Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy serwis Pekao24 na telefony komórkowe

Nowy serwis Pekao24 na telefony komórkowe

orson_dzi 8 Czerwca 2017 12:51

4 2

bank pekao

Klienci Banku Pekao logujący się do systemu transakcyjnego Pekao24 za pomocą przeglądarki na telefonie komórkowym od 26 czerwca będą mogli skorzystać z nowego serwisu m.pekao24.pl. Klienci najdą w nim większość funkcji znanych z serwisu internetowego Pekao24 oraz dodatkowo narzędzia do kategoryzacji wydatków, które do tej pory dostępne było jedynie w aplikacji Pekao24 na tablety. Uruchomienie nowej strony na telefony komórkowe jest kolejnym etapem unowocześnienia bankowości mobilnej Pekao. Zwieńczeniem tego procesu będzie nowa aplikacja, którą klienci będą mogli zainstalować pod koniec wakacji.

Klient po zalogowaniu, od razu widzi najważniejsze informacje, takie jak ilość pieniędzy na rachunku oraz ostatnio wykonane operacje. Może też wybrać, jakie produkty, np. które karty lub lokaty będą prezentowane po zalogowaniu. Serwis m.pekao24.pl pozwala wykonać każdy, krajowy przelew zewnętrzny, w tym przelewy do Urzędu Skarbowego, czy ZUS, umożliwia również założenie i likwidację lokaty. Analogicznie jak w Pekao24, dostępna jest funkcji wymiany walut (USD, EUR, CHF, GBP) po preferencyjnym kursie.




Nowy serwis m.pekao24.pl umożliwia również skorzystanie z ofert kredytowych przygotowanych specjalnie pod konkretnego klienta. Klik Gotówka, w ramach posiadanej zdolności kredytowej, pozwala na samodzielny wybór kwoty oraz okresu spłaty, a pieniądze dostarczane są na rachunek w ciągu zaledwie 30 sekund. Serwis pozwala również zamówić kartę kredytową, która zostanie wysłana już następnego dnia.

Serwis posiada też wyszukiwarkę dokonanych zleceń. Wystarczy zacząć wpisywać potrzebną frazę, a system na bieżąco będzie podpowiadał najtrafniejsze wyniki z historii operacji. Cieszące się dużą popularnością w aplikacji na tablety narzędzie do analizy finansowej zostanie teraz udostępnione również klientom korzystającym z Pekao24 na telefonie. Narzędzie ułatwia przegląd wpływów i wydatków, które zostały pogrupowane w gotowe kategorie, takie jak dom, dzieci, rozrywka, czy zdrowie.

Logowanie do serwisu m.pekao24.pl przebiega identycznie jak na komputerze.

Źródło tekstu: Pekao SA     

Dodaj do:

Tagi: pekao24 | pekao

w sumie: 26
  • 0

    7. ~  2017-06-08 13:54:53  host: 31.63.210.61.ipv4.supernova.orange.pl

    Pekao ma PeoPay, które umożliwia w telefonie z NFC płacenie wszędzie, wypłaty i wpłaty w swoich bankomatach czy wpłatomatach i bez prowizji. Nie trzeba miec plastikowej karty. Android PAy kwiczy przy tym. Osobiście korzystam na HTC One M9 Prime Camera Edition z Androidem 6.0 i działą fenom,enalnie. Nie musi sie sklep dostosowywac wystarczy, ze można płącić wogóle zbliżeniowo, a dziś wszedzie można. To ogromna zaleta nad konkurencją i bez dodatkowych prowizji, a NFC dziś mają smartfony z Androidem do tysiaka, a nawet tańsze. Korzystam i jestem bardzo zadowolony bo coz tego, że moge miec wszystkie bankomaty za darmo jak w Orange finanse czy Nest Bank skoro takiej dogodności nie mam, a targanie ze sobą portfela z plastikowa debetówką w dobie gdzie telefon kochamy bardziej niż dziewczynę czy żonę to wiadomo :P Oczewiście to z dziewczyną czy żoną to żarcik :P

  • 0

    8.  2017-06-08 13:55:16

    nie mówiąc już o prowizji, 0.5% prowizji to jak bez prowizji

  • 0

    9.  2017-06-08 14:01:14

    Opuściłem ten bank bo miał problemy z zapisaniem karty płatniczej by płacić w appstore czy w google play store. Fora są zawalone tymi problemami, i zmiana banku to jedyne rozwiązanie. Ostrzegam wszystkich mobilnych, szczególnie tu, na telepolis.

  • 1

    10. ~sid  2017-06-08 14:40:42  host: 031011228206.business.static.vectranet.pl

    Od dziś nowe logo. Żubr z niebieskim tłem.

  • 0

    11. ~~  2017-06-08 15:19:27  host: aja241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Drogi Bank a niczym się nie różni od innych.

  • 0

    12. ~  2017-06-08 15:35:37  host: 31.63.210.61.ipv4.supernova.orange.pl

    @8.mikkel

    O jakiej Ty prowizji mówisz za co?? Chyba nie używałeś tego PEoPay!!!

  • 0

    13.  2017-06-08 15:44:52

    Nowe logo Pekao: http://tlp.is/drb

  • 0

    14. ~  2017-06-08 16:50:16  host: host-193.106.231.2.fiberlink.pl

    Ja w tym banku mam za free wszystko, jestem zadowolony bo mogę korzystać z wszystkich bankomatów za darmo.

  • 0

    15.  2017-06-08 17:01:31

    14 - co to za oferta?

  • 0

    16. ~  2017-06-08 17:02:57  host: user-94-254-129-172.play-internet.pl

    A ja uważam, że Peopay to najlepsza aplikacja do przelewów innej osobie z Peopay i wypłaty z bankomatu i do płatności zbliżeniowych. W ogóle zadnych awarii, nic, Bank który działa dobrze non stop i nie pobiera opłat za prowadzenie konta czy za karte - 4 transakcje w miesiącu. Do tego nie pobiera prowizji za przewalutowanie, gdy płacisz kartą za granicą. Zwykłe Eurokonto mobilne.

  • 0

    17. ~  2017-06-08 17:08:39  host: user-94-254-129-172.play-internet.pl

    Pod koniec wakacji ma wyjść nowa aplikacja na telefony, którą będzie połączona z peopay.

  • 0

    18. ~  2017-06-08 20:01:48  host: public-gprs351162.centertel.pl

    @3 Millenium to nie jest żaden kapitał polski. O polskich bankach możemy mówić w przypadku:
    - PKO BP, BOŚ Bank, Alior, Pekao SA (teraz został odkupiony), Getin, Idea

  • 0

    19. ~daroecki  2017-06-08 20:02:38  host: user-46-112-57-255.play-internet.pl

    no i pewnie na kolejny rok poprawią wszystkie błędy

  • 0

    20. ~  2017-06-08 20:03:42  host: public-gprs351162.centertel.pl

    Ja mam w tym konto banku i nie narzekam.

  • 0

    21.  2017-06-08 20:28:16

    lepsze zwykle pko

  • 0

    22. ~pabloki  2017-06-08 20:47:33  host: apn-37-249-116-193.dynamic.gprs.plus.pl

    okropne to nowe logo. zubr nie ma głowuy

  • 0

    23.  2017-06-08 20:51:33

    22 - jest identyczny jak ten pierwszy...

  • 0

    24. ~pabloki  2017-06-08 22:14:38  host: 188.146.1.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    23 ja wiem ze tylko kolor zmieniony. dlatego okropne. poza tym żubr nie ma dalej glowy. jak już chcieli przywracać to trzeba bylo zrobić znow niebieskie ale rozumiem że czerwony żubr dlatego by podkreślić polskość. tylko ze poprzednie logo bylo tez biali czerwone-to unicreditowe.

  • 0

    25. ~Atomfx  2017-06-08 22:58:51  host: user-94-254-173-64.play-internet.pl

    No właśnie ja też używam peopey oraz beep'n go. Bez kart rabatowych, lojalnościowych itp z telefonem w ręku za paliwo i za inne produkty zapłacè używając tel. Jak inni opisują że awarie itp. Ja takich awarii doświadczyłem w innych bankach również A co do strony. Jest apka w google play. A strona dla tych co nie chcą instalować apki, albo korzystają z innego tableta, smartfona.

  • 0

    26. ~gmina kobylnica , pomorskie  2017-06-09 08:09:57  host: 159-205-158-21.adsl.inetia.pl

    jak wam tak źle to przenieście się do ikony mobilności - tam przelewy wypuszczają tak,a by one nie wyszły np. w piątek.. totalne dno, jak kasa nie krąży, jak trzeba, a nowinki wprowadzają.... po co? skro głupie przelewy giną w czeluściach głupoty tego banku...

Dodaj swoją opinię