Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy prezes Exatela

Nowy prezes Exatela

WitekT 1 Czerwca 2006 12:37

0 0

Rada nadzorcza Exatela wybrała Jarosława Starczewskiego na prezesa spółki. Starczewski od stycznia był wiceprezesem Exatela, a wcześniej dyrektorem Pionu Marketingu i Sprzedaży.

W składu zarządu wchodzą także: Krzysztof Homenda oraz oddelegowany z Rady Nadzorczej Wojciech Lubczyński.
W lutym wiceminister skarbu Piotr Rozwadowski poinformował, że Skarb Państwa rozważa przejęcie od PSE udziałów Exatela. Celem miałoby być zachowanie kontroli nad Exatelem, aby możliwe było wykorzystanie jego sieci m.in. do łączności specjalnej.

Exatel powstał w 2004 roku z połączenia dwóch operatorów: Tel-Energo i Telbank. Spółka jest współwłaścicielem operatora NOM. Głównym akcjonariuszem Exatela są Polskie Sieci Elektroenergetyczne, które mają 95% udziałów operatora.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet