Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy prezes mPay

Nowy prezes mPay

WitekT 28 Października 2008 15:41

0 0

24. października nowym prezesem mPay został dotychczasowy wiceprezes Konrad Łuczak. Na stanowisku zastąpił Henryka Kułakowskiego.

Kułakowski nie rozstaje się jednak z firmą, pozostaje jednym z jej głównych udziałowców. Jak napisał jeden z udziałowców firmy, giełdowa spółka ATM, dokonana zmiana ma na celu przyspieszenie rozwoju świadczonych usług płatności mobilnych i oznacza pełną koncentrację na podniesieniu efektywności działania firmy na rynku polskim we współpracy z obecnymi i nowymi partnerami, których mPay ma nadzieję wkrótce pozyskać.
Konrad Łuczak jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Łódzkiej. Do dnia powołania do zarządu mPay był dyrektorem Biura Zarządzania Projektami i Zapewnienia Jakości w ATM S.A., gdzie odpowiadał za prowadzenie złożonych projektów teleinformatycznych realizowanych przez spółkę. Wcześniej pracował na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych takich firm, jak Centertel, PTC i Lucent Technologies.

Źródło tekstu: ATM     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1.  2008-10-28 16:52:35

  mpay-u, wroc do maców :)

 • 0

  2. ~vol  2008-10-28 17:10:21  host: apn-77-114-108-138.gprs.plus.pl

  i dobrze. przekombinowali z biznesem. brak inwestycji w pos-y ich zabil. chcieli aby ktoś inny ryzykował biznesowo. niestety technologia nie nadaje się do prawa bankowego. :-(

 • 0

  3. ~jaski  2008-10-28 19:00:36  host: w3cache.polsat.net.pl

  jak to nie, a Citibank to wdrożył z Mpayem

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-197-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet