Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy promocyjny cennik "neostrady tp"

Nowy promocyjny cennik "neostrady tp"

WitekT 3 Lipca 2006 11:29

0 0

Najniższą opcją w Startowej promocji neostrady tp będzie 512 kb/s. Promocja wchodzi w życie 4. lipca.

Promocja kierowana jest także do dotychczasowych użytkowników, którzy mają w danym momencie umowę bezterminową.

W ramach promocji modem livebox tp oferowany jest z obniżoną opłatą abonamentową do 1 zł.




Limity transmisji danych pozostają bez zmian i wynoszą odpowiednio 15 GB dla opcji 512, 25 GB dla 1024, 35 GB dla 2048 oraz 50 GB dla 6144.

Ceny poszczególnych opcji neostrady tp:

Lp

Opcja

Umowa terminowa

Cena przez pierwsze 12 miesięcy

Cena od 13. miesiąca

1.

512

36 miesięcy

28 zł

56 zł

2.

512

24 miesiące

33 zł

66 zł

3.

1024

36 miesięcy

53 zł

106,01 zł

4.

1024

24 miesiące

63 zł

126 zł

5.

2048

36 miesięcy

63 zł

126 zł

6.

2048

24 miesiące

73 zł

146 zł

7.

6144

36 miesięcy

83 zł

166,01 zł

8.

6144

24 miesiące

93 zł

186 zł


Ceny brutto (z VAT).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 183
  • 0

    164. ~  2006-07-05 14:59:12  host: eaz194.internetdsl.tpnet.pl

    i w tym mam oplacony abonament bym zapomniał:D

  • 0

    165. ~M  2006-07-05 15:05:06  host: acsv233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do Z Wiem, że w sumie tak wychodzi przy umowie na 24 mc. Ale jak już od dłuższego czasu płaciłem po 72zł za mc to 56 zł za mc ujdzie w tłoku, nawt te 12 mc dłużej. A właśnie przelączyli mi neostrade jak to piszę na szybszą też podaje mi 640 kbps. Pozdrawiam :)

  • 0

    166. ~r  2006-07-05 15:07:02  host: sg18.internetdsl.tpnet.pl

    z: no to dobrze:) czyli nie trzeba czekac do konca lojalki, wazne tylko zeby byc miedzy 90 a 30:) w sumie dla mnie sie to nie przyda ale znajomym powiem:)

  • 0

    167. ~  2006-07-06 21:17:42  host: p04-12.opera-mini.net

    Zmienia się na lepsze, przez te 24 m-ce znając nasz kraj znacznie lepszych ofert nie będzie. Lepiej podpisać teraz umowę bo potem wymyślą przymus posiadania telefonu w umowie. A jak uke zmusi ich do rozdzielenia usług to zrezygnuje z telefonu i zostawię promocyjną neostrade

  • 0

    168. ~pferd  2006-07-07 07:56:58  host: 80.51.180.6

    mam pytanko: mam teraz neo256 umowa do konca roku, chce zrobic cesie (tel z zony przepisze na siebie)wziac neo 512 na 24 miechy i zawiesic telefon, w sumie bede placil miesiecznie 54.35zeta, ale czy kase za zawieszenie musze zaplacic cala z gory czyli 12*21.35 czy moge to placic co miesiaz z rachunkiem za neo??, bo kiedys jak chcialem zawiesic to kazali mi z gory zaplacic za okres zawieszenie

  • 0

    169. ~pferd  2006-07-07 08:00:07  host: 80.51.180.6

    (cd do 168) i jeszcze jedno mam teraz abonament standartowy czy przez te czynnosci nie strace tego abonamentu

  • 0

    170.  2006-07-07 11:04:19

    168,169: musisz zagadac to bedziesz mial miesieczne rozliczanie, jak bedziesz zamawial nie zapomnij o tym, natomiast bedziesz mial problem z zachowaniem abonamentu po cesji, moim zdaniem nie uda Ci sie tego zalatwic bo tego abonamentu juz nie ma.

  • 0

    171.  2006-07-10 15:19:39

    u mnie jest lepeij, bez umowy terminowej i bez limitow. oferta wchodzi w zycie od pazdziernika coprawda ale zawszew cos :
    prędkość 512 KB/s - 50 zł / miesiąc
    prędkość 1024 KB/s - 95 zł / miesiąc
    prędkość 2048 KB/s - 110 zł / miesiąc
    prędkość 6144 KB/s - 140 zł / miesiąc

  • 0

    172. ~pferd  2006-07-10 20:24:42  host: 80.51.180.6

    171: nie ma jak OST TYCZYN wyprowadzilem sie z Bialej 3 lata temu i brakuje mi tej telefoni, pamietam jak w latach 96-02 dial-up byl za friko 24H ehhh to byly czasy :), ale teraz mi tepsa zostala, zastanawiam sie tylko dlaczego OST nie rozrastal sie na Rzeszow bo by wycieli cala tepse z miasta

  • 0

    173.  2006-07-10 22:08:57

    A ja dziś pod 0801321123 dowiedziałem się że... w przypadku cesji abo z neostradą (napewno umowy na mistrzowską do 31.12.2005) jeśli nowy użyszkodnik zrezygnuje z neo to... poprzedni abonent nie ponosi żadnych kosztów za zerwanie umowy, ponieważ w regulaminie promocji nie ma uwzględnionej opcji cesji, więc nie ma żadnych podstaw do naliczenia jakiejkolwiek kary. Ciekaw jestem czy to w 100% prawda. Dawałoby to możliwość wstrzymania się z nową neo aż do wyjaśnienia się sytuacji na rynku w związku z decyzjami UKE. Tylko co w międzyczasie... modemik 56k? umowa na czas nieokreślony?... wszystko drogo, ale warte przemyślenia.

  • 0

    174.  2006-07-10 22:15:04

    Może ktoś na forum wie coś napewno na ten temat, albo ma pomysł co przez ten miesiąc czy dwa zrobić z netem, bo na dniach zrealizuje mi się cesja, a ja mam wieksze zaufanie do bywalców forum niż do infolinii TP :) Pozdrowienia

  • 0

    175.  2006-07-11 15:54:06

    172. ~pferd. no poczekajmy, OST sie rozrasta, moze kiedys przejmie rzeszów, choc zalesie i matysowka jest w zasiegu :)

  • 0

    176. ~zaciekawiony  2006-07-13 15:06:52  host: pa151.radzyn-podlaski.sdi.tpnet.pl

    Hmm moze sobie wezme to neo :D wreszcie ;) srednai na 24 miesiace wychodzi 50 zl (teraz place 100 zl za SDI :///) DSL nie moge wziasc bo nie ma z kim :///

  • 0

    177. ~GjN  2006-07-26 13:48:13  host: yf18.internetdsl.tpnet.pl

    Ej mam takie pytanie.. chce sobie wziasc ta neostrade 1024 ale smiesza mnie troche te limity bo dosc duzo sciagam tz z 2 Gb dziennie ... I czy da sie to jakos robic zeby te smieszne limity ponaciagacz czy raczej nie ma szans ??

  • 0

    178. ~VIOLATOR  2006-07-28 22:45:52  host: apn-100-188.gprsbal.plusgsm.pl

    U kumpla byl w domu przedstawiciel Tepsy i twierdzil ze stacjonarnego nie trzeba brac

  • 0

    179. ~bravo  2006-08-30 10:40:50  host: cdx115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Należałoby olać tpsę na całego, to wtedy może zeszłaby na ziemię i w końcu ceny by spadły na oferowane usługi.A tak dalej mamy zarobki wschodnie, wydatki zachodnie, chociaż oferowane usługi na zachodzie są na o wiele wyższym poziomie technicznym a i ceny w porównaniu z polskimi są mniejsze.Orange żeruje na polakach i tylko wstyd, że sami dajemy się robić w konia.

  • 0

    180. ~Tom sas  2007-01-02 16:10:36  host: axb98.internetdsl.tpnet.pl

    Mam pytanko!! Zeby uzywac livebox trzeba miec telefon stacjonarny???bo u mnie w domu same komorki i nie wiem czy trzeba miec czy nie:p plz o szybka odpowiedz!

  • 0

    181. ~Arcz  2007-01-21 16:26:54  host: 83.238.226.134

    Ale trzeba jeszcz doliczyć haracz miesieczny 36zł lub najtańszy telefon za bagatela 50zł.tpsa najdroższa oferta w polsce,współczucia dla neoofiar.

  • 0

    182. ~wiki  2007-11-16 21:15:17  host: abfj224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tepsa co to k..... jest mam 10MG łocze a wyciogam z niego ok 30KB dwonie a oni na to ze coś jest w centrali zepsute czekam ponad 2 tygodnie i co i nic trzeba rezygnować z ich uslug.neostrad terz sie ostatnio pogorszyła bo tepsa nie umie zabezpieczyć centrali wiec to co przez nich ciogniecie to jjedna wielka lipa

  • 0

    183. ~NEO to zlodzieje  2008-06-30 23:07:45  host: cae243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    http://www.upc.pl/internet/cennik/ To najlepszy i najtanszy internet. Pozdrawiam

Dodaj swoją opinię