Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy spot LongPlay'a

Nowy spot LongPlay'a

WitekT 18 Czerwca 2010 08:47

0 0

Play wypuścił nową reklamę LongPlay'a. Tym razem ze "staruszkami z gangu", jak napisał na korporacyjnym blogu Marcin Gruszka.






Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 1

    6. ~frshman  2010-06-18 09:39:39  host: chello087207207105.chello.pl

    @2, @5. jedynym ograniczeniem są jak zawsze wysokości budżetów na kreację ;)

  • -1

    7. ~GG  2010-06-18 09:40:07  host: user-188-33-109-17.play-internet.pl

    @ 1 Zgadzam się ta reklama jakaś bez polotu jest... 3/10

  • 1

    8.  2010-06-18 09:44:09

    Jak dla mnie to jest ok. Swoją drogą może wy coś wymyślcie? ;)

  • 1

    9.  2010-06-18 10:11:09

    5 youtobe przyjmie wszystko reklamy bez cenzury też np. Danone :)

  • 1

    10.  2010-06-18 10:14:17

    6. Jeśli masz dobry pomysł i umiejętności fundusze nie muszą stać na przeszkodzie. Np masz pomysł na film ale nie masz funduszy to starasz się je uzyskać i to od Ciebie jest zależne czy potrafisz sponsorom przedstawić swój pomysł.

  • -1

    11.  2010-06-18 10:29:43

    @10 Bodo nie tylko, to bardziej złożone, rynek filmowy rządzi się nie tak idealistycznymi prawami.:)

  • 0

    12.  2010-06-18 10:33:04

    11. Z mojego doświadczenia wynika że jeśli czegoś pragniesz i wiesz czego chcesz to życie poda Ci to na tacy.

  • -2

    13. ~xxx  2010-06-18 11:07:09  host: chello084010102197.chello.pl

    Play zaczyna zjadać własny ogon... Ich reklamy już się przejadły a technologicznie (jakość połączeń, małe pokrycie internetem) ciągle są w polu. A lata lecą i tłumaczenie że coś działa nie tak jak powinno bo jesteśmy (Play) nowi na rynku już tylko śmieszą

  • -1

    14.  2010-06-18 11:09:32

    Oj Bodo, życie Ci zweryfikuje:)

  • 1

    15.  2010-06-18 11:20:30

    14 wątek zaczyna być prywatny więc przenoszę go na priv. Czekajcie a czasem nie było reklamy z staruszkami które tańczą brakedance ?? Nie pamiętam czego to była rekalma.

  • -1

    16.  2010-06-18 11:22:36

    Były banany ze starszymi osobami, batonik, chipsy jakieś i coś jeszcze, nie pamiętam. Także pomysł nie jest superoryginalny.

  • 0

    17. ~andrzej  2010-06-18 11:48:16  host: dpr41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jezeli chodiz o kampanie reklamowe, to longplay ze zwierzakami orange rownac sie pod zadnym wzgledem nie moze. zwierzaki sa wszedzie, w tv, na dworze, billboardach. playa nie widac prawie.

  • 0

    18. ~a  2010-06-18 12:00:37  host: host-89-229-68-231.szczecin.mm.pl

    Jak macie lepsze pomysły to zajrzyjcie na http://www.youtube.com/180tysiecy - samochód za dobry pomysł dają ;) A mi się te pomysł podobają. playowa reklama też niezła.

  • 0

    19. ~mupet  2010-06-18 12:40:13  host: public-gprs76773.centertel.pl

    Cale szczescie nie wzoruja sie na reklamach Ery slynnych juz z wprowadzania klientow w blad.

  • 0

    20. ~fsv  2010-06-18 13:27:17  host: eha242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Gang Olsena? ;) a nazwa longplay nieodparcie kojarzy mi się z użytkownikiem longman który tu pisywał a lubię czytać jego posty :)

  • 0

    21. ~playak  2010-06-18 16:18:23  host: 212-106-26-40.adsl.inetia.pl

    ŁAKOMY KĄSEK DLA KAŻDEGO KTO LUBI ROZMAWIAĆ

  • 0

    22.  2010-06-18 19:55:05