Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy Sagem w Era Fun

Nowy Sagem w Era Fun

WitekT 12 Sierpnia 2006 22:05

0 0
sagem my501cOd 14. sierpnia w ofercie Era Fun pojawi się nowy telefon – Sagem my501C.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2006-08-12 22:39:23

    aparat też nie najgorszy...

  • 0

    6.  2006-08-12 23:04:24

    i to jaki aparat 1.3 32 mega pamieci i karty microSD - a do tego klapka to bedzie hit jak zrobia dobra reklame

  • 0

    7. ~PLANET  2006-08-13 00:25:13  host: 217.116.110.177

    Nie porownuj tego telefonu do Nokii 6230i... badziew toto nie jest, ale na pewno nie tamten poziom. O.K. ? dzieki (oczywiste) z gory :)

  • 0

    8. ~  2006-08-13 00:32:38  host: dwb38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Badziew czy nie prezentuje się świetnie i przynajmniej się nie przepłaca :P

  • 0

    9. ~  2006-08-13 10:10:25  host: axp22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a czy nie za zimno ci w te ulewy w twoja lysa glowke planet? wszystko jest lepsze od tego syfu 6230i, kto to widzial zeby taki maly wyswietlacz dawac do czegos takiego. zreszta co to jest za wyglad! paskudztwo, szajs i syf. a co do sagema - fajnie ze opy zaczely wprowadzac je do swoich ofert, zwlaszcza ze sa godne uwagi. pozdroofki

  • 0

    10. ~tejerek  2006-08-13 10:14:50  host: ayd241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    E tam ja i tak wole Nokie 6103

  • 0

    11. ~Lianhua  2006-08-13 10:55:19  host: staticline25105.toya.net.pl

    Ale funkcjonalnośc wyższa niż 6103... :]

  • 0

    12. ~stacion  2006-08-13 13:03:42  host: apn-99-84.gprspla.plusgsm.pl

    bardzo ladna funia

  • 0

    13. ~Rokko30  2006-08-13 15:45:04  host: hera.tvtom.pl

    taki sam prawie jak Samsung x660 ale z tą różnicą że to tylko Sagem..;)

  • 0

    14. ~PLANET  2006-08-14 01:06:24  host: 217.116.110.185

    axp22: co prawda nie mam ochoty na rozmowe z zalosnymi anonimami z neostradki, ale tak sie sklada, ze ja piszac swoj komentarz nie odnosilem sie negatywnie do nikogo. ergo - odniose sie mimo wszystko. rozumiem, ze sadzac z twojego slownictwa, jestes zapewne kolejnym 'roozofym nastolatkiem', ktorego specjalnosc to blogi, puste panienki, tanie telefony i oczywiscie 'pozdroofki' :D odnosnie wlosow na glowie to mam ich troche, a przy okazji - w tej 'glowce' przynajmniej rozumu mi brakuje, w przeciwienstwie do ciebie jak widze :) co do 6230i: telefonu uzywa moja kobieta i jest z niego zadowolona. jesli chodzi o mnie, zgadzam sie z nia ze jest bardzo ladny stylistycznie, dodatkowo na pewno moge potwierdzic, ze jest to porzadny model i cale jego - dosyc bogate wyposazenie funkcjonuje tak, jak powinno. czego nie moge powiedziec o dwoch Sagemach, z ktorymi mialem stycznosc - jedyne, co dobre o nich moge powiedziec, ze byly stabilne i TANIE. i biorac pod uwage twoj komentarz, zapewne jestes kolejnym 'tanim uzytkownikiem' z gatunku 'plebs' :) a gdybys umial czytac, to zauwazylbys ze specyfikacje 6230i sa o WIELE lepsze specyfikacje od tego sagema. jesli zastanawiasz sie, czy uzywam innych telefonow - to tak: mam wielki respekt do SE (glownie serii P), Motoroli - chociaz Q albo V3, pojedyncze modele LG albo Samsunga niewatpliwie takze robia wrazenie - nie mowiac o aparatach z dalekiego wschodu. sam uzywam SE P990i i Nokii 6310i. natomiast dla mnie sagem zawsze byl, jest i bedzie tanim telefonem, ktory niestety nie zasluguje na duzo lepsze miano niz 'francuskie gowno'. i zauwazam po poziomie ludzie broniacych tej marki, ze w wiekszosci przypadkow to gowniarze.. a ja nie mam z takimi zwyczaju rozmawiac. pociesz sie, zostales zaszczycony :> EOT.

