Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy Sony Ericsson T700

Nowy Sony Ericsson T700

sirmark 7 Sierpnia 2008 13:11

0 0

sonyericsson t700 Sony Ericsson zaprezentował nowy model telefony T700, który łączyć ma ponadczasowy design z typowymi obecnie funkcjonalnościami.

Design T700 bazuje na popularnym poprzedniku T610, o czym pisaliśmy już w tej wiadomości.

Specyfikacja nie ma być tutaj przełomem. Telefon pracuje w czterech zakresach GSM, GPRS, EDGE oraz WCDMA z HSDPA. Posiada aparat cyfrowy o rozdzielczości 3,2 Mpix, 2-calowy wyświetlacz QVGA z 256 tys. kolorów, Bluetooth, radio FM z RDS oraz złącze kart pamięci Memory Stick Micro z kartą 512 MB w zestawie.




Telefon ma się pojawić na wybranych rynkach na początku czwartego kwartału, w 3 kolorach: czarno-srebrnej, czarno-czerwonej oraz połyskująco srebrnej.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~RaideR  2008-08-07 15:24:44  host: 213.25.189.50

    dupix: właśnie o to chodzi :) dlatego tylko inteligentniejsi zauważą wady swoich telefonów, a nadmierna krytyka danej marki jest nie na miejscu bo nie ma telefonów idealnych (kilku już było blisko ale to po prostu wyjątki).

  • 0

    12. ~Sai  2008-08-07 15:33:08  host: 078088049009.bsk.vectranet.pl

    Zadna w sumie nowosc, znow 2 calowy wyswietlacz. Pare kom. wczesniej wspomniane byly "menu" w SE. Nie rozumiem tylko czemu jest ono porownywane do systemu operacyjnego, WM i Symbian. Nie ma wogole porownania, a czemu sie zacina? Jesli sie nie potrafi kozystac z takowego to sie zacina. Jak na komputerze poinstalujesz pelno niepotrzebnych programow to ci sie tez wiesza, tak samo jest z Symbianem. Jak potrafisz o niego zadbac to nie bedzie sie cial, proste. NIe wspominajac juz o funkcjonalnosci Symbiana.

  • 0

    13. ~RaideR  2008-08-07 15:36:25  host: 213.25.189.50

    może dlatego, że nie ma w tych telefonikach dwurdzeniowych procków? ;D Zacina się, bo NIE MA telefonu (nie ważne czy z symbianem czy bez) który się nie zacina. Nawet stara N3310 mimo że nie miała nawet 10% funkcji nowych i nie miała kart pamięci 8gb sie zacinała. Nie ma producenta gdzie telefony sie nie zacinają. Taka jest prawda ;)

  • 0

    14.  2008-08-07 16:07:16

    A ja chcialbym kupic n82 - aparat, wideo, itd. A zauwazcie, ze taki sony ericsson ma dj wideo i mozna pobrac kadr z filmu, a w noki tego nie ma. Wszystkie nokie s40 sa gorsze od najtanszego sony ericssona .

  • 0

    15. ~kwistas  2008-08-07 17:05:37  host: w3cache.wignet.pl

    Najbardziej z konkrecyjna oferta z przejrzystym menu oraz wyglądem nie mogą się pogodzić użytkownicy Nokii. Wymyślają jakieś historyjki z menu "zwisy" itp. Jestem użytkownikiem SE od paru dobrych lat i na firmę nie mogę powiedzieć złe. Co do opnii o aparat 23,2 mpix wystarcza do telefonów 5 mpix daje taki sam efekt.

  • 0

    16. ~lol  2008-08-07 21:26:00  host: d90-129-112-183.cust.tele2.pl

    sony ericsson robi wiele prostokątnych telefonów które nie podobaja sie ludzia

  • 0

    17.  2008-08-07 21:29:41

    nie wiem czemu ale przypomina mi T250i Nic szczególnego. Ponadczasowy design czyli wszystko na jedno kopyto? Mogliby z tej ponadczasowości zrezygnować i zaprojektować coś na czasie.

  • 0

    18. ~3m  2008-08-07 21:39:25  host: chello089079224134.chello.pl

    Do RaideR. Ja z K750i przesiadłem się na N82 po 31 miesiącach użytkowania. K750i nigdy mnie nie zawiódł, ale chciałem czegoś więcej lub czegoś innego, i dlatego teraz mam tel Nokii. SE zawsze było firmą kojarzoną z innowacyjnością i zaawansowanymi telefonami, ale ostatnie 12 miesięcy były dla nich fatalne. Większość zarządu została wymieniona, Sony w swoich raportach zwala winę na SE jako przyczynę swoich gorszych wynikó, SE ma zwolnić ponad tysiąć pracowników, interfejs A300 mocno opóźniony a UIQ poszło w rozsypkę. Mam nadzieję, że SE wróci na właściwą ścieżkę.

  • 0

    19. ~3m  2008-08-07 21:45:00  host: chello089079224134.chello.pl

    Bardzo dobrze, że w przyszłym roku telefony 5 największych producentów będą miały ten sam UI. Mam nadzieję, ze Nokia, ratując siebie, pozwoli także wyjść na prostą SE.

