Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy spot promujący Play Fresh

Nowy spot promujący Play Fresh

LuiN 2 Lipca 2010 13:29

0 0
Ruszyła kolejna odsłona kampanii reklamowej promującej ofertę telefonii na kartę Play Fresh.

Tematem przewodnim jest ponownie Stan Darmowy czyli praktycznie nielimitowane, bezpłatne połączenia wewnątrzsieciowe (po doładowaniu za 30 zł). Od połowy czerwca ofertę uzupełnia alternatywny "stan darmowy" - pakiet Nieograniczonych Rozmów w Play.






Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    16. ~  2010-07-02 16:30:02  host: t23-08.opera-mini.net

    a mixowcow zlewaja.trudno.mirekb

  • 0

    19. ~pisul  2010-07-02 17:38:51  host: kwiatkowskiego.res.pl

    Kiedys byla fajna reklama konkurencyjnej sieci.Taka co to sie wybieralo darmowe smsy albo bobra.Tak sie zastanawialem...i chyba wybralbym bobra.Ps-czy na forum jest bobrolog.Mam pytanie .Czym karmic?Klodami?

  • 0

    20. ~pisul  2010-07-02 17:40:15  host: kwiatkowskiego.res.pl

    http://www.youtube.com/watch?v=SLzStesUQHs Znalazlem?

  • 0

    21. ~serbi  2010-07-02 18:05:17  host: 87-205-162-232.adsl.inetia.pl

    No nie ma co się dziwić że Play przystopował z reklamami. Skoro gotowanie i oddawanie psów nie wypaliło jak również i obrywanie lusterek to chyba czas najwyższy się opanować:)

  • 0

    23. ~MajsterBudowlany  2010-07-02 18:24:02  host: drt118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Reklama nawet fajna. Ofertę Play wziąłbym pod uwagę jakby nie było do nich takich wysokich stawek za minutę i gdyby w końcu stawiali nadajniki bez pytania o zgodę Plusa, bo jeśli stale liczą na zasięg Plusowski to polegną. Plus ma tak żałosny zasięg, a oni z nim roaming krajowy podpisali, zamiast z Orange lub Erą. Nie tędy droga Playu !!!

  • 0

    24. ~znawca  2010-07-02 18:47:25  host: chaos.tpnet.pl

    @23. Możliwe, że w twojej okolicy Plus ma słabszy zasięg. Z mojego doświadczenia i wiedzy na temat ilości nadajników 2G poszczególnych operatorów wynika, iż ogólnie to Polkomtel ma najlepszy zasięg poza miastami. Co do umowy roamingowej z Orange lub z Erą. Spójrz ilu MVNO na ich sieci działało i jeszcze działa i porównaj z Plusem. Od razu zobaczysz kto daje najlepsze warunki od strony finansowej. A dla startującego operatora jest to kryterium niemal najważniejsze.

  • 0

    25.  2010-07-02 19:13:05

    @16 mirekb - dostałeś w mixie telefon za zetke? to nie jęcz..

  • 0

    26. ~pisul  2010-07-02 19:52:48  host: kwiatkowskiego.res.pl

    MajsterBudowlany odsylam do artykulu o jakosci poszczegulnych sieci - http://nt.interia.pl/telekomunikacja/wiadomosci/news/ktora-siec- ma-najlepszy-sygnal,1484681 Jak widzisz play jednak jest liderem w pozytywnym znaczeniu.

  • 0

    27. ~pino inowroclaw  2010-07-02 20:38:47  host: host-89-230-145-210.inowroclaw.mm.pl

    oferta play fresh jest najlepsza tylko brakuje jednej rzeczy aby w play fresh tez bylo 19groszy do wszystich jak jest w m bank mobile

  • 0

    29. ~do malkontentów W3  2010-07-02 22:51:27  host: dct126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #27. Jak wszystko policzysz - free esy, SD, 1 min za 2, Program Doładowań, 5gr na stacjonarki, tańszy net to jaka stawka wyjdzie? Jak się korzysta z głową nie ma nadal lepszej taryfy niż PF.

  • 0

    30. ~  2010-07-02 22:53:59  host: dct126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #27. W poprzednim miesiącu dostałem 106 minut z 1 za 2, czyli ok. 30 złotych. Wg mnie chłopie nie wiesz co piszesz.

  • 0

    31. ~  2010-07-02 23:17:21  host: ddf104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #27. Plus 10% bonus za doładowanie na stronie Play. Poza tym masz jeszcze inne pakiety i promocje.

  • 0

    32. ~  2010-07-02 23:40:01  host: pppoe-a-205.interblock.pl

    #27 Masz też pakiet 30 minut za 6 zł na miesiąc, nie jest to co prawda zbyt wiele, ale uwzględniając to co napisali przedmówcy relatywna stawka za min jest naprawdę atrakcyjna :)

  • 0

    36. ~Adam  2010-07-03 13:22:23  host: 85-31-247-211.internetia.net.pl

    A ja mam trzeci rok w Play i teraz cała rodzinka moja i dalsza w Play i jest OK. Zasięg super no i taniocha.

  • 1

    37.  2010-07-03 13:31:59

    Ja też mam w Play ;) Tyle że nie mam zkim rozmawiać wszyscy moi znajomi i rodzina mają W3.

  • 0

    38. ~pfff  2010-07-04 01:25:13  host: 88-199-111-178.tktelekom.pl

    play do bani z zasiegiem - w domu czesto traci zasieg co 5 minut, co jest denerwujace. Dopiero wyjscie na miasto rozwiazuje problem ;/ Powoli zaluje ze wybralem playa.

  • 0

    39. ~Serbi  2010-07-04 11:23:44  host: 87-205-80-145.adsl.inetia.pl

    Znajomy ma tak samo i mówi to co Ty. Dodatkowa sprawa przyprawiająca o ból głowy to dostępność telefonów. Trochę żenujące się to robi kiedy to 3/4 telefonów które oferują są tylko na życzenie lub z ograniczoną dostępnością.

  • 0

    40. ~hfh  2010-07-04 11:53:46  host: chello089078109094.chello.pl

    @6: przeciez dalej placimy 79 gr, chyba cos zmyslasz

  • 0

    41. ~znawca  2010-07-07 18:05:31  host: chaos.tpnet.pl

    @40. Ja płacę 19gr do WSZYSTKICH. Ale jak ktoś lubi przepłacać to jego sprawa. Na siłę nie uda się nikogo uszczęśliwić ;).

  • 0

    42. ~wujek zdzisio  2010-07-11 17:14:43  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    @39 jezeli ktorys z modeli telefonow zostal juz wycofany z oferty a jakis 1 model chociazby znajduje sie w jakimkolwiek salonie w Polsce to musi byc wpisany do obowiazujacego cennika.

Dodaj swoją opinię