Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy starter Heyah za 5 zł

Nowy starter Heyah za 5 zł

WitekT 30 Czerwca 2009 13:16

0 0
W najbliższych dniach do punktów sprzedaży trafi nowy starter Heyah 5, w którym użytkownicy otrzymają 5 zł do wykorzystania na połączenia i SMS-y (we wszystkich kierunkach) oraz inne usługi z oferty Heyah.

Startery mają ustawioną taryfę Nowa Heyah. Od momentu wykonania pierwszego połączenia, ważność konta na rozmowy wychodzące wynosi 14 dni, na przychodzące dodatkowe 3 miesiące. W zestawie zawarta jest ulotka z opisem oferty po angielsku.


Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 0

    28. ~  2009-06-30 15:16:44  host: p05-08.opera-mini.net

    @15 patrz blog gruszki

  • 0

    29. ~  2009-06-30 15:20:08  host: p05-08.opera-mini.net

    @15 kukaj http://media2.pl/telekomunikacja/53123-play-z-nowa-promocja-play -online.html

  • 0

    30. ~  2009-06-30 15:20:32  host: t08-01.opera-mini.net

    I jak zwykle musieli coś sp...ić! Do tej pory kupowało się starter za 5zł, ładowało za drugie 5, zmiana taryfy na starą i można było odpalić darmowy numer za 5,90 na cały miesiąc a jak teraz ważność 14 dni to wiadomo...

  • 0

    31.  2009-06-30 15:22:37

    Jeśli ma być to tylko obniżka w Playa online na kartę to specjalnie nic mnie to nie obchodzi, mnie bardziej obchodzi internet we Freshu i abo.

  • 0

    32.  2009-06-30 15:23:49

    Jeśli obniżka będzie znacząca to już pożegnam się z Heyah.

  • 0

    33. ~bvb  2009-06-30 15:24:00  host: dpk168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 30 - ale kombinacja....no ale przecież ten drugie doładowanie Ci przedłuży wazność konta, na moje oko wciąż można tak robić

  • 0

    34. ~  2009-06-30 15:35:18  host: t10-01.opera-mini.net

    @bvb, 5PLN w heyah nie przedłuża. Min. 20PLN żeby na mieś. było

  • 0

    35. ~  2009-06-30 17:49:50  host: 94.254.179.68

    @33: Jaka kombinacja? Proste jak drut! nawet jakby przedłużyło to o ile? 2 dni? Nie chodzi o to - tamto doładowanie było tylko po to by mieć 5zł (na start jest/było tylko 1zł) + 5zł = aktywacja darmowego numeru.

  • 0

    36. ~ignas  2009-06-30 20:12:58  host: uranus.ckt.net

    tez jestem zdania ze proste zasady, prosty cennik z najtanszymi polaczeniami medzynarodowymi oraz netem a teraz jeszcze nie dosc ze place za sima i numer to jeszcze tym samym dostaje dla siebie nominal ktory zaplace na gadki. Jest OK nie ma czego sie czepiac.

  • 0

    37. ~a_lex  2009-07-01 12:25:55  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Super starter do neta. Kupujesz za 5 zł i masz 3,5 miesiąca. A nawet trochę dłużej, bo sim odłączą po kilku tygodniach od upływu ważności. A W HEYAH NIE TRZEBA MIEĆ WYCHODZĄCYCH DO NETA!

  • 0

    38. ~  2009-07-01 13:58:22  host: dgj207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak ktoś na szybko potrzebuje nowy numer to viola! :) ale po co kupować taki tani jak potem i tak trzeba doładować? ;)

  • 0

    39. ~Karlos90  2009-07-01 20:36:27  host: inet20909nb-2.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    W końcu Heyah daje do wydania na połączenia tyle, co się zapłaciło za nowy starter z numerem - to co, że ważna kwota startowa raptem 14 dni, ale żeby dalej gadać, pisać czy śmigać po necie, trzeba mieć stan konta na plusie i doładować konto co jakiś czas... Nic nie ma za darmo.

  • 0

    40. ~  2009-07-02 11:24:50  host: dfm16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak komuś na 14 dni wystarcza 5 zł to i tak jest dobry - ja bym musiała doładować praktycznie po tygodniu.

  • 0

    41. ~  2009-07-03 11:01:11  host: dgh65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zawsze tak "w razie czego" dobrze mieć możliwość kupić tanio starter...

  • 0

    42.  2009-07-04 15:01:49

    Ale z drugiej strony po co komu dłuższa ważność konta jeśli jest na nim tylko 5zł? Fakt, połączenia coraz tańsze,29groszy to niewiele, ale 5zł na zbyt długo nie wystarczy.

  • 0

    43. ~  2009-07-05 15:51:32  host: inet20907nb-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Wszyscy praktycznie główni operatorzy (Era - TAK TAK; Heyah - Równa Taryfa; Orange - Nowe Orange Go, Orange POP; Plus - Simplus) oraz PLAY - Play Fresh maja w swojej ofercie najnowsze startery za jedyne 5 zł i z podobną ważnością konta NA START po wykonaniu pierwszego połączenia z tych starterów, czyli 2 tygodnie na wychodzące.

  • 0

    44. ~Kar  2009-07-05 15:55:23  host: inet20907nb-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Wrócę do mojego postu (43@ - przepraszam za nie podanie nicku w nim) - różnicą w tych starterach jest oferta tych sieci i taryf, które proponują i to nie ulegą wątpliwości

  • 0

    45. ~kra  2009-07-20 12:06:29  host: acdi203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie rozumiem tych ludzi:) jezeli potrzebny jest wam starter to lepiej kumpic np za 20 złotych bo po co kup[owac za 5 zlotych i latac po karty do sklepu. mi aktualnie nowy numer jest potrzebny na 2 dni to sie oplaca. a slyszalam ze podobno starter za 5 to 4 zl na gadanie a za 20 to 20zl na gadanie dziwne....

  • 0

    46. ~Kar  2009-09-06 14:43:00  host: inet20907np-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    45@ nie kazdego stac na wydanie tych 20zl na nowy starter... a moze niektorzy chca PILNIE z przyczyn osobistych szybko zmienic numer - dlatego starter za 5zl jest idealny do tego. Ja dla wybrobowania new startera Heyah za 5zl kupilem go i po uruchomieniu numeru okazalo sie, ze starter jest ATRAKCYJNY - zamiast 5 jest 6.10 PLN na koncie :) To fajnie z ich strony - wiecej kasy do wygadania niz sie wydalo na numer!

  • 0

    47. ~aaaa  2012-06-04 22:11:18  host: host-89-228-5-238.biznes.mm.pl

    mineło to 14 dni i za ile musze doładowac konto??

Dodaj swoją opinię