Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy szablon rozliczenia miesięcznego w T-Mobile

Nowy szablon rozliczenia miesięcznego w T-Mobile

sirmark 9 Marca 2017 17:37

7 5

t mobile faktura

T-Mobile wdraża nowy szablon faktury i rozliczeń miesięcznych. Klienci etapami otrzymują je wraz z instrukcja, która ma pomóc w zrozumieniu nowego układu.

Nowy format jest zdecydowanie bardziej przyjazny w odbiorze. Jest też po prostu milszy dla oka. Już na pierwszej stronie dokumentu podsumowane są wszystkie opłaty, z kwotą faktury, kwotą do zapłaty i saldem konta. Prosta nawigacja w postaci oznaczeń A, A1, A2, A3, B, C powinna pozwolić każdemu w szybkim znalezieniu szczegółowych rozliczeń na kolejnych podstronach.




Poprzedni szablon był wdrożony tak dawno temu, że nie udało nam się nawet odszukać roku jego wprowadzenia. Poniżej prezentujemy ABC nowego rozliczenia:

t mobile faktura t mobile faktura t mobile faktura t mobile faktura

Zobacz: inne filmy z kategorii Wydarzenia

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: billing | t-mobile

w sumie: 31
  • 1

    12. ~Raf  2017-03-09 19:33:03  host: 188.146.135.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Na początku nowy szablon jest skomplikowany i trzeba go wnikliwie analizować. Ale czy prostszy to nie wiem. Dostałem fakturę korygującą po reklamacji na 14 stronach. Analizowalem kilka minut.

  • 1

    13. ~juko  2017-03-09 19:34:15  host: user-94-254-147-28.play-internet.pl

    Ja mam prosta fakture place 30zl i po co mi takie bzdury.A tu jest gaszcz jakies literki z abecadla.Z klientow robi sie dzieci by mialy sie czym bawic.

  • 0

    14.  2017-03-09 19:50:45

    orson_dzi - normalne ;-)

  • 0

    15. ~Granie na czekanie  2017-03-09 19:57:37  host: static-81-219-132-186.devs.futuro.pl

    Naliczenia DODATKOWE

    719 zł

    Kochane TMobile z wszystkimi usługami premium

  • 0

    16.  2017-03-09 19:58:11

    @10. A był komunikat prasowy?

  • 0

    17. ~pabloki  2017-03-09 20:18:25  host: 188.146.132.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @16 wazne że ogłoszenie jest publiczne , na stronie play, w zakładce relacje inwestorskie . dziennikarstwo to nie tylko czekanie na informacje prasowe . wiem tez że wyniki play za 1Q 17 będa 23. maja . wiem, bo przeczytałem. tam!

  • -1

    18.  2017-03-09 20:23:49

    Czyli nie było?

  • -1

    19. ~pabloki  2017-03-09 20:27:40  host: 188.146.132.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @18 a co to ma do rzeczy? wszystko opieraja na komunikatach?daj spokój. ogłoszenie jest publiczne , w konkretnym miejscu , no i raczej nie opublikował go tam chochlik.

  • -1

    20.  2017-03-09 20:53:09

    @19. Skoro nie było komunikatu to skąd mieli skopiować?
    Nie zauważyłeś że Telepolis to od jakiegoś czasu kopiuj - wklej komunikatów? Kiedy ostatnio widziałeś "Piszemy o tym pierwsi"? Artykuły to teraz Virgin Mobile tutaj pisze zamiast Witka. ;-)

  • 0

    21. ~pabloki  2017-03-09 21:27:36  host: 188.146.132.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @20 trzeba by sie zapytac telepolisa czy to nie pomysł Witka z tym "piszemy o tym pierwsi" . bo jeśli to autorski pomysł to nie mogli by używać.

  • 1

    22.  2017-03-09 21:38:37

    @20 Liczycie przecinki w każdym tekście, ale komentarz Luina o tym, że od początku roku nie korzystamy z napisu "piszemy o tym jako pierwsi" pominęliście?

  • -1

    23.  2017-03-10 00:14:19

    @22. Nigdy nie wytykałem nikomu błędów w pisowni.

  • 1

    24. ~gość  2017-03-10 07:59:58  host: public-gprs205378.centertel.pl

    A w prepaidzie nadal lubią sobie pobrać nienależne opłaty za jakieś "usługi" włączane przez nich i oczywiście przez klienta niezamawiane i niechciane, jakiś "bezpieczny internet" śmieszne żenujące jakieś uwaga..... 10MB! za 3zł. Oczywiście możesz mieć transmisję danych w telefonie wyłączoną i nie zużyć ani 1kB ale T-oszuści ci naliczą..... potem ty musisz składać reklamację, oddadzą. A ile osób nie złoży? Ilu osobom pobiorą nienależnie 3zł z konta? Gdzie są odpowiednie urzędy? Nakładane na nich kary za włączanie różnego niechcianego śmiecia niczego ich nie nauczyły.

  • 0

    25. ~  2017-03-10 08:46:29  host: 188.146.144.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Wysylaja nowe faktury z taka informacja jak w artykule juz od miesiaca

  • 0

    26. ~Czlowiek  2017-03-10 09:21:43  host: 89-73-155-122.dynamic.chello.pl

    Dostaje od grudnia ...

  • -1

    27. ~  2017-03-10 09:33:43  host: 188.146.144.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    trzeba przyznac ze jest bardzo prosto wytlumaczony sposob rozliczenia i brakowalo tego.

  • 0

    28. ~  2017-03-10 14:17:35  host: 31.63.192.247.ipv4.supernova.orange.pl

    Widze, ze tez macie w redakcji okres rozliczeniowy do 9 dnia miesiąca :P

  • 0

    29. ~Beata  2017-03-10 20:43:36  host: 188.146.131.147.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Brawo T-Mobile bardzo fajnie i przejrzyście zrobione rozliczenie
    A Polak jak zwykle niezadowolony ze wszystkiego
    Jesteśmy takim beznadziejnym narodem, któremu wszystko przeszkadza .

  • 1

    30. ~Zawiedziona  2017-03-10 22:22:12  host: 188.146.3.57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Szkoda tyko ze system myli się i dolicza dziwne kwoty. W moim przypadku tmobile wystawiło fakturę o 135 zł brutto większa!!!!

  • 0

    31. ~AVIXD  2017-03-11 07:58:34  host: public-gprs351954.centertel.pl

    Dzięki bogu że je wreszcie wprowadzili, chodź niesety nie zmieni to podejścia podejścia przeciętnego "Kowalskiego" który zobaczy że, ma do zapłacenia 2zł więcej za smsy międzynarodowe, nie spojrzy na fakturę a od razu zadzwoni na i infolinię wyzywając wszystkich od oszustów. Niestety.

Dodaj swoją opinię