Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy prezes w UPC Polska

Nowy prezes w UPC Polska

sirmark 6 Czerwca 2014 13:27

1 7

ramiro lafarga brollo Z dniem 1 lipca stanowisko dyrektora zarządzającego UPC Polska obejmie Ramiro Lafarga Brollo. W nowej roli przejmie odpowiedzialność za bieżącą działalność firmy po dotychczasowym prezesie Simonie Boydzie, który ustąpił z funkcji z końcem 2013 r.




Ramiro Lafarga Brollo od roku 2011 był dyrektorem zarządzającym operatora komórkowego 02 Słowacja. Poprzednio Ramiro pełnił szereg funkcji zarządczych w obszarze marketingu i sprzedaży w Ameryce Południowej: od roku 2002 zajmował stanowiska kierownicze w Grupie Telefonica, w tym m.in. jako dyrektor sprzedaży w Telefonica Chile i Telefonica Sao Paulo (Brazylia), jak również jako dyrektor sprzedaży i obsługi klientów w Movistar Chile. Ramiro ma obywatelstwo argentyńskie i włoskie.

Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:

Tagi: ramiro lafarga brollo | upc

w sumie: 27
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    9.  2014-06-06 14:40:46

    5, popieram

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    10. ~prezesik  2014-06-06 14:44:30  host: ip-78-30-89-59.free.aero2.net.pl

    Ci co nie dostali się do europarlamentu nie mogli dostac szansy by się wykazać?
    Migalski, Olejniczak,Kurski.....i wielu innych

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~Trod  2014-06-06 14:48:58  host: afjq92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niech przeniosą TV Republika z drogich półek na normalne - dla ludu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12.  2014-06-06 14:53:05

    Oferta TV w UPC jest dla mnie bardzo niekorzystna z prostego powodu: za pekiet Canal + życza sobie 35zl
    ja w Nc+ za pakiet Full z Canal +(bez Hbo i cinemax) place 49zl to tez mogliby zmienic

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13.  2014-06-06 14:54:50

    *oczywiscie pakiet normalny +35zl

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    14. ~tata  2014-06-06 14:55:43  host: apn-77-113-40-118.dynamic.gprs.plus.pl

    Jeszcze trzy miesiace i z oferty UPC wybiore tylko internet.Obecnie tvp daje lepsze programy za smieszna cene.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~Tomecek  2014-06-06 15:31:37  host: 89-69-216-149.dynamic.chello.pl

    Narzekajcie, ale jestem bardzo zadowolony z UPC, wystarczy wziąć najtańszą i najkrótszą ofertę, a przy przedłużeniu dostaje się specjalne oferty spod lady. Przykładowo Internet 60 mb/s + telefon 60 minut miesięcznie za 45 zł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    16. ~  2014-06-06 15:49:27  host: 195.205.39.51

    Znowu jakas zagraniczna morda - nie mogli wziasc Chinczyka? Byloby oryginalniej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    17. ~  2014-06-06 15:55:16  host: user-164-126-88-61.play-internet.pl

    Ciekawe, czy skończy z podwyższaniem stawek co rok-dwa dla abonentów na umowie bezterminowej? W czasach, kiedy byłem abonentem, co jakiś czas dostawałem list "zwiększamy abonament o 2 czy 5zł". Czasem dawali coś w zamian, bądź dało się wynegocjować dotychczasową stawkę. Innym razem - nie. Tylko proponowali aneksy na czas określony z docelowo jeszcze wyższym abonamentem...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18.  2014-06-06 16:01:05

    @15 ja jestem ciekaw jakim cudem dostales 60Mb/s + 60 minut na telefon za 45zl i to jeszcze na 12 miesiecy skoro przy PRZEDŁUZENIU samego internetu na 12 miesiecy chca kwoty 59,9zl a tu nie dosc ze taniej to jeszcze telefon
    W zyciu nie uwierze dopuki nie zobacze jakiegos dowodu... zdecydowanie zbyt pieknie to wyglada

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    19. ~Johny11  2014-06-06 16:13:31  host: ip-94-42-231-116.multimo.pl

    @16, chyba orientalniej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~pieseł  2014-06-06 16:14:04  host: n16-05-01.opera-mini.net

    taki fajny taki zagraniczny

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~  2014-06-06 17:54:46  host: ip-78-30-93-231.free.aero2.net.pl

    Może będzie mądrzejszy od poprzednika i wprowadzi oferty internetu za 20-30zł bo vectra już robi instalacje.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22.  2014-06-06 18:12:59

    18, tak bylo. Specjalna cena przez 3 miesiace, a potem 2 razy wiecej :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~Tomecek  2014-06-06 21:05:59  host: 89-69-216-149.dynamic.chello.pl

    @22 Cena 45 zł za Internet 60 Mb/s i telefon 60 minut obowiązuje przez cały okres umowy (24 miesiące), więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.
    @18 Promocja to "Wielka Rewia Usług XV". Tutaj masz regulamin:

    http://tlp.is/2qh

    Oprócz atrakcyjnej ceny mam w zestawie pakiet F-Secure na trzy komputery.
    Jak kończy się umowa w UPC, to trzeba poświęcić jeden wolny wieczór i poczytać jakie UPC oferuje promocje spod lady (piszą ludzie na forum). Później składamy wypowiedzenie i czekamy na telefon z Działu Utrzymania Klienta. Ja tę promocję dostałem przy pierwszej rozmowie. Dodatkowo dali mi na moją prośbę sam modem Cisco EPC3208, do którego podłączyłem mój prywatny router, więc jestem BARDZO zadowolonym klientem UPC. Polacy jak widzę kochają swoje ulubione zajęcie: narzekanie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    26. ~de-0  2014-06-06 21:42:24  host: public-gprs578086.centertel.pl

    Ramiro Lafarga Brollo Direttore La Grande Bordello

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~Żebro  2014-06-06 21:51:57  host: 89-73-142-69.dynamic.chello.pl

    Co do oferty to ja też nie narzekam. Udało mi się ugrać ofertę "Wielka Rewia Usług XX". Pakiet Max Extra HD z nagrywarką - 45 zł, Internet 120 Mb/s z Wifi - 24,99 zł, Minuty do wszystkich 60 - 4,99 zł, Full pakiet Canal+ w HD - 27 zł ( na czas nieokreślony ). Miesięczny rachunek = 101,98 zł :-) Raczej drogo nie jest :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~  2014-06-07 08:31:54  host: user-164-126-88-61.play-internet.pl

    A zna język polski? Jeżeli Polak wyjeżdża za granicę pracować, to powinien znać lokalny język, a czy ta zasada działa w drugą stronę?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29. ~  2014-06-08 10:43:45  host: 79.162.108.181

    @27, po co Ci nagrywarka na udostępnienie?