąc.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-254-212.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet