Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy sposób przedstawicieli Dialogu - na "bankrutującą TP"

Nowy sposób przedstawicieli Dialogu - na "bankrutującą TP"

WitekT 11 Września 2007 19:43

0 0

Akwizytorzy firmy Dialog, którzy działali w Lesznie i okolicach, informowali klientów Telekomunikacji Polskiej, że wkrótce ich telefony przestaną dzwonić, bo TP zbankrutowała. Jednocześnie oferowali środek zaradczy, czyli podpisanie nowej umowy z Dialogiem - pisze Głos Wielkopolski.

Oniemiałem, gdy usłyszałem od przedstawiciela Dialogu, że Telekomunikacja Polska zbankrutowała. Niestety, moja mama, która jest właścicielką telefonu już złożyła swój podpis na nowej umowie z tym operatorem - twierdzi Krzysztof Komsta z Wilkowa Polskiego koło Leszna.




Przedstawiciel, który do mnie przyszedł powiedział, że telefony TP w listopadzie przestaną działać i jeśli chcę dalej dzwonić muszę podpisać umowę z Dialogiem, bo on przejmuje wszystkich abonentów. Dopiero później dowiedziałam się, że to nieprawda - opowiada Barbara Kowalik spod Leszna.

Konkurencja to najlepsze, co mogło się zdarzyć na rynku, bo dzięki niej klienci mają coraz niższe ceny i coraz lepsze usługi, ale rozpowszechnianie takich pogłosek to czyn nieuczciwy - mówi Maria Piechocka z biura prasowego TP w Poznaniu.

Źródło tekstu: Głos Wielkopolski, poznan.naszemiasto.pl     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16.  2007-09-11 21:05:16

    **11 gdy decydujesz sie na dsl to przez caly okres trwania umowy na dls abonament za telefon wynosi 1,22zl brutto.

  • 0

    17. ~  2007-09-11 21:13:18  host: 213-238-64-1.adsl.inetia.pl

    u mnie kiedyś był pan z cyfrowego polsatu i powiedział, że za miesiąc nie bęzie telewizji normalną drogą tylko przez ich satelity. Parsknąlem śmiechem i trzesnąłem drzwiami.

  • 0

    18.  2007-09-11 21:23:47

    A mi pracownicy (sprzedawcy) Centertela jakieś 10 lat temu wmawiali, że plus z erą padną na ryj a nie wybudują sieci(zabiją ich koszty), a oni już mają i zebym u nich podpisał umowę:) Pewnie przykład z akwizytorami Dialogu poszedł z góry...(TP)

  • 0

    19. ~Chrome_TP  2007-09-11 22:37:45  host: 212.160.172.70

    Tu nie jest winien ani dialog ani netia ani tp ani żaden inny op jako taki - winne są firmy zewnętrzne które do tego rodzaju prac zostały zatrudnione - takie wałki należy jak najszybciej zgłaszać do operatora (najlepiej podać nazwisko delikwenta lu ew dzień i adres gdzie się pojawił + rysopis) oni dojdą do tego kto to był i wytrzaskają po pysku za takie akcje zarówno całą firmę zewnętrzną (wraz z jej zmianą) że o wywaleniu paszkwila nie wspomną - wiem bo sam pracuję w firmie zewnętrznej TP xD

  • 0

    20. ~thomas  2007-09-11 22:38:06  host: eof241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    piotrM skoryguj sobie te 10 lat

  • 0

    21. ~MZ  2007-09-11 22:52:05  host: abpu138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mi się przypomina sytuacja z TELE2 - kiedyś podobno chodzili i mówili, że wszystkie połączenia będą realizowane przez TELE2. Nie wspomnę już o tym, że często podawali się za pracowników Telekomunikacji - szczegół, a robi różnice.

