Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy serwis informacyjno-rozrywkowy w TP - 9229

Nowy serwis informacyjno-rozrywkowy w TP - 9229

WitekT 29 Listopada 2005 16:05

0 0

Telekomunikacja Polska uruchomiła nowy, automatyczny serwis informacyjno-rozrywkowy tp 9229. Pod jednym numerem telefonu udzielane są wszystkie rodzaje informacji, które są potrzebne i użyteczne dla klientów TP.

Użytkownik serwisu postępując zgodnie ze słowną zapowiedzią może wybrać interesujący go temat wciskając odpowiednią cyfrę z klawiatury telefonu. Dobór tematów jest efektem badania opinii Klientów. Do dyspozycji są następujące kategorie tematyczne:
numery alarmowe i informacja medyczna,
repertuary kin, teatrów, wydarzenia kulturalne,
wiadomości sportowe i kursy walut,
pogoda, horoskop i przepisy kulinarne,
komunikacja – rozkład jazdy PKP, rozkład lotów LOT, rejsy morskie, międzynarodowa komunikacja autokarowa, informacje dla kierowców,
wyniki Lotto i zakładów piłkarskich,
zegarynka, imieniny (dzisiejsi solenizanci).

Dzięki uruchomieniu serwisu 9229 nie trzeba pamiętać dotychczasowych kilku numerów do poszczególnych serwisów informacyjnych. Przez kilka miesięcy będą one jeszcze funkcjonować równolegle z 9229, aż Klienci przyzwyczają się do nowego numeru. Na stałe pozostanie numer 9228 z bajkami dla dzieci.
Serwis informacyjno-rozrywkowy tp dostępny jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zarówno dla klientów TP, jak i klientów pozostałych operatorów stacjonarnych i komórkowych, którzy mają aparat telefoniczny z wybieraniem tonowym. Opłata dla klientów TP nie zmienia się i wynosi 0,71 zł brutto za minutę połączenia niezależnie od planu telefonicznego. Klienci innych sieci ponoszą opłaty zgodnie z cennikiem usług ich operatora.

Zakres tematyczny serwisu informacyjno-rozrywkowego tp 9229 będzie systematycznie wzbogacany. W najbliższym czasie zostaną dodane ciekawostki z różnych dziedzin życia oraz informacje o charakterze gospodarczym. Planowane jest poszerzanie funkcjonalności usługi o możliwość bezpośredniego połączenia się z wybraną placówką, kasą biletową kina czy doradcą, który pomoże w rezerwacji i zakupie biletów do teatrów, na wydarzenia kulturalne lub koncerty.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1. ~@TP  2005-11-29 16:59:53  host: beq21.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Boże ....

 • 0

  2. ~hettman  2005-11-29 17:02:43  host: chello087207092181.chello.pl

  serwis info,darmowa poczta,błękitna linia,Dudek w reklamach(za milion kontrakt chyba) i reklama wszędzie i o każdej porze... a czy nie mogą spróbować zainteresować powrotem ludzi do tpsa poprostu obniżając ceny

 • 0

  3. ~xxx  2005-11-29 18:02:17  host: azl74.neoplus.adsl.tpnet.pl

  To ja wolę te same informacje w ramach abonamentu za internet, jakby tepsa nie wiedziała to dzięki temu, że telefon stacjon. ma taki kabelek z którym nie można nigdzie wyjść to ja już wolę sobie to pobrać. A cenę tej niby usługi to chyba im Copperfield wyczarował. Drażnią mnie na każdym kroku a prostych spraw nie potrafią załatwić rzetelnie. Co za czasy...

 • 0

  4. ~bab  2005-11-29 19:43:26  host: host-ip74-133.crowley.pl

  cala ta tp to sie nadaje, bleeeeeee
  taki numer i informacje to właśnie to o czym cały czas marzyłem
  szkodza ze nie dali obowiązku korzystania z tego numeru dla każdego abonenta przez np 10 min/mies. Mogliby wtedy więcej zarobić

 • 0

  5. ~arnie  2005-11-29 22:09:05  host: dlo3.neoplus.adsl.tpnet.pl

  zajebiste, od jutra zaczynam dzwonić co dzień :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-238-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.