Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy Samsung we współpracy z Bang and Olufsen

Nowy Samsung we współpracy z Bang and Olufsen

WitekT 14 Września 2005 11:42

0 0

Samsung oraz Bang & Olufsen — renomowany producent wysokiej klasy sprzętu audio i wideo - poinformowały o współpracy przy opracowaniu nowego modelu telefonu komórkowego.

Celem obu firm jest stworzenie wyjątkowego produktu, który zerwie z konwencjonalnymi założeniami i oczekiwaniami, otwierając przed użytkownikami zupełnie nowe możliwości.

Współpraca opierać się będzie na wykorzystaniu możliwości obu firm w dziedzinie technologii i projektowania, łącząc osiągnięcia Samsunga w zakresie zaawansowanych technologii dla telefonów komórkowych i wprowadzone przez tę firmę innowacyjne rozwiązania oraz potencjał Bang & Olufsen w zakresie projektowania urządzeń, upraszczania konstrukcji i interfejsu użytkownika.

Oprócz tego, obie firmy opracują wysokiej klasy głośniki dla telefonów komórkowych Samsunga, wykorzystując opatentowaną przez Bang & Olufsen technologię ICEpower, która oferuje jedyne w swoim rodzaju połączenie jakości dźwięku z wysoką efektywnością.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Bang & Olufsen, która – podobnie jak my – dąży do wprowadzania innowacji i wykorzystania technologii zaspokajających potrzeby klientów. Samsung nieustannie wykracza poza granice projektowania i opracowywania modeli telefonów komórkowych, poszukując innowacyjnych pomysłów i idei również w innych branżach. Ta współpraca przyniesie naszym klientom zupełnie nowe podejście do koncepcji telefonu komórkowego – powiedział Kitae Lee, prezes działu Telecommunications Business w firmie Samsung Electronics.

Cieszymy się ze współpracy z firmą Samsung, której wynikiem ma być telefon komórkowy umożliwiający przyjemną i wygodną komunikację. Budowa i użytkowanie telefonu będą bardzo proste i pozbawione zbędnych detali, ale każdy element jego konstrukcji będzie uwzględniał starannie przemyślaną relację pomiędzy formą a funkcją — powiedział Torben Ballegaard Sørensen, prezes Bang & Olufsen.

Nowy telefon komórkowy zostanie wprowadzony do sprzedaży w Europie, Rosji i na Ukrainie w czwartym kwartale tego roku. Będzie dostępny zarówno w sieci sklepów Bang & Olufsen, jak i u wybranych dystrybutorów wyższej klasy produktów firmy Samsung.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-146-211.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.