Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy Plush na Kartę z Pakietem YouTube

Nowy Plush na Kartę z Pakietem YouTube

LuiN 14 Marca 2017 16:57

26 12

nowy plush na karte

Sieć Plus przygotowała nową odsłonę oferty Plush z nielimitowanym dostępem do mediów społecznościowych oraz pierwszym na rynku Pakietem YouTube.

Nowy Plush na Kartę to trzy zestawy usług do wyboru w ofercie kompleksowej lub internetowej. W każdej z ofert można włączyć usługę Rok Ważności Konta na usługi wychodzące oraz korzystać z Internetu w technologii LTE.

Oferta kompleksowa Plusha na Kartę przedstawia się następująco:
Pakiet (30 dni) 25 zł 20 zł 10 zł
Pakiet danych 10 GB 3 GB 1 GB
Rozmowy do wszystkich* 0 zł płatne
SMS/MMS do wszystkich 0 zł płatne 0 zł
Facebook bezpłatny transfer
Messenger, WhatsApp, Instagram bezpłatny transfer w ramach pakietu
Aktywacja *136*11*07# *136*11*04# *136*11*02#
* obejmuje numery stacjonarne

Zobacz: regulamin pakietu za 10 zł
Zobacz: regulamin pakietu za 20 zł
Zobacz: regulamin pakietu za 25 zł

Oferta internetowa Plusha na Kartę to również trzy warianty pakietów, z tą jednak różnicą, że wielkość przyznanego pakietu internetowego zależy od wielkości ostatniego doładowania.

Pakiet (30 dni) 25 zł 20 zł 10 zł
Pakiet danych zależny od wartości doładowania
Rozmowy do wszystkich* 0 zł płatne
SMS/MMS do wszystkich 0 zł płatne 0 zł
Aktywacja *136*11*08# *136*11*05# *136*11*03#
* obejmuje numery stacjonarne




Bonusy do doładowań w ofercie internetowej:
Doładowanie Pakiet danych na 30 dni Bezpłatny transfer na 30 dni
5 zł 100 MB Facebook
10 zł 1 GB
20 zł 3 GB
30 zł 10 GB Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp
50 zł 20 GB
100 zł 50 GB

Przenoszący numer do Plusha otrzymają rabat 50% na wybrany pakiet przez pierwsze trzy miesiące korzystania z oferty, czyli za 12,50 zł można mieć rozmowy, SMS-y, MMS-y, 10 GB i social media "bez konsekwencji".

Zupełnie nową usługą na rynku mobilnym jest Pakiet YouTube za 5 zł miesięcznie. Nie jest to oferta nielimitowanego dostępu do YouTube'a, ale jak zapewnia operator, pakiet pozwala na oglądanie "nawet do trzech razy więcej wideo". Pakiet aktywować można kodem *121*11*01#.

W ramach pakietu klient otrzymuje 2,5 GB dodatkowego transferu wykorzystywanego wyłącznie na potrzeby YouTube'a. Do prawidłowego działania usługi konieczne jest ustawienie w smartfonie automatycznego wyboru rozdzielczości filmów. Filmy te będą w aplikacji YouTube wyświetlane w jakości 480p, co pozwala na obejrzenie do 3x więcej treści niż w przypadku transmisji 1080p.

Zobacz: regulamin pakietu wideo

Nowy Plush na Kartę dostępny jest od 14 marca.

Jak oceniasz ofertę Nowy Plush na Kartę?

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet

Źródło tekstu: Plus, wł     

w sumie: 256
  • 0

    243.  2017-03-22 21:10:16

    toms... Wymieniłeś niewiele z funkcjonujących ;-)

  • 0

    244. ~Ania  2017-03-22 21:11:00  host: ip-5-172-255-144.free.aero2.net.pl

    242 - dokładnie, a jeszcze na infoliniach i w biurach obslugi wprowadzają w błąd.. Nie wiem czemu są takie rozbieżności

  • 0

    245.  2017-03-22 21:12:26

    @241. Daniel. Tym bardziej napisz na plusforum.pl, dla świętego spokoju.
    Toms jest zdenerwowany ponieważ w Londynie był zamach na jego prezesa, dajcie mu spokój. ;-)

  • 0

    246.  2017-03-22 21:15:29

    @244. Ania, wcześniej podałem link do wątku na forum Plusa, zapytaj tam, będziesz miała jasność, na piśmie.

  • 0

    247. ~pabloki  2017-03-22 21:21:10  host: 188.146.4.208.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    242 wiesz nowe telefony same pobieraja domyślną konfigurację i jest to apn internet lub plus . zawsze mozesz wpisac sobie ręcznie internet. ale wtedy chyba nie ma LTE , na LTE to chybatylko z apn plus.

    Patryk nie mam taryfy plush, mam plus na kartę. mam to do tańszej ipli więc zmiana mi nie potrzebna . zresztą 20zł? a po co tyle płacic . jestem zwolennikiem opcji 12X12,50 ( trzeba migrować co 3 mce do innej sieci na dzień i wracać ale 22,50 to duzo dla karciarza) a jak dodac do tego 5 doładowanie gratis tylko trzeba chyba po 8 zł doładować i wyjdzie po ok.10, 66 ten pełny no limit kosztujący 25 zł. w regulaminie nie jest zakazane migrowanie i wracanie .

  • 0

    248.  2017-03-22 21:24:35

    Pisałem właśnie do Plusha na Facebooku, potwierdził to co pisałem wcześniej, YouTube leci z pakietu 10GB, nie wiem kto dostał od niego inną odpowiedź...

  • 0

    249. ~Marek  2017-03-22 21:41:05  host: ip-5-172-255-28.free.aero2.net.pl

    Chyba ze dwa dni temu napisałem do biura obsługi Plusa z zapytaniem o rozliczanie tego nieszczęsnego YT i wiecie, że dostałem odp podobną jak kolega wyżej (Daniel), że YT nie jest rozliczany z pakietów tylko z salda konta.
    Właśnie przeczytałem podlinkowany wątek na forum plusa a tam że YT idzie z pakietu 10GB.
    248 też to potwierdza. Kogo oni tam zatrudniają na tych infoliniach i do obsługi maili!

  • 0

    250. ~Marek  2017-03-22 21:41:58  host: ip-5-172-255-28.free.aero2.net.pl

    No normalnie jaja :D

  • 0

    251.  2017-03-22 21:50:16

    Jak pytania zadajecie, takie odpowiedzi dostajecie ;-)
    Video streaming jako usługa (po wiadomym APN) nie obsługiwana jest przez pakiety - jakiekolwiek ;-)

  • 0

    252. ~Tomek  2017-03-23 08:08:43  host: apn-31-0-43-232.dynamic.gprs.plus.pl

    Na taryfie Plush na kartę mam APN Plus, wykupiony pakiet za 29zł i korzystając z YT nie pobiera kasy z konta. Mam rozumieć że jak przejdę na Nowy Plush i APN zostanie ten sam to nic się nie zmieni w rozliczaniu YT?

  • 0

    253.  2017-03-23 09:02:41

    Nic się nie zmieni.

  • 0

    254. ~Tomek  2017-03-23 09:10:47  host: apn-31-0-43-37.dynamic.gprs.plus.pl

    Dzięki

  • 0

    255.  2017-03-23 11:23:19

    Oficjalna wypowiedź w sprawie YouTube: http://tlp.is/czh
    Myślę że wszelkie wątpliwości zostały rozwiane.

  • 0

    256. ~Tomek  2017-03-23 11:52:27  host: apn-31-0-43-169.dynamic.gprs.plus.pl

    No i wszystko jasne. Wypierniczyć tych z BOK albo doszkolić. Nie ma co się dziwić tym wszystkim którzy pisali, że YT jest rozliczane z konta a nie z pakietu skoro BOK wprowadza w błąd. No ale już nie będzie bicia piany bo jest wszystko wyjaśnione.
    Co do oferty to korzystna, zmieniam taryfę i kupuję pakiet za 25zł.

  • 0

    257.  2017-03-23 19:23:33

    Ale toms i tak wie lepiej... Ale gęby nie będzie sobie tu strzępił ;-)

  • 0

    258. ~koks  2017-03-23 22:36:04  host: 87-207-156-43.dynamic.chello.pl

    Nie wiem czy dobrze liczę. Jeśli nie to mnie poprawcie.
    1. Za doładowanie za 100zł w plush na konto wpływa 115 zł.
    2. Do 4-go doładowania za 100zł dostaję dodatkowo 100zł jako bonus (piąte doładowanie)
    3. Wydając 400zł mam na koncie 545zł.
    4. 545zł to prawie 22 pakiety no limit za 25zł (żeby było pełne 22 trzeba dołożyć jeszcze 5zł od siebie)
    5. Czyli wydając realnie 405zł mam 22 pakiety nolimit kosztujące 25zł.
    6. Zatem realny koszt pakietu (nolimit voice/sms/mms+10GB ) za 25zł to: 405/22=18,40zł ???

  • 0

    259. ~Tomek  2017-03-23 23:01:30  host: apn-31-0-44-219.dynamic.gprs.plus.pl

    Wydając 400zł masz 22 pakiety bez doplacania 5 zł.
    4*100=400 (460 z bonusami) + 100 piąte doładowanie
    Za 560zł będą 22 pakiety i jeszcze 10zl zostanie.
    Czyli pakiet kosztuje Cię 18,18zł:)

  • 0

    260. ~koks  2017-03-23 23:21:55  host: 87-207-156-43.dynamic.chello.pl

    A no to super. Dodając do tego rabat -50% przez 3 miesiące za przeniesienie numeru wyjdzie poniżej 17zł
    Biorę to :)

  • 0

    261.  2017-03-23 23:32:47

    Po drodze mogą się pojawić bonusy do doładowań więc cena pakietu spadnie jeszcze mocniej. ;-)
    Polecam śledzić ten wątek: http://tlp.is/d01

  • 0

    262.  2017-03-24 00:44:56

    ad. 258 - doładowanie konta z konta abonamentowego daje 20% więcej, więc wg Twoich rachunków (110 zł) wychodzi 17,39 zł i 5 zł na koncie zostanie ;-)

Dodaj swoją opinię