Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy prezes PTC wydał oświadczenie

Nowy prezes PTC wydał oświadczenie

WitekT 7 Marca 2005 13:27

0 0

Oświadczenie Tadeusza Kubiaka, Dyrektora Generalnego Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Polska Telefonia Cyfrowa rozpoczyna bieżący tydzień w nowej, spokojniejszej sytuacji. Zarząd, którym kieruję, spędził bardzo pracowity weekend zapoznając się z sytuacją spółki i ustalając harmonogram najpilniejszych zadań. Ze względu na to, że dwa największe piony firmy - Strategii, Marketingu i Sprzedaży oraz Eksploatacji Sieci - mają zapewnioną kontynuację kierownictwa, łatwiej będzie utrzymać normalne tory pracy.

Jako Dyrektor Generalny biorę odpowiedzialność za firmę, a jej bieżąca działalność i rozwój są moim najważniejszym celem. Tydzień rozterek i niepewności w 9-letniej historii firmy to naprawdę niewiele. Przed nami przyszłość.

Najwyższym moim priorytetem w tej chwili jest przywrócenie pełnej obsługi finansowej PTC i znormalizowanie relacji firmy ze wszystkimi jej partnerami. W dalszej perspektywie, moim zadaniem będzie sprawne i twórcze zarządzanie firmą w kierunku niezagrożonego przywództwa w branży i na rynku. Stoją przed nami gigantyczne wyzwania: milion nowych abonentów w ciągu roku i nowe usługi, które będziemy wprowadzać, jak zwykle, pierwsi w Polsce. Dzięki wysokiemu profesjonalizmowi naszych pracowników trwają nieprzerwane prace nad wszystkimi rozpoczętymi projektami. Najważniejsze z nich to udostępnienie usług 3G i przetarg na wolne częstotliwości GSM i UMTS.
Mając na uwadze rolę naszej firmy w gospodarce kraju obiecuję, że będziemy na bieżąco informować Państwa o realizacji obranej strategii i kierunków rozwoju. Dzisiejsze spotkanie prasowe jest mocnym sygnałem powrotu normalności w spółce. Sygnałem skierowanym do klientów, partnerów, banków, sieci dilerskich i prawie czterech tysięcy pracowników.

Znam tę firmę. Byłem przy jej narodzinach, a kilka dni temu minęła 9 rocznica, gdy pierwszy raz rozpoczynałem tu pracę. Zarówno przeszłość Firmy, jak i jej przyszłość, są mi bardzo bliskie.

Tadeusz Kubiak
Dyrektor Generalny PTC

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~ksad  2005-03-07 15:09:00  host: dial-3936.zgora.dialog.net.pl

    Bardzo ładna nowomowa, jak zawsze, "pierwsza w Polsce"...

  • 0

    2. ~messer  2005-03-07 15:35:00  host: ws194.internetdsl.tpnet.pl

    pachnie komunistyczna retoryka... chyba sie potne jesli Era wygra przetarg na nowe czestotliwosci-nie zniose tego.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet