Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy program partnerski SonyEricsson

Nowy program partnerski SonyEricsson

WitekT 6 Kwietnia 2005 15:51

0 0

SonyEricsson ogłosił nawiązanie współpracy w zakresie tworzenia wspólnych inicjatyw rynkowych z firmami Appforge, Intellisync oraz JP Mobile.

W ramach tej współpracy mają powstawać rozwiązania mobilne dedykowane klientom biznesowym. W ciągu tego roku SonyEricsson zamierza stworzyć Biznesowy Program Partnerski dla firm, które dostarczają mobilne rozwiązania dla klientów biznesowych bezpośrednio lub za pośrednictwem kanałów dystrybucyjnych innych firm. Program ten zapewni firmom tworzącym oraz dostarczającym takie rozwiązania możliwości wejścia na rynek oraz wsparcie w zakresie sprzedaży i marketingu.

AppForge, Intellisync i JP Mobile to firmy zajmujące czołowe pozycje w swoich branżach. Będą one doskonałymi partnerami naszej strategii - chcemy oferować mobilne rozwiązania biznesowe w ramach współpracy z firmami o podobnym podejściu, które tworzą, sprzedają i wdrażają tego rodzaju rozwiązania. Oznaki dynamicznego rozwoju rynku są widoczne wśród małych i średnich firm oraz dużych korporacji, zarówno pod względem dostępu do firmowej poczty elektronicznej przy pomocy telefonów komórkowych, jak i umożliwiania handlowcom, pracującym w terenie, współdziałania z aplikacjami CRM (zarządzania relacjami z klientami) czy też umożliwiania działom IT kontrolowania urządzeń mobilnych - mówi Jan Wäreby, wiceprezes i szef sprzedaży i marketingu w SonyEricsson.

W odpowiedzi na tak dynamiczny rozwój rynku rozwiązań mobilnych, firma Sony Ericsson zainicjowała Biznesowy Program Partnerski. Program ma być narzędziem wspierania, dostrzegania oraz nagradzania firm, które tworzą i dostarczają takie rozwiązania, a także ma pozwolić wspólnie stymulować wzrost sprzedaży. Na początku do Programu zostaną zaproszone wybrane firmy, lecz w miarę rozwoju obejmie on większe grono przedsiębiorstw. Program skierowany jest do firm tworzących i dostarczających rozwiązania mobilne, które dysponują najlepszą wiedzą i doświadczeniem w takich dziedzinach, jak technologia Push E-mail, telefonia korporacyjna, automatyzacja działu sprzedaży (SFA), automatyzacja działu terenowego (FFA), zarządzanie relacjami z klientami (CRM) czy zarządzanie urządzeniami mobilnymi (MDM). Połączenie doświadczenia firm partnerskich z ofertą mających wiele zastosowań urządzeń SonyEricsson, opartych o otwartą platformę, takich jak smartphone P910i, umożliwi skrócenie okresu przygotowania debiutu rynkowego innowacyjnych usług, zwiększy wartość dla użytkownika końcowego oraz zwiększy ilość danych przesyłanych w sieciach komórkowych.
W AppForge bardzo cieszymy się z możliwości uczestniczenia w nowym Biznesowym Programie Partnerskim SonyEricsson. Wierzymy, że takie kluczowe korzyści, jak wsparcie przy wchodzeniu na rynek, będą miały pozytywny wpływ na efekty naszych działań ukierunkowanych na rozwój firmy. Nasze międzyplatformowe środowisko programowania dla urządzeń mobilnych, w połączeniu z najlepszymi produktami Sony Ericsson, umożliwi handlowcom firm wykorzystanie w pełni potencjału używanych urządzeń mobilnych - stwierdził Gary Warren, prezes i dyrektor generalny AppForge.

Uważamy, że zaliczenie Intellisync do grona najlepszych graczy na rynku rozwiązań mobilnych, którzy będą współpracować z SonyEricsson, jest dla naszej firmy korzystne. Zarówno Sony Ericsson, jak i Intellisync wierzą, że nasza relacja w sposób istotny wpłynie na rynek przedsiębiorstw oraz operatorów sieci komórkowych. Połączenie naszego wielokrotnie nagradzanego oprogramowania dla urządzeń mobilnych oraz wiodących w branży urządzeń Sony Ericsson daje nam podwójną siłę. Za sprawą wysoko cenionej bezprzewodowej poczty elektronicznej Intellisync, naszych narządzi do zarządzania urządzeniami oraz umiejętności adaptacji niemal każdej biznesowej aplikacji do funkcjonowania na urządzeniach mobilnych, Sony Ericsson będzie mogło umacniać swoją wiodącą pozycję na światowym rynku - powiedział Woodson (Woody) Hobbs, dyrektor generalny Intellisync Corporation.

Korzyści ze stosowania mobilnych rozwiązań przez firmy są oczywiste. Zwiększona produktywność, skrócony cykl sprzedaży, możliwość reagowania w czasie rzeczywistym, lepsza obsługa klienta oraz ułatwiona współpraca w obrębie całej firmy to najważniejsze zalety. Obecnie korzyści te realizuje coraz większe grono profesjonalistów, którzy w terenie czy w czasie podróży dzięki bezprzewodowym urządzeniom łączą się z siecią i pozostają dalej produktywni. Dzięki swojej innowacyjnej ofercie wyposażonych w wiele funkcji telefonów komórkowych firma Sony Ericsson nieustannie podnosi poprzeczkę w komunikacji mobilnej. Jesteśmy w JP Mobile bardzo zadowoleni i dumni z faktu, że jesteśmy partnerem Sony Ericsson w promowaniu bezpiecznej bezprzewodowej poczty elektronicznej wśród przedsiębiorstw na całym świecie - mówi Dayakar Puskoor, współzałożyciel i dyrektor generalny JP Mobile.

Źródło tekstu: SonyEricsson     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-146-211.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~ | 2018-03-22 00:29:51

Najlepsza sieć w Polsce! Play #1.


~Nr14 to de_bil | 2018-03-22 00:11:45

Siałomi robią niezłe sprzęty


~Nr16 to de_bil | 2018-03-22 00:06:35

A mi się podoba, mam znajomych tam często dzwonimy


~Nr1 to de.b_il | 2018-03-22 00:01:40

Treść już napisałem powyżej


~Nr1 to Filtr przeciwspamowy | 2018-03-21 23:59:22

Za duży, gdzie ja go zmieszcze. Smartfony powinny byc do 5 cali a większe to już phablety, jak zwał tak zwał

Ankieta

Od kogo powinno pochodzić oprogramowanie smartfonu?

Deutsche Telekom -

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet