Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy starter "SMS-y na okrągło" w POP

Nowy starter "SMS-y na okrągło" w POP

sirmark 21 Listopada 2006 17:08

0 0

Orange wprowadził od 21 listopada nowy starter SMS-y na okrągło w POP-ie. Kupując go użytkownik będzie mógł aktywować usługę, która daje pakiet 250 SMS-ów do wykorzystania w sieci Orange.

Nowy starter jest specjalnie oznaczony i ma widoczną nazwę "SMS-y na okrągło". Kosztuje 20 zł i tyle samo złotówek użytkownik dostaje do wykorzystania na start. Pakiet 250 SMS-ów jest przyznawany przy każdym doładowaniu konta kwotą 25 zł lub większą. Za włączenie usługi pobierana jest jednorazowa opłata 5 zł.




Aby aktywować usługę należy wysłać SMS-a o treści SMSNO pod numer 202 (opłata jak za wysłanie SMS-a wg cennika usług w ofercie POP). Usługę należy włączyć w ciągu 3 miesięcy od dnia aktywacji startera. Po tym terminie włączenie SMS- ów na okrągło będzie niemożliwe.

Promocji nie można łączyć z ofertą "10% więcej", a użytkownik, który ma włączoną tą usługę nie będzie mógł aktywować pakietu SMS-ów.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14. ~zdzisiu  2006-11-21 19:30:29  host: ip-83-238-100-4.netia.com.pl

    czy ten starter jest juz w sprzedazy? na stronie orange nic nie ma na ten temat

  • 0

    15. ~  2006-11-21 19:33:55  host: prosie20-1.aster.pl

    Orange ma jak zwykle swoich wiernych klientów tam gdzie światło nie dochodzi - płać i płacz.... A te starterki to tylko aby podbić sobie statystyki i nałapać naiwnych...

  • 0

    16. ~Zico  2006-11-21 19:49:03  host: 213.158.194.228

    Co miales na mysli cesarz piszac, ze starter popa to nie to co Tak Tak? To prawda, popa z Tak Takiem nie ma nawet co porownywac, bo od Tak Taka dziela go lata swietlne. A jesli chodzi o te smsy to sa one w gruncie rzeczy tym samym co 10%wiecej. Za doladowanie karta 25zl dostaje sie 2.50zl i te 250smsow jest warte dokladnie tyle samo, zakladajac, ze sa po 1gr. Nic nowego, nic wielkiego, nic rewelacyjnego. Lepszy byl juz dawny starter idei 5zl na okraglo. Dostawalo sie przy kazdym doladowaniu wiecej niz te marne 2.50zl i te 5zl mozna bylo wykorzystac do WSZYSTKICH SIECI, a nie tak jak teraz tylko do orange. Tak czy inaczej, zadna promocja orange nie ma najmniejszych szans do promocji 2xTakTak

  • 0

    17. ~zdz  2006-11-21 20:24:03  host: ip-83-238-100-4.netia.com.pl

    ktos kogos zmusza do posiadania popa? nie rozumiem waszych problemow

  • 0

    18. ~fenixks  2006-11-21 20:44:00  host: proxy.euron.pl

    bo nie jestes psychologiem ;D

  • 0

    19. ~zdzisiu  2006-11-21 20:53:44  host: ip-83-238-100-4.netia.com.pl

    no tak, kwestia prznaleznosci do danego prepaida to przeciez kwestia godnosci i szacunku spolecznego. byc w innej sieci to gorzehj niz miec inny swiatopoglad..brhh

  • 0

    20. ~erłulf  2006-11-21 21:46:33  host: dgk179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oferta dobra jak ktoś bardzo dużo pisze.Tylko z drugiej strony jak ktos dużo pisze to chyba lepszą oferte ma heya.

  • 0

    21. ~Jural  2006-11-21 22:50:43  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    Pewnie, że dla sms maniaków najlepsza Heyah ! Karta na miesiąc 20zł, tydzień pisania wiadomości sms do wszystkich 5zł ! Kto ma lepsze warunki ;)

  • 0

    22.  2006-11-21 22:59:01

    cesarz: a co zapomniałe s już o Heyah? Gdzie za 5 zł masz 1000 smsów DO WSZYSTKICH SIECI?

