Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy szef działu operatorskiego w Samsung Polska

Nowy szef działu operatorskiego w Samsung Polska

LuiN 18 Listopada 2016 15:21

1 5

andrzej molskim Andrzej Molski objął stanowisko dyrektora ds. współpracy z operatorami w Samsung Electronics Polska. Do jego obowiązków należeć będzie m.in. tworzenie oraz realizacja strategii współpracy z operatorami telekomunikacyjnymi.



Współpraca z operatorami ma dla naszej firmy strategiczne znaczenie. Jestem przekonany, że bogate doświadczenie zawodowe Andrzeja pozwoli nam wzmocnić i rozwinąć istniejące relacje z tą grupą partnerów biznesowych - powiedział Arkadiusz Wójcik, dyrektor departamentu sprzedaży działu mobile.




Andrzej Molski jest absolwentem Politechniki Poznańskiej oraz Télécom Bretagne. Z branżą telekomunikacyjną i technologiczną związany jest od lat 90., a od prawie 20 lat jest managerem zarządzającym. Doświadczenie zawodowe gromadził pracując na stanowiskach menedżerskich w takich firmach jak Orange czy CA Technologies, a także kierując polskimi firmami jak np. Young Digital Planet.

Jego pasją jest rynek technologii i biznesu i dlatego w pracy zawodowej stara się poszukiwać wartości na styku obu obszarów. Ponadto interesuje się kwestiami rozwoju kultury organizacyjnej oraz zaangażowania pracowników. Prywatnie miłośnik podróży i sportu, a także dobrej muzyki.

Źródło tekstu: Samsung     

w sumie: 15
  • -4

    1. ~Hotelarz  2016-11-18 16:29:00  host: 5.174.93.193

    Ty szefie Samsunga lepiej dajcie więcej anten w swoich telefonach bierzcie przykład z Huawei P9 ma 3 anteny do zasięgu.

  • 4

    2.  2016-11-18 16:33:24

    @1, Hotelarz - pod każdym wpisem teraz o antenach w P9 będziesz pisał? Nie lepiej dać dwie dobre anteny niż 5 badziewnych?

  • -3

    3. ~Hotelarz  2016-11-18 16:36:11  host: 5.174.93.193

    @2, Człowiek z waszej ekipy potwierdził kowcio że lepiej P9 łapie od S7 więc chyba nie może się mylić, chyba że kłamie...

  • 0

    4. ~1  2016-11-18 17:04:18  host: n07-02-01.opera-mini.net

    @1 a moźe dobrze by było źebyś przesłał im jakiś projekt anteny, np 7 elementowej dla smartfonów. Czysty zysk dla Ciebie i uźytkowników.

  • -3

    5. ~Hotelarz  2016-11-18 17:13:53  host: apn-95-40-217-88.dynamic.gprs.plus.pl

    @4, Antena w telefonie powinna łapać stabilnie zasięg zawsze niezależnie jak obejmiemy dłonią telefon a tak niestety nie jest w Samsungach po prostu antena powinna być ukryta w około obudowy telefonu 360 stopni by zawsze był zasięg wszędzie.

  • 2

    6. ~  2016-11-18 17:31:19  host: public-gprs393195.centertel.pl

    @1 może już skończysz z tymi antenami? Większość smartfonów ma 3 anteny, a Huawei robi z tego jakiś "emejzing" marketingowy. Tutaj masz umiejscowienie anten w samsungu: http://tlp.is/bt2
    iPhone ma dwie, ale na całej długości na górze i dole i kto wie czy wewnątrz nie są to też 3 anteny tylko obok siebie: http://tlp.is/bt3
    A TERAZ SZOK! LG w jednym modelu miał przykładowo aż 5! anten: http://tlp.is/bt4

  • -1

    7. ~4  2016-11-18 17:31:47  host: n11-08-01.opera-mini.net

    @4 dzięki za fachową informację. Ale zdaje mi się,ze te 7 drutów na około dałoby Samsungowi lepsze wyniki niź 3 druty.

  • -1

    8. ~Hotelarz  2016-11-18 17:52:43  host: apn-77-113-65-175.dynamic.gprs.plus.pl

    @6, Trochę mnie oświeciłeś, niestety nikt na świecie nie robi testów porównania łapania zasięgu w telefonach -dBm ciekawe który z flagowców by wygrał to bym taki kupił.

  • 0

    9. ~  2016-11-18 18:13:32  host: 218.etlink.pl

    A kto był poprzednim szefem tego działu i dlaczego nie jest?

  • 1

    10. ~4  2016-11-18 18:14:42  host: public-gprs387588.centertel.pl

    Więc prosimy o VoLTE w niebrandowanym S7...

  • -3

    14. ~  2016-11-18 19:09:46  host: apn-46-77-128-33.dynamic.gprs.plus.pl

    Potwierdzam telefony Samsung słabo łapią zasięg jeśli zależy ci na dobrym zasięgu tylko Huawei.

  • 0

    15.  2016-11-19 18:47:47

    Gość absolutnie nic nie zawinił- ale przeszkolenie przeciwpożarowe powinien przejść.

  • 0

    17.  2016-11-19 20:55:21

    @4 A może byś się nauczył w końcu pisać poprawnie? Litera "ź" różni się od litery "ż". Zamaiast edukować o antenach o których pojęcia nie masz.

  • 0

    18. ~123x  2016-11-21 08:18:50  host: n06-05-05.opera-mini.net

    17. a może nauczył byś się czytać treść komentarzy???

  • 0

    20.  2016-11-21 10:15:07

    Jeeezu, ludzie. Co za piaskownica. Andrzej jest PRO, pracowałem z nim. Gratuluję Samsungowi dobrego wyboru, a za Andrzeja trzymam kciuki ! :)

Dodaj swoją opinię