  • 0

    22.  2007-09-11 23:26:18

    kantować to ja a nie mnie :)

  • 0

    23.  2007-09-11 23:30:25

    ad 15 - jeśli wprowadzono by mnie w błąd taka umowa jest nieważna, a poza z każdej umowy podpisanej poza lokalem firmy z którą się wiążesz możesz w ciągu 10 dni odstąpić. Prawo chroni konsumentów, tylko warto o tym wiedzieć :-)

  • 0

    24. ~  2007-09-11 23:31:25  host: p09-06.opera-mini.net

    takich cweli co laza po domach i naciagaja ludzi to tylko flekowac jak ostatnie scierwa !!!!!!!!!!!!

  • 0

    25. ~  2007-09-11 23:33:17  host: alo243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @24 a to ciekawa wypowiedz:) ale popieram

  • 0

    26.  2007-09-11 23:55:31

    Tele 2 pomimo szumu medialnego nadal nie zmieniło swoich praktyk. Kilka dni temu, będąc u rodziców wypier...niczyłem ich przedstawicieli, którzy używając gry słów chcieli zrobić wrażenie, że są "dobroczyńcami" z TP.

  • 0

    27. ~PH  2007-09-12 00:10:58  host: 80.48.142.161

    ciemniaki jestecie i tyle!! Ani Tele 2 ani tym bardziej DIALOG nie robią wałków tylko nieuczciwi przedstaiciele. Gdyby nie te firmy ceny internetu czy telefony nieszly by w dół!!!

  • 0

    28. ~adam99  2007-09-12 03:23:52  host: 212-102-17-115.adsl.inetia.pl

    Prawda jest taka że wielu akwiztorów chodzących po domach ma w dupie swoją firme i zalezy im tylko na zarobienie w krótkim czasie kasy. Traktują swoją pracę jako czasową na kilka miesięcy i wiedzą że zanim ich wywala za wprowadzanie klientów w błąd trochę czasu upłynie. Dla nich nie liczy sie ich wlasna firma, ale prowizja od pozyskania klienta. Za podpisanie umowy taki akwizytor jest gotów powiedzieć ci wszystko.

  • 0

    29. ~  2007-09-12 07:37:03  host: xt26f4.stansat.pl

    czyli załatwili TP ich własną bronią, bo takie praktyki wykonywała zależna spółka TP Ditel względem konkurencji w okresie 2000 - 2003 i zapłaciła niemałe odszkodowanie.

  • 0

    30. ~marc99  2007-09-12 07:50:54  host: abex235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Po części TP sama jest sobie winna, płacząc przy każdej okazji, że zbankrutują, szczególnie jak UOKiK wydaje jakąś decyzję. Nic dziwnego, że ktoś inny zaczął to mówić, jak TP sama to mówi. :)

  • 0

    31.  2007-09-12 11:53:27

    a ja mógłbym nie mieć telefonu kablowego - mam tanią komórkę,net z radia, więc płacić te ok 360 zł za samo manie telefonu to rozrzutność -w Playu za to mam dodatkowo ponad godzinę gadania miesięcznie ,więc po co telefon kablowy ?? A ci buracy powinni być wywaleni za zbitą mordę za takie numery!

  • 0

    32. ~metalstar  2007-09-12 12:05:49  host: xdsl-10189.zgora.dialog.net.pl

    mimo wszystko mam dialog (pakiet tel i internet)60 zł m-c

  • 0

    33. ~dżony  2007-09-12 23:47:18  host: cji22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak będę sięprzesiadał z neostrady to dialog szerokim łukiem; juz pewniej Netie wezme

  • 0

    34. ~anselmo  2007-09-13 13:12:41  host: dpt231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    o wow, dobra sciema, buractwo i cwaniactwo i oni sie probuja jednym tchem wymieniac obok takich uslugodawcow alternatywnych jak Netia, do piet nie dorastaja.

  • 0

    35. ~adrian  2007-10-11 15:21:36  host: dtf220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    heh czego to nie wymyślą teraz pehowcy:) a ja tam mam multimo i mnie żaden operator infolinii nie przekona że maja lepszą ofertę, narazie!

Dodaj swoją opinię