Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy Plus Internet CDMA

Nowy Plus Internet CDMA

LuiN 9 Maja 2013 10:15

2 6

Plus odświeża ofertę Internetu w technologii CDMA, która umożliwia dostęp do Internetu drogą radiową na terenach z ograniczoną infrastrukturą telekomunikacyjną. Nowa oferta Plus Internet CDMA ruszyła 9. maja.

Internet w technologii CDMA jest ofertą dla osób mieszkających na terenach, na których nie ma kablowego Internetu stacjonarnego oraz tam gdzie Internet mobilny nie spełniał oczekiwań lub na terenach, które są słabo zurbanizowane. CDMA zapewnia stabilność i łączność również tam, gdzie ze względu na nieprzyjazne ukształtowanie terenu mogą być problemy z innymi technologiami mobilnymi.




Nowy Plus Internet CDMA, to:
  • odświeżona oferta z abonamentem już od 29,90 zł,
  • nowe, wyższe limity transferu danych - do 30 GB,
  • możliwość bezpłatnego wypróbowania usługi przez 7 dni.

Nowy Plus Internet CDMA 3 GB

Nowy Plus Internet CDMA 10 GB

Nowy Plus Internet CDMA 18 GB

Nowy Plus Internet CDMA 30 GB

Abonament (z VAT)

29,90 zł

49,90 zł

69,90 zł

99,90 zł

Limit GB

3

10

18

30

Opłata aktywacyjna brutto

39,00 zł

19,00 zł


Do obsługi Nowy Plus Internet CDMA oferowane są do wyboru dwa modemy USB i jeden router:
  • Modemy AnyData 520L CDMA i DGT CT-680 CDMA dostępne są w cenie 99 zł brutto w najniższym abonamencie oraz 1 zł brutto w pozostałych. Specyfikacja modemów: transmisja danych EV-DO Rev A, antena zewnętrzna, zero CD, modem AnyData posiada obracane złącze USB, natomiast modem DGT posiada wysuwaną antenę.
  • Router Axesstel MV410LR CDMA, dostępny od 1 zł brutto, umożliwia korzystanie z Internetu przez WLAN lub port Ethernet. Specyfikacja routera: transmisja danych EV-DO Rev A, Ethernet cztery gniazda RJ 45; 10/100 Mb/s, WLAN 802.11 b/g, dwie anteny zewnętrzne CDMA, dwie anteny zewnętrzne WiFi, lokalne zarządzanie za pomocą przeglądarki.

Klienci Internetu mobilnego w Plusie mogą wypróbować Nowy Plus Internet CDMA bez żadnych dodatkowych kosztów, a po podpisaniu umowy przez pierwsze dwa miesiące będą mogli korzystać z niego za darmo.

Plus Internet CDMA oferuje szybkość połączenia do 3,1 Mb/s przy pobieraniu danych i do 1,8 Mb/s przy wysyłaniu. Pozwala to na swobodne korzystanie ze wszystkich zasobów Internetu, m.in: przeglądanie stron internetowych, sprawdzanie poczty, oglądanie filmów (np. na YouTube'ie), słuchanie radia internetowego, pobieranie plików czy korzystanie z komunikatorów internetowych (np. Gadu-Gadu, Skype). Internet CDMA Plusa obejmuje swoim zasięgiem 68% mieszkańców Polski.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: cdma | plus

w sumie: 31
  • 0

    12. ~  2013-05-09 11:46:48  host: afe2.rev.netart.pl

    @3 Po hoscie widac, ze masz od orange internet. Nic dziwnego ze zwracasz uwage na slowo "DO". Malo to jest histori w necie jak przy opcji do 10 neostrady maja predkosci po 1.

  • 0

    14. ~joshua  2013-05-09 11:56:35  host: 149.156.230.162

    modem dgt ma jak ich modemy do vdsl co dawala tpsa do neo fiber bug w oprogramowaniu? wtedy złodziej mógł ze stacjonarnego wydzwonić komuś kilka tysięcy zł. wiem że to zupełnie inna technologia i inny modem, ale po tej historii jakoś nie mam przekonania do tej firmy.

  • -1

    15. ~Johny11  2013-05-09 13:18:19  host: ip-37-209-141-160.free.aero2.net.pl

    Oferta lepsza od Orange CDMA i można do tego używać w całej Polsce, a nie tylko w jednym miejscu. Panowie, trochę obiektywizmu :) Po kablu u mnie poza miastem jest tylko 512 kbps. Do tego nikt żadnych central nie zamierza budować. Taki internet CDMA byłby ok, tylko to 10 GB czy nawet 18 GB to na YouTube HD szybko zleci i tego tylko trochę szkoda...

  • 0

    16. ~fara  2013-05-09 13:38:43  host: ip-37-209-157-163.free.aero2.net.pl

    nie

  • 1

    17. ~  2013-05-09 13:48:33  host: public-gprs699081.centertel.pl

    Pod wzgledem predkosci orange ma 3 razy szybszy internet po cdma. Oczywiscie i tak wszystko zalezy od konkretnej lokalizacji. Cdma sprawdza sie w miejscach typu "zadupie"

  • 0

    19. ~oles  2013-05-09 15:27:19  host: 5e061fec.bb.sky.com

    czy mozna router z orange uzywac z karta plusa ?

  • 0

    20.  2013-05-09 15:54:23

    11, znajdź mi operatora mającego sensowny zasięg z bezpłatną gwarancją przesyłu, oczywiście przy cenach rynkowych, bo przy wyższych, to gwarancja jest po prostu wliczona w cenę ;p

  • 0

    21. ~  2013-05-09 17:09:51  host: 93.154.146.148

    I to ma być odpowiedź na 250 mega w UPC?

  • 0

    22.  2013-05-09 17:17:56

    21 - a Ty oczekujesz, ze jest? U mnie nie ma UPC, więc cokolwiek innego jest, nigdy nie będzie konkurencją dla UPC. Ani też UPC nawet gdyby dawali 1-gigowe łącze za złotówkę i przy dopłacie za instalację 1000 złotych, dla mnie nie byłobty żadną ciekawostką ;-)

  • 0

    23. ~  2013-05-09 18:47:08  host: 78.133.191.218

    Chyba, zeby doprowadzili kabel ;)

  • 0

    24. ~Octopus  2013-05-09 19:17:16  host: 178.181.207.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Lepiej sprzedać coś wolniejszego.. niż inwestować w szybkość. Wojna cenowa to nie bajka. Uciekają wymierne zyski przeznaczane także.. na rozbudowę i modernizację.

  • 0

    25. ~usmiechniety  2013-05-09 19:23:03  host: 199-36-244-11.mccarran.com

    A po przekroczeniu limitu co się dzieje? Lejek (jaki?), opłaty (ile?) czy korkują całkiem?

  • 0

    26. ~pabloki  2013-05-09 20:20:00  host: apn-95-40-0-69.dynamic.gprs.plus.pl

    co z tego że łoreńć ma revB a plus tylko revA skoro orange ma przyciętą prędkośc do 1 a plus ma max dla rev a i 3,1. wypowiadając się należy poznać obie oferty zani się coś napisze!

  • 0

    27. ~atomfx  2013-05-09 22:12:22  host: apn-77-112-208-208.dynamic.gprs.plus.pl

    do divhashmorex kolego co wy robicie z tym netem że transfer 10 GB zjadasz w 10 godzin. Ja mam ofertę plusa 15 GB mam włączony licznik (fakt mało ściągam.) oglądam filmiki słucham radia fakt korzystam z netu po 17.00 ma skypa odpalonego, mój synek nawija w gierki internetowe. No mi mój licznik pokazuje że od 7 stycznia tego roku 2013 pobrałem uwaga 12.89 GB. Więc kolego jeżeli nie ściągasz lewych filmów i muzyki lub różnych lewych programów to, co ty robisz z tym netem? Wytłumacz mi

  • 0

    28. ~pabloki  2013-05-09 22:47:09  host: apn-95-41-102-102.dynamic.gprs.plus.pl

    @atomfx licznik zle liczy. radio przez godz zuzywa mi ok 20mb to mało ale przeglądajac strony bez filmow mam zuzycie ok 60mb/godz. , nic sie w tle nie sciaga, ogladnij kolego yt np jakis 45 minutowy film naukowy tylko w 360p a bedziesz zebami dzwonil o parapet ile transferu zeszlo. Sam mam int w plusie i gdybym nie używał pobieracza 12h to transfer by mi zjadło w kilka dni. no z tymi filmikami to poplynales bo pewnie uzywasz transferu miedzy 1 w nocy a 7 rano.

  • 0

    29. ~xy  2013-05-09 23:04:12  host: 93.154.133.119

    Za tanie to nie jest, ale w ogóle JEST - są miejsca, gdzie to jedyny sensowny net. No chyba, że ktoś woli EDGE. @13: Orange ma więcej pasma na 450 MHz niż Plus na 420. @19: Raczej nie, bo to inna częstotliwość. Chyba, że obecne modemy obsługują zarówno 420 jak i 450 MHz - nic o tym nie słyszałem.

  • 0

    30. ~zlotowinfo  2013-05-10 11:58:24  host: 77-45-32-62.sta.asta-net.com.pl

    beznadziejna oferta, w takich cenach to operatorzy wifi dają bez limitów, poprostu porażka

  • 0

    31. ~dav  2013-05-11 16:30:21  host: r.escom.net.pl

    heh to ma być nowa oferta? Jak by do każdego z tych limitów dopisać na końcu jeszcze jedno zero to może bym się skusil...

  • 0

    32. ~Aspire  2013-05-22 17:45:56  host: apn-46-77-19-19.dynamic.cdma.plus.pl

    CDMA w plusie to jest najgorsze w co człowiek może wejść, mieszkam na takim terenie że 500m ode mnie ludzie korzystaja już z LTE a nie mogę na CDMA wykręcić nawet 0.8 Mb/s, odradzam każdemu kto tylko jest tym zainteresowany

  • 0

    33. ~tata  2013-05-22 18:04:35  host: apn-95-41-96-22.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja mieszkam kolo legionowa plus jest tak obciazony ze nie daje sie z niego korzystac,mysle o przejsciu do orange.

Dodaj swoją opinię