  • 0

    15. ~PLANET  2006-08-14 01:33:42  host: 217.116.110.185

    mala literowka... oczywiscie 'nie brakuje' zamiast 'brakuje' :> self-explanatory (oraz P910i miast P990i - tego drugiego jeszcze jakby nie ma ;)

  • 0

    16. ~KimdzonG  2006-08-14 13:38:43  host: dqp25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Już jak wchodziła cała ta Era Fun to było dużo foników za 1zł, czy tak do 100, wiele ekstra foników, przyznajmniej miały w standardzie aparat.

  • 0

    17.  2006-08-14 13:48:56

    PLANET - hehe.. widzę, że dała o sobie znać "duma nokiarza" ;], "jak on mógł porównać Wspaniałą Nokię do gównianego sagema"; tak wiem - inne marki też "tolerujesz", ale to stwierdzenie "francuskie gówno" mogłeś sobie podarować, nie wszyscy są chętni zaplacić 2 razy więcej za Nokię, tylko po to, żeby później móc mówić takie rzeczy.

  • 0

    18.  2006-08-16 15:27:50

    No nie ma co toczyć walki na marki, Sagem ostatnio co raz to lepsze cacka wprowadza, fajnie, że w Erze jest i nawet nie jest taki drogi.

  • 0

    19. ~Asia  2006-11-04 15:00:49  host: ayd46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    miałam do wyboru sagem my501c SEk510 SE w300 i wybrałam sagem my501c bo to Ładny funkcjonalny i naprawde super telefonik buzika:*

  • 0

    20. ~Madzia  2006-11-11 12:52:34  host: 82.160.19.193

    ten telefon jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!ma te funkcje,które ja potrzebuje!!!=)=)=)=)=)jest ładny,i wogóle jest super!!!prosze nie likwidujcie go bo che go dostac na gwiazdke!a słyszałam ze chcecie go zlikwidowac!!!prosze nie likwidujcie go!!!pozdro!!=)magda

  • 0

    21. ~  2006-11-25 19:08:24  host: xz178.internetdsl.tpnet.pl

    kupie se go :) na gwiazdke :)zostan z nami :* ten debil planet to jakis .... nie teges jest nie wie ze nokia to funcje ma ze se dupe wytluc mozna :) sorka za slownictwo :Pnarq

  • 0

    22. ~MaSch  2006-12-02 10:54:34  host: azc176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ok mam kilka zdań do PLANETA. Po pierwsze nie jestem nastolatka żebyś nie pisał do mnie takich głupich tekstów. Pracuje juz od ponad roku w branży gdzie mam dużą styczność z telefonami komórkowymi. Do moich zadań również należy przyjmowanie telefonów do serwisu. I z moich obserwacji widze które telefony są jak to pięknie napisałeś "GÓWNEM" a które nie. Masz duże poważanie dla telefonu Motorola V3 a napisze Ci coś takiego że w przeciągu ostatnich 2 tygodni przyjełam ponad 5 tych motoroli do serwisu. Nokia też nie jest dobrą marką i dużo wysyłamy ich do serwisu ma może jakiś tam prestiż ale to już są dawne lata teraz jedyne co moge napisąć o nokii to to że strasznie drogo się ceni w porównaniu z funkcjami jakie oferuje. i NIKT mnie nie przekona że jest inaczej. Tak więc nie rób z siebie kogoś kto jest nie wiem jakim, znawcą. Dla podkreślenia ja również nim nie jestem ale trochę wiem. A i chce jeszcze dodać że z tą twoja całą wyczerpującą wypowiedzią to Ty wyszedłeś na Gnojka który Lubuje się jak to WSPANIALE ująłeś w pustych panienkach, tanich telefonach i blogach.

  • 0

    23. ~marta  2006-12-29 13:04:47  host: dre128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kom jest super! jestem nim zachwycona nie spodziewalam sie ze jest taki super! aparat dobry,ma odtwarzacz mp3 ktory gra glosno i wyraznie, ma bluetooth, menu jak w sony ericssonach, moze bateria troche slaba bo trzyma mi ok.2-3dni ale ogolnie kom godny polecenia :D dalam za niego w erze fun 149zl na 3lata :)

  • 0

    24. ~a co za różnica  2007-08-31 16:16:56  host: aaxb5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie będę czytał więcej komentarzy na tym serwisie jeśli piszecie TAKIE BZDURY zamiast rzetelnych informacji o telefonie.Nie chcę powiedzieć , że jest to dla mnie jakieś szokujące ale po prostu nie ma o czym czytać w tych komentarzach.

Dodaj swoją opinię