  • 0

    20. ~  2008-08-07 22:04:42  host: 80.51.91.252

    o matko, ale ohyda... projektant chyba był pijany :>

  • 0

    21. ~dupix  2008-08-08 08:08:15  host: dqi162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zaraz ataki, że użytkownik nie potrafi się posługiwać terminalem i dlatego się zacina. prawda jest taka, że często dostaję nowe telefony prosto od producenta, by je przetestować i na tej podstawie stwierdzam, czy jest to gówno czy nie. to wszystko.

  • 0

    22. ~RaideR  2008-08-08 09:37:56  host: 213.25.189.50

    Do 3m: Stać Cię to się przesiadłeś. Ja może pod koniec roku też się przesiądę na Nokię. Tyle, że zamiast wybierać średnią Nokię to lepiej SE i na tym się opieramy. Niestety cały czas nie widzę co może zaoferować lepszego i innowacyjnego Nokia w tej samej klasie cenowej co SE klasy średnio-wyższej, a ten segment jest w tej chwili najczesciej wybierany przez klientów. Dokładnie. SE ma kryzys jak ten Nokii gdy ich sprzedaż spadała w porażającym tempie przed serią N i E, ale telefony średniej klasy mają cały czas najlepsze i najbardziej niezawodne:) Potem zrobili N70 na podstawie 6680 i jakoś się zaczeli wywijać z problemu :)

  • 0

    23. ~lol  2008-08-08 18:43:55  host: host80-54-74-85.cable.wsm.wielun.pl

    ludzie ja was nie rozumiem... przestancie sie klocic co jest lepsze.. kazda firma odpowiada komus innemu a wynika to z przyzwyczajenia i obslugi telefonu.. po drugie co sie robi na telefonie ... glownie w 99% dzwoni i pisze sms... takze wole kupic sobei zwykly se lub nokie do 400 zl niz taka n 95 co w ciul kosztuje i mnustwo problemu jak nie z softem to cos innego... chce wejsc w neta to wchodze na kompa a nei an telefonie... jak cos hest do wszystkiego to jest do niczego.. zdjecia na cyfrowke a nei na telefonie.. i popieram tendencje se... po co komu kombajny .. jest to 3 % moze ludzi to zrobil i xperie... sam uzywam t650 a starszy noki 3110c i jestem cholernie zadowolony bo nic mi sie nie psuje i bateria trzyma wiecej niz jeden dzien w n95:D ,,,

  • 0

    24. ~Dyklu  2008-08-14 18:05:30  host: host892517283.3s.pl

    Do LOL'a: "glownie w 99% dzwoni i pisze sms..." - może 5 lat temu tak było. "Chce wejsc w neta to wchodze na kompa a nei an telefonie..." - Są ludzie, którzy muszą częściej wchodzić na neta. Ja np dzięki wifi w pracy i w nokii e51 nie musze jeździć z laptopem. "jak cos hest do wszystkiego to jest do niczego.. " - za dużo naoglądałeś sie reklam proszków do prania. "po co komu kombajny" - jak by wszyscy tak myśleli jak Ty to nie byłoby rozwoju elektroniki i wszyscy mielibyśmy telefony typu nokia 3310 - bo po co komu lepsze? albo wogóle nie mielibyśmy telefonów - bo po co komu? Ja teraz czekam aż stanieje Nokia E71 - jak dla mnie wypas.

  • 0

    25. ~step  2008-11-23 22:44:16  host: 82-70-130-54.dsl.in-addr.zen.co.uk

    przez pare lat uzywalem noki ale teraz mam SE W902. Kosztowal mnie tyle co N95 8GB wiec nie zgodze sie ze SE to firma dla sredniakow. Moim zdaniem SE sa obecnie lepsze niz nowe nokie. Nokia zaczela robic buble telefony, ktore sie szybko psuja aby kupic nowy; oraz manipuluja poprzez marketing klientami wmawiajac im ze to jest najlepsze. Nokie to bardziej zabawki dla szpanerow niz dobra mobilna komora!

  • 0

    26. ~  2009-03-13 22:52:50  host: acvq6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Se mają świetne oprogramowanie oraz są bardzo wygodne ale wykonanie nowych modeli nie zawsze jest zadawalające chociaż Nokia to średniowiecze w porównaniu do SE

  • 0

    27. ~td  2009-03-25 10:50:49  host: 80-mo8-1.acn.waw.pl

    napiszcie lepiej ile trzyma bateria w tym telefonie :)

  • 0

    28. ~ddd  2009-08-26 13:48:13  host: ipb170.internetdsl.tpnet.pl

    moim zdaniem ten tel jest w sam raz dla kobiety, która przeważnie dzwoni i pisze sms. bateria trzyma do 3dni

  • 0

    29. ~TRACZ  2009-08-27 21:29:32  host: public24750.cdma.centertel.pl

    wy wszyscy jesteście pojebani a może by tak telefony samsunga...nie? no właśnie ja też ich nie lubię zobatczie sobie Motorole E1000 to był telefon ,który wyprzedzł swoja epokę taki telefon w 2004 to było to co dzisiaj Samsung Omnia HD i Nokia N96 serio...

  • 0

    30. ~sony ericson  2009-10-04 15:35:02  host: acxq24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    moim zdaniem niema lepszego telefonu niż se! ładny zgrabny i powabny

Dodaj swoją opinię