Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy Simplus od 17. maja

Nowy Simplus od 17. maja

LuiN 11 Maja 2012 09:47

0 0
Już za tydzień, 17. maja, wystartuje nowa oferta na kartę sieci Plus - dowiaduje się TELEPOLIS.PL. Nowy Simplus ma być "rewolucyjny" i co ważne - mniej skomplikowany.

Oferta prepaid Plusa będzie zmieniana rewolucyjnie, a nie ewolucyjnie, bo jest zbyt skomplikowana - powiedział w kwietniu Wojciech Pytel, członek zarządu Polkomtelu.

Jak dowiedział się TELEPOLIS.PL, oferta startuje już za tydzień, 17. maja. Startery w sieciach sprzedaży z dotychczasowymi taryfami będą miały specjalną naklejkę, która będzie mówiła o cechach nowej oferty i sposobie migracji do nowej taryfy.

Czekamy na dalsze informacje.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 389
  • 0

    447. ~jedrula  2012-05-14 17:44:23  host: zd166.internetdsl.tpnet.pl

    bedzie taka sama rewolucja jak ostatnio w iPlusie :(

  • 0

    448. ~miliard  2012-05-14 18:29:46  host: 176.97.24.87

    To nie będzie rewolucja, ale polucja.

  • 0

    449.  2012-05-14 19:40:30

    #445, Będzie roczna ważność konta ;)

  • 0

    450. ~  2012-05-14 19:40:43  host: z49-14.opera-mini.net

    Był "POLKOMTEL S.A."? Był ! Było dobrze. Pamietam teksty plus przyszedł i zrobił sieć 3G ! A teraz jest polkomtej zoo ! Specjalnie nie dalem kropek między z o o ! Ja małpą nie jestem i sie bujać dalej nie dam ! Strajkujemy ! Strajkujemy ! Polacy !nie dajcie kasy niemcom,francuzom, to jest rewolucja ! Złodzieje złodzieje! Kopytko z nami !

  • -1

    451. ~  2012-05-14 19:50:06  host: z49-14.opera-mini.net

    Polacy proszę o chwile ciszy.....dziś nasza modlitwa skierowana jest do pewnego pana ,wiadomo którego ,ażeby jego serduszko otworzyło się na błaganie narodu i weź tą *** roczną ważność konta jak by pan mógł wprowadzić dziękuję

  • 0

    452. ~  2012-05-14 19:52:40  host: z49-14.opera-mini.net

    A co mi pan tu napisał? "kopytko"

  • 0

    453. ~  2012-05-14 21:12:18  host: z43-02.opera-mini.net

    Jeden wielki spam

  • 0

    454. ~terry  2012-05-15 03:51:43  host: z45-14.opera-mini.net

    Niech dadzą w końcu roczną ważność konta. Btw. co z pakietami z netem - będą nowe ?

  • 0

    455. ~  2012-05-15 04:22:53  host: acso123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I to jest rewolucja? Róbta tak dalej.Wszystkie ważne numerki już z Plusa zostały przeniesione. Zarabia inna sieć.

  • 0

    457. ~mario  2012-05-15 09:40:48  host: apn-77-115-95-51.dynamic.gprs.plus.pl

    A co z ważnością konta, na plusblog.pl też o tym piszą ale nie ma ważności konta. http://www.plusblog.pl/plus-na-karte-pierwsze-szczegoly-nowej-of erty/

  • 0

    458.  2012-05-15 09:41:51

    nikt nic więcej na razie nic nie wie

  • 2

    460.  2012-05-15 11:21:43

    #460 nikt się tu ostatnio nie wypowiada i nie biadoli jak ty, więc daje se siana

  • 2

    463. ~  2012-05-15 12:29:39  host: z03-14.opera-mini.net

    Jeśli będzie roczna ważność konta to oferta będzie bardzo dobra. Jak nie to kicha głównie dla tych co i tak nie wykorzystują środków. Teraz będzie tylko szybciej rosła skarbonka. Pewien niedosyt budzi też wykluczający się profil SMS w sieci z profilem voice. Trzeba wykupić za 5 zł SMSy po 3 gr do all lub po cenniku po 19 gr.

  • 0

    464. ~bedzie  2012-05-16 12:31:18  host: aaof95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Będzie roczna ważność. Wiecej: http://telepolis.pl/news.php?id=25163

  • 0

    465.  2012-05-16 15:37:22

    @463 nawet jak bedzie waznosc konta 100lat to i tak mozna pomarzyc o jakiejkolwiek atrakcyjnosci niestety;/

  • 1

    466. ~  2012-05-17 16:42:55  host: user-31-175-128-117.play-internet.pl

    roczna ważność konta to podstawa,ja nie lubię jak mi sieć narzuca za ile i na ile dni mam ładować,chce mieć wybór czy doładuje 50 zł miesięcznie czy 500 zł rocznie i sam chce wybrać kiedy wykorzystam kasa czy od razu czy po trochę w dłuższym czasie,dlatego bez rocznej ważności konta mnie żadna oferta nie interesuje,jak jest roczna ważność konta to mogę się zainteresować ofertą i dać zarobić sieci.

  • 0

    467.  2012-05-17 22:39:41

    466. - a lubisz jak Ci browar narzuca piwo robione z... jęcznienia?

  • 0

    468.  2012-05-17 22:41:01

    Ciekawe od kiedy używasz telefonu, skoro dopiero roczna ważność konta jest dla ciebie czymś co może spowodować zainteresowanie ofertą? czy w ogóle komunikacją via GSM?

  • 0

    470. ~alkoholik  2012-05-18 14:06:54  host: apn-77-113-169-226.dynamic.gprs.plus.pl

    moze byc z jeczmienia,moze byc z kukurydzy byle by sponiewieralo ! hehe ! czemu niby od lipca ta waznosc ? ja chce juz !!!

  • 0

    471.  2012-05-18 14:37:15

    No i może właśnie to wszystkim odpowiada, bo dlaczego mieliby mieć narzucane przez browar piwo z jęczmienia?

Dodaj swoją opinię