  • 0

    23. ~jojo  2006-11-21 23:26:38  host: eel34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co do "czerwonej łapy", to bym się tak na Waszym miejscu nie rajcował pakietrm 1000 SMS-ów. Co prwada to aż 1000 SMS-ów do wszystkich sieci. Jednak tylko przez tydzień. Moim zdaniem to za mało czasu nawet dla SMS-owych maniaków. A po drugie, to wysłanie SMS-a (w większości przypadków) ma sens jedynie wtedy, gdy się na niego odpowie. Więc co z tego, że wyślecie SMS-a za 0,05 gr do Orange, skoro użytkownik POP-a czy GO płaci za SMS-a do Was 20 gr? Napewno nie będzie chciał z Wami dużo SMS-ować. Tym samym ciężko będzie wykorzystać SMS-y z pakietu. Nawet jeżeli wyślecie SMS Heyah - Heyah, to ileż można. To wychodzi średnio po 142 sms-y dziennie! Jednym słowem - oferta nie dla mnie. Wiem, wiem zaraz odpiszecie, że wystarczy wysłać ponad 30 SMS-ów i cena się zwróci...

  • 0

    24. ~Zico  2006-11-22 01:05:32  host: 213.158.194.228

    No coz Jojo. Nic dodac, nic ujac tylko wspolczuc uzytkownikom popa, ze maja taka KISZKOWATA oferte z drogimi minutami i smsami poza siec, a klientom Tak Taka i Heyah pogratulowac tanich minut i smsow we wszystkich kierunkach. I zaden uzytkownik popa nie powinien miec zludzen co do tego, ze te ceny szybko sie zmienia. Jesli te ceny wogole sie zmienia to dopiero wtedy kiedy orange straci w popie z milion klientow tak jak to bylo po wejsciu Heyah na rynek. Wczesniej sie to nie stanie,bo ta firma jest juz tak zgrzybiala i skostniala, ze nie ruszylby ich chyba nawet czolgiem. Tak wiec uzytkownicy popa-wyrzuccie karty sim orangutana, poczekajcie az ceny spadna i uzywajcie ich ponownie:-)

  • 0

    25. ~  2006-11-22 11:58:28  host: doz142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    taaaa, minut i tanich mesow DO WSZYSTKICH w Erze teraz dają wyjątkowo dużo.....jupi jupi jupi

  • 0

    26.  2006-11-22 12:52:43

    właśnie to jest ekstra, że TT idzie do przodu, i zmienia stawki na plus.W pop dalej 80gr poza sieć:]

  • 0

    27.  2006-11-22 16:06:20

    Lepszy był POP na okrągło. W sumie wychodziło tak, że się dostawało 500smsów gratis (5zł do każdego doladowania, a sms 1gr).

  • 0

    28.  2006-11-22 17:47:14

    Do ery ,heyah , plusa dzwonie bardzo malo. A do wszystkich w orange bardzo czesto , 30gr w sieci i na staclonarne, 1gr sms , ktory dochodzi natychmiast a nia po kilku godzinach jak w plusie. W tym starterze 250 sms-w masz na okraglo za darmo nie za 5zl, a te 10% aby dostac trzeba sie doladowac czesciej niz 26 dni.Mysle ze malo kto z tej oferty mial pocieche. Mysle ze bedziecie plakac za Era . jak wejdzie T-Momile nastawi sie na ZYSK a nie na ilosc klientow.

  • 0

    29. ~zawiedziony  2006-11-27 16:44:52  host: ip-81-210-12-130.netia.com.pl

    kto mi powie gdzie w trojmieście można kupić taki starter? w gdansku w ogóle go nie ma w sprzedaży.

  • 0

    30. ~KLOPSIK  2006-11-29 22:07:53  host: 81.15.159.201

    ZGADZAM SIE Z WIEKSZOSCIA ,ORANGE TO TOTALNE DNO!!!!!KIEDYS BYŁEM W POPIE I BYŁO DOBRZE.ALE TERAZ TO JEST GŁOWNIANA SIEC.ERA MA SMS PO 1GR ,MMS PO 6gr!!!!A nowi tt moga rozmawiac juz po 19gr do 5 osób!!!a wieczorami po wykupieniu pakietu po 9dr za minute!!!usług minimalizujacych koszty rozmow i smsow jest sporo. ,,PSZYSZŁOSC JEST JASNA PRZYSZŁOSC TO SCIAGANIE KABZY Z KLIENTOW. ORANGE JEST JAK DZIEWICA POZA ZASIEGIEM!!!! NIECH ZYJE ERA!!!!

  • 0

    31. ~CWANIAQ  2006-12-20 08:45:02  host: smok.rozgadana.pl

    WitekT - na stronie Orange pojawił się program InfoPOP - może warto coś naskrobać? :)) Pozdrawiam

  • 0

    32. ~gankis  2007-01-13 18:19:54  host: 87-205-91-210.adsl.inetia.pl

    Jaki jest numer na darmowe smsy w heyah na ten pakiet 1000 smsow za tydzien do wszystkich sieci?pliss pilnie potrzebuje

  • 0

    33. ~:)  2007-09-08 20:16:26  host: abfb69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak sie zmienia orange na popa?? szybko...

Dodaj swoją opinię