Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy sklep internetowy Plusa

Nowy sklep internetowy Plusa

WitekT 28 Lutego 2005 11:22

0 0

Zestawy Simplus Team z telefonami Nokia 3410, Siemens C60 oraz Sony Ericsson T230 tańsze o 20 zł, telefony z aktywacją w taryfach biznesowych maxprofit! tańsze o 50 zł oraz prezenty niespodzianki dla każdego klienta, który kupi telefon z aktywacją - to wybrane przykłady specjalnej oferty dostępnej tylko w nowym Sklepie Internetowym Plus GSM.

Korzystanie z nowego Sklepu Internetowego Plus GSM jest proste oraz w pełni bezpieczne. Bogata oferta sklepu, na którą składają się promocyjne zestawy z telefonem dla klientów indywidualnych i biznesowych, zestawy Simplus Team z telefonem oraz telefony i akcesoria, prezentowana jest w przejrzysty sposób. Specjalnie zaprojektowany mechanizm obsługujący pracę sklepu internetowego sprawia, że poruszanie się po nim jest intuicyjne, nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania.

W nowym Sklepie Internetowym Plus GSM znacznie uproszczono sposób składania zamówień. Wystarczy umieścić w koszyku wybrane produkty, a następnie wypełnić formularz faktury. Zamówione towary zostaną bezpłatnie dostarczone przez firmę kurierską bezpośrednio pod adres wskazany przez klienta.
W trosce o wygodę klientów Plus GSM oferuje zróżnicowane formy płatności za dokonane zakupy. Klienci mogą zapłacić gotówką kurierowi przy odbiorze towarów lub kartą kredytową: VISA, MASTERCARD, EUROPAY, DINERS CLUB, JCB, POLCARD lub PBK STYL. Płatność kartą kredytową jest całkowicie bezpieczna dzięki zastosowaniu systemu opartego na protokole SSL z wykorzystaniem pełnego 128-bitowego szyfrowania danych. Spełnia on wszystkie wymagania narzucone przepisami dotyczącymi e-commerce przez systemy Visa oraz Europay.

Dane o karcie płatniczej są bezpośrednio przekazywane do PolCardu, z pominięciem Internetowego Sklepu Plus GSM. Tego typu rozwiązanie daje posiadaczowi karty pewność, że numer jego karty jest chroniony w sposób szczególny i jest wiadomy jedynie firmie bankowej zajmującej się rozliczaniem transakcji dokonanych z użyciem karty.

Oferta w Sklepie Internetowym Plus GSM będzie sukcesywnie rozszerzana. Niebawem zostaną wprowadzone specjalne obniżki na telefony oferowane w promocjach dla klientów indywidualnych.

Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~hej  2005-02-28 12:17:00  host: aqy2.internetdsl.tpnet.pl

  Nie do końca jest tak pięknie. Jeśli idzie o biznesik to nie kupi się taryfy maxprofit 15, oferta zaczyna się od 30. A przesłane zaświadczenie o wpisie nie może być starsze niż sprzed 3 miesięcy ( ewentualnie potwierdzenie z ewidencji sprzed maksymalnie 3 miesięcy). A to już trochę załatwiania i straty czasu.

 • 0

  2. ~ksad  2005-02-28 12:55:00  host: dial-3036.zgora.dialog.net.pl

  Ale mimo wiszystko - pięknie jest! Załatwisz (prawie) wszystko taniej i bez wychodzenia z domu!

 • 0

  3. ~blackie  2005-03-11 19:43:00  host: gw138.internetdsl.tpnet.pl

  Zakupiłem telefon z aktywacją i gdzie jest niby ten prezent-niespodzianka?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet