Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy prezes Dialogu

Nowy prezes Dialogu

WitekT 11 Stycznia 2005 12:03

0 0
W Telefonii Dialog, KGHM Metale, Dolnośląskiej Spółce Inwestycyjnej (DSI) i fabryce maszyn Zanam-Legmet doszło do zmian w zarządach. KGHM chce w ten sposób poprawić efektywność działania firm z grupy kapitałowej.

Ze stanowiska prezesa Telefonii Dialog odwołany został Tadeusz Kostka. Jego miejsce zajął wiceprezes spółki Karol Wołkowiński.

Zarząd nie będzie uzupełniany. Dialog musi poszerzać ofertę usług i zwiększać konkurencyjność. Nowy prezes, który jest specjalistą do spraw technicznych i informatyki, z pewnością w tym pomoże - mówi Dariusz Wyborski, rzecznik prasowy KGHM.


Źródło tekstu: Parkiet     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-20-236-61.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet