Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy Sagem my215X

Nowy Sagem my215X

sirmark 16 Marca 2007 19:44

0 0

sagem my215xSagem Communication Poland przedstawia wiosenną propozycję dla młodych miłośników muzyki - Sagem my215X, superlekki telefon z odtwarzaczem MP3.

Sagem my215X podniesie poziom wiosennej energii przez wygodny dostęp do muzyki i 256MB pamięci wewnętrznej, która nie tylko pomieści ulubione utwory, ale posłuży także jako pamięć przenośna. Wyświetlacz 65k kolorów odzwierciedli świeżość wiosennych barw, a wysokiej jakości zestaw słuchawkowy stereo odtworzy krystalicznie czyste dźwięki nowej pory roku.




Telefon dostępny jest między innymi w sklepach MediaMarkt w całej Polsce. Promocyjna cena aparatu to 349zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Sagem     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~hmmm  2007-03-16 20:27:59  host: 212.122.214.223

    Brrr kolejny telefon bez Javy i Bluetooth - śmieszne raczej. Konkurencja chyba tylko dla OT-E801. Rozumiem obcinać koszta ale nie kosztem tak podstawowej rzeczy jak Java... Rozumiem jeszcze bluetooth ale Javę to chyba tylko Francuzi potrafią "wyciąć" - innych przypadków nie pamiętam.

  • 0

    2. ~  2007-03-16 20:32:13  host: 87-205-210-229.adsl.inetia.pl

    Niezły, chociaż od wbudowanej pamięci lepszy byłby czytnik kart.

  • 0

    3. ~nimm  2007-03-16 21:00:00  host: 87-205-3-179.ip.netia.com.pl

    to za te 349 zl lepiej kupic sobie odtwarzacz mp3... ten telefon przeciez poza pamiecia nic niema... brak javy... mmsow... golas ubrany w 256Mb...

  • 0

    4.  2007-03-16 22:13:26

    ~1: zależy co komu potrzebne. Np. dla mnie zarówno jakaś tam Java jak i BT tudzież MMS-y są zupełnie zbędne bo tego nie używam, natomiast podstawową funkcją telefonu są rozmowy i sms-y - nic więcej. Więc może nie krytykuj tak ostro bo na pewno znajdą się ludzie dla których ten telefon będzie jak najbardziej wystarczający :)

  • 0

    5. ~hmm  2007-03-16 22:50:03  host: 212.122.214.223

    @lapetti to po co Ci jakaś tam muzyka ? najlepiej żadnej rozrywki :)

  • 0

    6. ~Wilk  2007-03-17 00:08:00  host: gw.slowianin.pl

    A po co większości IRDA i BT? Do przesyłania dzwoneczków i głupich zdjęć...ot taka prawda

  • 0

    7. ~r  2007-03-17 05:44:47  host: chello087207181018.chello.pl

    jednym z telefonów, które mam w posiadaniu jest tani model sagema. Więcej sagema nie kupię. Jeden koszmar.

  • 0

    8.  2007-03-17 10:59:53

    Bo ten telefon jest na takiej zasadzie jak E801,bardziej odtwarzacz mp3 z podstawowymi funkcjami telefonu. Nic więcej.

  • 0

    9.  2007-03-17 14:38:43

    ~5: nie bardzo rozumiem dygresję, ale znowu Cię zasmucę - nie używam przenośnych odtwarzaczy audio, muzyki słucham jeno w chałpie na odtwarzaczu stacjonarnym ;)

  • 0

    10. ~sweet  2007-03-18 09:00:12  host: 212.87.241.97

    bardzo dobry telefon. Kupilem go wczoraj i jestem bardzo zadowolony. Jakosc muzyki jest bardzo wysoka. Oprocz tego telefon ma ciekawy wyglad i jest bardzo lekki.

  • 0

    11. ~wujekbaniu@o2.pl  2007-09-03 18:37:41  host: 082146227162.man.bydgoszcz.pl

    jeśli ktoś ma sterownik do niego (głownie 98)to bardzo proszę o przesłanie na maila z góry wielkie THX

  • 0

    12. ~tom  2007-09-22 07:33:42  host: 80.50.236.246

    fajny telefona ma mms jak co moze avy niema a reszte to ma przynajmniej 256

Dodaj swoją opinię