Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy smartfon ze stajni RIM

Nowy smartfon ze stajni RIM

LuiN 11 Lutego 2009 12:34

0 0

blackberry9300 W Internecie pojawiły się nieoficjalne informacje na temat nowego telefonu BlackBerry, modelu 9300. Telefon o kodowej nazwie "Gemini" ma być uzupełnieniem serii 9xxx.

Wygląd BlackBerry 9300 nie będzie się wyraźnie różnił od znanych już i dostępnych na rynku modeli 8900 czy Storm. Jednak znajdziemy tu kilka elementów, które dodadzą konstrukcji świeżości. Bardziej zaokrąglone rogi telefonu czy oddzielone od siebie i bardziej obłe klawisze to te elementy, które już na pierwszy rzut oka odróżnią 9300 od swoich poprzedników. Zastosowany tu ekran będzie miał nieznacznie większą rozdzielczość, która wynosić ma 480 x 360 pikseli.

Procesor ma być również ulepszony niż we wspomnianych wcześniej modelach, jednak nie wiadomo czy będzie to coś szybszego, niż 624 MHz montowane w modelu Bold. 9300 ma być również czterozakresowym modelem obsługującym wszystkie dostępne obecnie standardy transmisji danych: GPRS/EDGE oraz UMTS/HSDPA. Nie wiadomo nic jeszcze na temat obsługi sieci WiFi oraz odbiornika GPS, jednak jest duże prawdopodobieństwo, że i one znajdą się w nowym Modelu BlackBerry.
Nieznane są jeszcze informacje na temat parametrów aparatu fotograficznego znajdującego się w urządzeniu, jednak mówi się, że będzie on posiadał rozdzielczość co najmniej 3,2 Mpix.

Data premiery modelu 9300 nie została jeszcze podana, jednak według różnych przewidywań może to nastąpić nie wcześniej, niż w czwartym kwartale bieżącego roku lub w pierwszym kwartale przyszłego.

Źródło tekstu: The Boy Genius Report     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~seidhe  2009-02-11 23:32:54  host: host-81-190-221-229.wroclaw.mm.pl

    "Procesor ma być również ulepszony niż we wspomnianych wcześniej modelach" troszke styl. :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-17-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet