Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy Sony Ericsson T610 - powrót legendy?

Nowy Sony Ericsson T610 - powrót legendy?

LuiN 30 Czerwca 2008 16:10

0 0
Sony Ericsson postanowił wydać nową wersję modelu T610 nazwie kodowej Remi, powstał na bazie platformy sprzętowej Sony Ericssona W890i.

newt610 newt610

Telefon nie wniesie niestety niczego nowego. To właściwie skopiowana specyfikacja Sony Ericssona W890i, o nieco zmodyfikowanej obudowie. Wymiary telefonu to około 105 x 47 x 10 mm, niektóre elementy obudowy wykonano z aluminium.

Aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 Mpix niestety pozbawiony jest funkcji autofokus. Telefon posiada moduł 3G pracujący w standardzie HSDPA do 3,6 Mb/s. Bardziej szczegółowe informacje na temat urządzenia nie są jeszcze znane.


Źródło tekstu: Unofficial Sony Ericsson Blog, wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~Łysy  2008-06-30 16:34:26  host: chello087206098039.chello.pl

    Zmienili na dobre. Mam nadzieję że będzie niedługo w sprzedaży.

  • 0

    2.  2008-06-30 16:40:33

    No ciekawe, do tej pory używam starego t610 mimo że już jest troche przestarzały i uważam że jest to najlepszy telefon jaki używałem do tej pory, miejmy nadzieje że następca będzie tak samo dobry

  • 0

    3.  2008-06-30 16:42:56

    ładnie się prezentuje i jest cienki :)

  • 0

    4.  2008-06-30 16:57:55

    Cieńki ten telefon

  • 0

    5. ~Atlantis  2008-06-30 17:33:48  host: btw175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    T610 miał jedną, ogromną wadę - był kompletnie bezbronny względem bluesnarfingu...

  • 0

    6. ~jojo  2008-06-30 17:48:08  host: efq11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    T610 był dobry dopóki joy nie zaczął szwankować. A tak poza tym, to po jakimś czasie zaczyna strasznie (jak to się potocznie mówi) przymulać. Pisanie nim SMS-ów, to była męczarnia.

  • 0

    7. ~smart  2008-06-30 18:31:52  host: inet20908ni-3.eranet.pl

    T630 to najlepszy telefon jaki mialem okazje mieć, widze ze jest szansa i na ten model skoro t610 ukaze sie w nowej wersji :-))

  • 0

    8.  2008-06-30 18:48:27

    W890i w innej obudowie... Mimo wszystko super!!!

  • 0

    9.  2008-06-30 18:49:07

    T610 jest super. Mam straszny sentyment do tego telefonu. Ciesze się, że go odświerzają :)

  • 0

    10.  2008-06-30 18:52:43

    do jojo, może trafiłeś taką sztukę, ja mam przywiezionego z ue i już ponad 3 lata a dżoj do tej pory działa dobrze a soft mam r6C005 i żadnego zamulania nie zauważyłem jak do tej pory, a i bateria jeszcze w miarę trzyma aż dziwne troche :)uważam że to bardzo udany model jedyna wada to wyświetlacz w słońcu prawie nic nie widać, poprawili to w t630 ale to już nie to bo za bardzo plastikowy jak dla mnie:)

  • 0

    11.  2008-06-30 18:59:52

    Heh , to byly czasy , t610 + promocja "Zero abonamentu" w Plusie , ze Strefa Plus pomniejszajaca pakiet , kolejka w Salonie Firmowym , zainstalowana gierka ze skaczacym ludzikiem i zalewajacą lawą, jedyna jaka chyba w zyciu przeszedlem do konca , wzruszylem sie...;)

  • 0

    12.  2008-06-30 19:00:29

    #10: no nie przesadzaj że ten T610 taki znowu luksusowy z powodu tych dwóch przyklejonych blaszek z aluminium. Jak tak bardzo pragniesz metalu to sobie okręć telefon sreberkiem z czekolady ;-)

  • 0

    13. ~dt  2008-06-30 23:47:05  host: 77-254-162-129.adsl.inetia.pl

    T610 :) Super :) Pierwszy telefon ktory przetrwal mi cale 2 lata umowy i ciezko bylo sie z nim rozstawac...

  • 0

    14. ~jls  2008-07-01 11:12:29  host: jsl-catv-user-247-197.streamnet.pl

    t610 i t630 to byl przelom rewelacyjny wyswietlacz i ta bateria no i funkcje

  • 0

    15.  2008-07-01 12:15:11

    SE mają jedną wadę w słowniku T9, słowa które dodaje się do słownika przy pisaniu smsa nagle wskakują duża literą, nieważne czy piedziesiąt razy zmieniam, że chce to słowo zawsze mieć małą on i tak robi dużą, bo słownik kiedyś widział, że pisałem ten wyraz dużą literą. Wyjątkowo durny wkurzający szczegół wszystkich SE !

  • 0

    16. ~luki  2008-07-01 15:13:26  host: 86-98-n1.acn.waw.pl

    Sam sie nad nim zastanawiam ale narazie jednak musze nacieszyc sie swoim najnowszym modelem SE W380i z walkmenem.

  • 0

    17. ~as  2008-07-03 12:52:36  host: actb181.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mogliby t39 i t68 odswierzyc

  • 0

    18. ~exxon  2008-07-10 20:57:22  host: user15.233.udn.pl

    extra telefon ten model z 2003 roku,moj telefon miał 3 lata a bateria trzymała długo ,bo az 5 dni,choć to zależne od korzystania.

  • 0

    19. ~Gabrys  2008-07-29 14:21:38  host: 91.141.185.164

    ~11 no ja dokładnie te same przeżycia mam :D Dodatkowo pamiętam jak pobierałem gierki przez fona z neta ze stronki se :D Naprawdę świetny telefon to był :D

  • 0