Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy Plush na Kartę z Pakietem YouTube

Nowy Plush na Kartę z Pakietem YouTube

LuiN 14 Marca 2017 16:57

30 12

nowy plush na karte

Sieć Plus przygotowała nową odsłonę oferty Plush z nielimitowanym dostępem do mediów społecznościowych oraz pierwszym na rynku Pakietem YouTube.

Nowy Plush na Kartę to trzy zestawy usług do wyboru w ofercie kompleksowej lub internetowej. W każdej z ofert można włączyć usługę Rok Ważności Konta na usługi wychodzące oraz korzystać z Internetu w technologii LTE.

Oferta kompleksowa Plusha na Kartę przedstawia się następująco:
Pakiet (30 dni) 25 zł 20 zł 10 zł
Pakiet danych 10 GB 3 GB 1 GB
Rozmowy do wszystkich* 0 zł płatne
SMS/MMS do wszystkich 0 zł płatne 0 zł
Facebook bezpłatny transfer
Messenger, WhatsApp, Instagram bezpłatny transfer w ramach pakietu
Aktywacja *136*11*07# *136*11*04# *136*11*02#
* obejmuje numery stacjonarne

Zobacz: regulamin pakietu za 10 zł
Zobacz: regulamin pakietu za 20 zł
Zobacz: regulamin pakietu za 25 zł

Oferta internetowa Plusha na Kartę to również trzy warianty pakietów, z tą jednak różnicą, że wielkość przyznanego pakietu internetowego zależy od wielkości ostatniego doładowania.

Pakiet (30 dni) 25 zł 20 zł 10 zł
Pakiet danych zależny od wartości doładowania
Rozmowy do wszystkich* 0 zł płatne
SMS/MMS do wszystkich 0 zł płatne 0 zł
Aktywacja *136*11*08# *136*11*05# *136*11*03#
* obejmuje numery stacjonarne




Bonusy do doładowań w ofercie internetowej:
Doładowanie Pakiet danych na 30 dni Bezpłatny transfer na 30 dni
5 zł 100 MB Facebook
10 zł 1 GB
20 zł 3 GB
30 zł 10 GB Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp
50 zł 20 GB
100 zł 50 GB

Przenoszący numer do Plusha otrzymają rabat 50% na wybrany pakiet przez pierwsze trzy miesiące korzystania z oferty, czyli za 12,50 zł można mieć rozmowy, SMS-y, MMS-y, 10 GB i social media "bez konsekwencji".

Zupełnie nową usługą na rynku mobilnym jest Pakiet YouTube za 5 zł miesięcznie. Nie jest to oferta nielimitowanego dostępu do YouTube'a, ale jak zapewnia operator, pakiet pozwala na oglądanie "nawet do trzech razy więcej wideo". Pakiet aktywować można kodem *121*11*01#.

W ramach pakietu klient otrzymuje 2,5 GB dodatkowego transferu wykorzystywanego wyłącznie na potrzeby YouTube'a. Do prawidłowego działania usługi konieczne jest ustawienie w smartfonie automatycznego wyboru rozdzielczości filmów. Filmy te będą w aplikacji YouTube wyświetlane w jakości 480p, co pozwala na obejrzenie do 3x więcej treści niż w przypadku transmisji 1080p.

Zobacz: regulamin pakietu wideo

Nowy Plush na Kartę dostępny jest od 14 marca.

Jak oceniasz ofertę Nowy Plush na Kartę?

Bardzo atrakcyjna
29.81%
Atrakcyjna
28.68%
Nie wyróżnia się
13.96%
Mało atrakcyjna
6.98%
Bardzo mało atrakcyjna
15.85%
Nie mam zdania
4.72%

Wszystkich głosujących: 530


Źródło tekstu: Plus, wł     

w sumie: 267
  • 0

    254. ~Tomek  2017-03-23 09:10:47  host: apn-31-0-43-37.dynamic.gprs.plus.pl

    Dzięki

  • 0

    255.  2017-03-23 11:23:19

    Oficjalna wypowiedź w sprawie YouTube: http://tlp.is/czh
    Myślę że wszelkie wątpliwości zostały rozwiane.

  • 0

    256. ~Tomek  2017-03-23 11:52:27  host: apn-31-0-43-169.dynamic.gprs.plus.pl

    No i wszystko jasne. Wypierniczyć tych z BOK albo doszkolić. Nie ma co się dziwić tym wszystkim którzy pisali, że YT jest rozliczane z konta a nie z pakietu skoro BOK wprowadza w błąd. No ale już nie będzie bicia piany bo jest wszystko wyjaśnione.
    Co do oferty to korzystna, zmieniam taryfę i kupuję pakiet za 25zł.

  • 0

    257.  2017-03-23 19:23:33

    Ale toms i tak wie lepiej... Ale gęby nie będzie sobie tu strzępił ;-)

  • 0

    258. ~koks  2017-03-23 22:36:04  host: 87-207-156-43.dynamic.chello.pl

    Nie wiem czy dobrze liczę. Jeśli nie to mnie poprawcie.
    1. Za doładowanie za 100zł w plush na konto wpływa 115 zł.
    2. Do 4-go doładowania za 100zł dostaję dodatkowo 100zł jako bonus (piąte doładowanie)
    3. Wydając 400zł mam na koncie 545zł.
    4. 545zł to prawie 22 pakiety no limit za 25zł (żeby było pełne 22 trzeba dołożyć jeszcze 5zł od siebie)
    5. Czyli wydając realnie 405zł mam 22 pakiety nolimit kosztujące 25zł.
    6. Zatem realny koszt pakietu (nolimit voice/sms/mms+10GB ) za 25zł to: 405/22=18,40zł ???

  • 0

    259. ~Tomek  2017-03-23 23:01:30  host: apn-31-0-44-219.dynamic.gprs.plus.pl

    Wydając 400zł masz 22 pakiety bez doplacania 5 zł.
    4*100=400 (460 z bonusami) + 100 piąte doładowanie
    Za 560zł będą 22 pakiety i jeszcze 10zl zostanie.
    Czyli pakiet kosztuje Cię 18,18zł:)

  • 0

    260. ~koks  2017-03-23 23:21:55  host: 87-207-156-43.dynamic.chello.pl

    A no to super. Dodając do tego rabat -50% przez 3 miesiące za przeniesienie numeru wyjdzie poniżej 17zł
    Biorę to :)

  • 0

    261.  2017-03-23 23:32:47

    Po drodze mogą się pojawić bonusy do doładowań więc cena pakietu spadnie jeszcze mocniej. ;-)
    Polecam śledzić ten wątek: http://tlp.is/d01

  • 0

    262.  2017-03-24 00:44:56

    ad. 258 - doładowanie konta z konta abonamentowego daje 20% więcej, więc wg Twoich rachunków (110 zł) wychodzi 17,39 zł i 5 zł na koncie zostanie ;-)

  • 0

    263. ~Aladar  2017-03-24 13:53:20  host: n08-07-07.opera-mini.net

    Ciekawe czy za ten teleprzelew wykonany 4x misiek dorzuci piąte doładowanie, wie ktoś może?
    http://tlp.is/d07

  • 0

    264.  2017-03-24 14:24:44

    Nie.

  • 0

    265. ~Bobas  2017-03-24 15:05:23  host: 031011130169.dynamic-zab-05.vectranet.pl

    Dobrze poczytać mądrzejszych od siebie! Dzięki, 17 zł na miesiąc, jak tu wypisujecie, to znakomita okazja, żeby mieć telefon no limit z tymi udogodnieniami z Plusha w postaci fejsa i yt.

  • 0

    266. ~Tomek  2017-03-27 11:31:08  host: apn-31-0-34-18.dynamic.gprs.plus.pl

    Wykupiłem pakiet za 25zł, sprawdzam jakie mam włączone promocje i m.in jest coś takiego "Rabat Video 30 dni". To jest to coś związane z YT? Po tych 30 dniach przejdzie sam na kolejne 30 dni pobierając opłatę 5zł?

  • 0

    267.  2017-03-27 21:22:12

    Nie, to jest rabat który pozwoli na pierwsze włączenie pakietu YouTube za 0zł.

  • 0

    268. ~Tomek  2017-03-27 23:56:48  host: apn-31-0-42-116.dynamic.gprs.plus.pl

    Dzięki

  • 0

    269. ~ps.piotr  2017-03-28 12:18:01  host: 80.50.107.158

    Czy mam rozumieć że ten pakiet pojawi się od jutra jako dodatkowa opcja pod nazwą Pakiet You Tube w mobilnym Plus Online i będzie tam możliwość włączenia lub wyłączenia tej promocji?

  • 0

    270. ~adec  2017-04-15 21:55:24  host: dmh29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Uwierzcie mi jest to banda zlodziei!!!

  • 0

    271. ~pytanie  2017-04-18 12:43:08  host: 31-178-104-109.dynamic.chello.pl

    czy ktoś mądry może mi wyjaśnić, 16 marca włączyłem nową taryfę PLUSH, oraz RWK, zgodnie z regulaminem w ciągu 30 dni trzeba doładować minimum kwotą 5 zł aby mieć RWK, 20 marca doładowałem kwotą 10 zł, przyszedł SMS o stanie konta oraz z informacją że ważność konta wygasa 2018-03-20.
    15 kwietnia dostałem SMS-a o tym że RWK zostało wyłączone lub upłynął termin ważności...
    po wpisaniu kodu *100# pisze stan konta i że ważność konta do 2018-03-20
    więc w końcu mam czy nie ma RWK i czemu dostałem takiego SMS-a że RWK jest wyłączone?

  • 0

    272. ~Japa  2017-04-18 15:50:18  host: n30-06-02.opera-mini.net

    271. Poprostu szybko działałes, a ich system mał akurat zatwardzenie. Czesto tak sie zdarza w roznych sieciach. Masz rwk.

  • 0

    273. ~  2017-04-20 09:59:58  host: 31-178-104-109.dynamic.chello.pl

    @272
    dzięki za wyjaśnienie, bo strasznie zdziwili mnie tym SMS-em :)

Dodaj swoją opinię