Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy system opinii na TELEPOLIS.PL

Nowy system opinii na TELEPOLIS.PL

WitekT 14 Marca 2014 08:36

31 10
Właśnie wprowadziliśmy nowy system opinii na TELEPOLIS.PL. Umożliwia on filtrowanie piszących, a także pokazuje te wpisy, które zostały dodane od ostatniej wizyty w danej wiadomości, artykule czy telefonie.



Najbardziej widoczną zmianą jest dodanie awatara piszącego po lewej stronie jego wiadomości. To docenią szczególnie "wzrokowcy". Do tego wprowadziliśmy możliwość łamania linii, co powinno uczynić wpisy bardziej czytelnymi.

Użytkownicy Kont Premium dostają dodatkowe możliwości, które w większości umieściliśmy na belce opinii:
  • możliwość wyboru jakie opinie są wyświetlane - wszystkie, wszystkie bez piszących z Opery Mini albo tylko pisane przez zarejestrowanych użytkowników,
  • możliwość blokowania wyświetlania konkretnych piszących (wystarczy najechać na nick takiej osoby i wybrać odpowiednią opcję),
  • możliwość wczytywania pod każdym materiałem od razu wszystkich opinii, a nie tylko ostatnich 30,
  • podświetlanie żółtym tłem opinii, które pojawiły się od czasu ostatniej wizyty,
  • możliwość dodawania do obserwowanych wybranych materiałów, które potem widać w panelu administracyjnym. Co ważne, podane są tam informacje o ilości nieprzeczytanych opinii w danym materiale.

filtr komentarzym komentarze panelm

Wszyscy użytkownicy, którzy byli zarejestrowani w serwisie i zatwierdzili regulamin, otrzymali Konto Premium na 48 godzin. Jeżeli ktoś już miał wykupione takie konto, to jego abonament został przedłużony o ten czas. Zapraszamy do testowania nowych funkcji!

UWAGA! W związku ze zgłaszanymi przez niektórych kłopotami z wyświetlaniem nowych funkcji, sugerujemy wyczyszczenie cache lub przeładowanie strony "na twardo" (ctrl+F5 lub shift+F5).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: telepolis.pl

w sumie: 242
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    235. ~JustMe  2014-03-15 19:38:11  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginm.net

    WitekT, dziękuję.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    236. ~  2014-03-15 21:42:19  host: z55-03.opera-mini.net

    Filtrowanie opery mini to nie fair jest. To można też zrobić filtrowanie dla neostrady lub netii czy chello.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    237. ~Calm7  2014-03-15 21:58:37  host: n09-08-01.opera-mini.net

    Oj tam, zalogujesz się, to może Cię nie zblokują ;-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    238.  2014-03-15 22:42:16

    Każdy sam sobie ustawia blokadę i to jest bardzo dobre. Wystarczy przejrzeć jakiś artykuł dostępny tylko dla premium i poczytać dyskusje w komentarzach a potem poczytać pod otwartym tekstem to odrazu widać sens filtrowania.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    239. ~Calm7 * Uważajcie na ZIELONE !  2014-03-15 23:23:08  host: n09-08-01.opera-mini.net

    A ja powiem tak, że mi tam specjalnie nie potrzebne filtry na operę, fakt, czasem jeden przegina, ale to nie powód, aby blokować 100% operzystów, zamiast 1%. Tak to widzę...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    241.  2014-03-16 15:31:56

    o wreszcie poprawiliście mi moj żółty nik :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    242.  2014-03-16 20:03:20

    Calm7: kto mówi o blokowaniu 100%? Poza tym my nikogo nie blokujemy - jeżeli już, to blokują użytkownicy...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    243. ~Calm7  2014-03-16 20:55:08  host: n09-08-01.opera-mini.net

    Ależ Witoldzie, przecież to jasne w 100% ;-) chodziło mi o użytkowników. PS. Blokada na operzystów jest mniejsza niż 100%? A to tak się da..? ;-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    244.  2014-03-18 16:50:38

    Moja propozycja po dłuższym użytkowaniu nowego wyglądu komentarzy. Czy można by zmienić kolor podświetlenia nieprzeczytanych komentarzy? Jakoś na tym różu źle się czyta i jeszcze osobiście źle mi się kojarzy. Już delikatny szary może byłby lepszy albo najlepiej jakiś znaczek, symbol zboku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    245.  2014-03-18 19:26:08

    To nie jest różowy, tylko żółty... ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    246. ~Calm7  2014-03-18 20:48:58  host: n09-08-01.opera-mini.net

    Jak symbol "zboku", to tylko róż musi być, Witoldzie ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    247.  2014-03-18 21:09:46

    To ja mam tak fatalny monitor że zamiast żółtego pokazuje mi róż? Muszę to sprawdzić na innym kompie bo rozumiem różnicę w odcieniach ale żeby zamiast żółtego był u mnie róż to coś dziwnego. A jak jest u innych. Niech się wypowiedzą inni

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    248.  2014-03-18 22:46:47

    247: No żółty, z której strony bym nie patrzył...obok różu nawet to to nie stało. :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    249.  2014-03-18 22:57:13

    247: Na moim tablecie pod pewnym kątem jest taki łososiowy, jakby lekko różowawy... :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    250. ~Calm7  2014-03-18 23:00:31  host: n09-08-01.opera-mini.net

    249). Naciśnij ekran mocno paluchem, to może cała tęcza Ci się pokaże, he he

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    251.  2014-03-18 23:09:12

    Ciekawa sprawa, gdyż jak patrzę pod ostrym kątem od dołu to dopiero jakby chciało łapać trochę żółtego lecz w tedy jest bardzo ciemny żółty a sprawa o tyle ciekawa, że tylko z tym odcieniem takie dziwne rzeczy są u mnie inne kolory normalnie wyświetla.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    252.  2014-03-21 21:25:26

    Ja też patrzyłem mocno z boku i ten żółty stał się mocniejszy ale żeby uzyskać różowy to musiałbym sporo % wypić a i tak byłoby ciężko ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    253.  2014-03-22 13:42:11

    U mnie w telefonie podświetlenie jest żółte. Natomiast na laptopie jest wstrętne różowe. Żółtego mogę się z trudem dopatrzyć patrząc pod ostrym kątem od dołu, ale chyba nie o to chodzi. Strona powinna wyglądać taka samo. Nie jestem webmasterem, więc nie wiem co ta za gigantyczny problem zrobić dobrze stronę.
    Same zmiany bardzo dobre.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    254.  2014-03-22 14:53:03

    253: A to taki problem kupić sprzęt z normalnie odwzorowującym kolory wyświetlaczem? Do kogo pretensje? Jakbyś miał sprzęt z czrno białym ekranem też byś zapytał co za problem zrobić serwis wyświetlający się u ciebie w kolorze? :D