Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy prezes mPay

Nowy prezes mPay

WitekT 28 Października 2008 15:41

0 0
24. października nowym prezesem mPay został dotychczasowy wiceprezes Konrad Łuczak. Na stanowisku zastąpił Henryka Kułakowskiego.Kułakowski nie rozstaje się jednak z firmą, pozostaje jednym z jej głównych udziałowców. Jak napisał jeden z udziałowców firmy, giełdowa spółka ATM, dokonana zmiana ma na celu przyspieszenie rozwoju świadczonych usług płatności mobilnych i oznacza pełną koncentrację na podniesieniu efektywności działania firmy na rynku polskim we współpracy z obecnymi i nowymi partnerami, których mPay ma nadzieję wkrótce pozyskać.

Konrad Łuczak jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Łódzkiej. Do dnia powołania do zarządu mPay był dyrektorem Biura Zarządzania Projektami i Zapewnienia Jakości w ATM S.A., gdzie odpowiadał za prowadzenie złożonych projektów teleinformatycznych realizowanych przez spółkę. Wcześniej pracował na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych takich firm, jak Centertel, PTC i Lucent Technologies.

Źródło tekstu: ATM     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1.  2008-10-28 16:52:35

  mpay-u, wroc do maców :)

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2. ~vol  2008-10-28 17:10:21  host: apn-77-114-108-138.gprs.plus.pl

  i dobrze. przekombinowali z biznesem. brak inwestycji w pos-y ich zabil. chcieli aby ktoś inny ryzykował biznesowo. niestety technologia nie nadaje się do prawa bankowego. :-(

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  3. ~jaski  2008-10-28 19:00:36  host: w3cache.polsat.net.pl

  jak to nie, a Citibank to wdrożył z Mpayem

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-22-58-166.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet