Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy plan w ofercie Orange Freedom Pro

Nowy plan w ofercie Orange Freedom Pro

Piszemy o tym pierwsi sirmark 28 Marca 2013 20:11

1 5

anydata adu 890w Od 28. marca do oferty Internetu Orange Freedom Pro, opartego na łączności CDMA, wprowadzono nowy plan taryfowy.

Do oferty z planami:
  • za 49 zł (pakiet 8 GB danych),
  • za 69 zł (pakiet 16 GB danych),
  • za 99 zł (pakiet 25 GB danych),
wprowadzono plan z pakietem 2 GB w abonamencie za 29 zł.
Umowę podpisuje się na 12 lub 24 miesiące i od wyboru długości umowy zależy cena modemu.




Do oferty wprowadzamy także nowy modem AnyDATA ADU 890W, który zapewnia wsparcie technologii GSM (900/1800 MHz); WCDMA/HSPA (2100 MHz) oraz CDMA Ev-Do Rev. B (450MHz).

Zobacz: regulamin promocji "Orange Freedom Pro"
Zobacz: cennik modemów w ofercie Orange Freedom Pro

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 23
  • 1

    4.  2013-03-28 23:23:34

    CDMA Ev-Do Rev. A - do ok. 3,2Mb/s CDMA Ev-Do Rev. B - do ok. 9,3Mb/s

  • -1

    5. ~piotr  2013-03-28 23:36:42  host: user-94-254-128-100.play-internet.pl

    w sposób amatorski porównywałem prędkość ładowania stron w komórkach nokii e 52 i c 5 korzystając z kart orange, t-mobile oraz play i najgorzej internet działał w t-mobile, nieco lepiej w orange, zadowalająco w play a najlepiej na nadajnikach plus kiedy korzystałem z simplusa pakietu danych.

  • -1

    6. ~  2013-03-28 23:36:44  host: ip-37-209-151-51.free.aero2.net.pl

    Zdjęcie simlocka wliczone w cenę aktywacji?

  • -1

    7. ~  2013-03-29 00:45:26  host: v39-13.opera-mini.net

    jest lejek po limicie ? jakaś mapa zasięgu ?

  • -1

    8. ~Polski dziod  2013-03-29 01:05:14  host: v28-16.opera-mini.net

    To wszystko o czym szanowni userzy piszecie,można se włożyć w tyłek,bo żadne cdma,hspa,lte,srelte nie zastąpi światełka.Tyle w temacie.To wszystko,to półśrodki dostępu do neta,z limitami,drogie,działa lub nie-jak wiatr zawieje a takie orange sie cieszy,że jeleni łapie.

  • 1

    9. ~  2013-03-29 01:21:45  host: v39-13.opera-mini.net

    8,uświadom sobie,że są ludzie,którzy nie targają Terabajtów filmów i muzy z netu tylko potrzebują mobilny net do normalnego korzystania z netu nie tylko w domu tylko też poza domem bo np. podróżują są raz tu raz tam i do niczego takim ludziom nie jest potrzebna żadna usługa ja kablu jak net ja kablu,tel na kablu czy tv kablowa,tacy ludzie wybierają tylko opcje mobilną.

  • 1

    10. ~  2013-03-29 01:24:51  host: v39-13.opera-mini.net

    3,2 MB/s to prędkość dobra jeśli jeszcze net ma szeroki zasięg w całym kraju to dla wielu ludzi jest to dobra opcja,nie wszyscy są piratami targającymi cały net na swój dysk twardy 500 TB.

  • 0

    11. ~  2013-03-29 01:27:00  host: v39-13.opera-mini.net

    sorry za błędy,pisałem ze smartfona ze słownikiem.

  • -1

    12. ~bool3k  2013-03-29 06:40:35  host: 078088237149.ostrowiec-sw.vectranet.pl

    Może mi ktoś powiedzieć czy warto mieć to CDMA w orange FREE na czarnej karcie sim ? bo planuje wymienić kartę bo mnie denerwuje żądanie PINu, ale wtedy nie będzie działać CDMA. Zmniejszy mi się zasięg czy co ?

  • 1

    13.  2013-03-29 06:49:36

    Wielka szkoda, że smartphon-y i tablety nie mają modemów CDMA wbudowanych. Sieć nadajników i zasięgi są naprawdę niezłe. Transfery do wszystkiego (nie licząc backup-u internetu) też bardzo dobre. Soloż też ma CDMA na 420MHz, sieć już nie taka gęsta jak Orange, ale przede wszystkim jest to osobna umowa z Nordisk - firmą córką.

  • 0

    14. ~  2013-03-29 07:28:04  host: v47-09.opera-mini.net

    @12 zadanie kodu pin można wyłączyć w większości telefonów

  • 0

    15. ~mirekb  2013-03-29 07:37:12  host: 37.30.20.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @13 to zygmunt zostawil na lacznosc dyspozytorską i raczej nie bedzie tego ruszal..mimo to uke juz ma plany zagospodarowania częsci pasma od 470MHz w dół.jak juz wyjdzie aukcja 0,8/2,6,potem 0,7 to moze refarming do lte?jak dla mnie pasmo cdma jest w pl za slabo wykorzystane,mimo tego ze orange w cdma bylo dlugo zapchane i musieli z 3,1 zwiekszyc do 9Mbs i jednak kombinowac z pojemnoscia sieci..nie dziwie siezasieg git ale pod 1 maszt jak sie podepnie duzo ludzi jest lipa

  • 0

    16.  2013-03-29 08:26:49

    gwoli wyjaśnienia: @4: informacje poprawne, szczególnie słowo "do":) realnie około 1Mbps na rev A i około 2-3 na rev B (przy dobrych warunkach i bez liści na drzewach:)) @6: nie, wszystko w orange ma simlocka, a zdjęcie blokady to 77 złotych w salonie (firmy mogą przez telefon) @7: lejek jest, a mapę masz na orange.pl. Generalizując, im gorzej z zasięgiem umts tym lepiej z cdma @12: cdma w orange działa na częstotliwości 450 MHz, więc jeśli nie masz modemu który obsługuje tą częstotliwość i technologię to nie masz się czym martwić, i tak się nie połączysz:)

  • 0

    17.  2013-03-29 08:35:40

    @14: nie w orange, na nowych kartach jest stała blokada pinu, jak spróbujesz ją zdjąć to karta nie będzie się logowała do sieci

  • 0

    18.  2013-03-29 08:35:44

    Prędkość rzeczywista (nie reklamowana) u mnie to w szczycie 0,3-06 Mb/s a w nocy to 1-1,2 Mb/s, a więc beznadzieja. Poza tym często się zawiesza i trzeba dzwonić na 510800800 żeby odblokowali. Odkąd Plus uruchomił 3G i dał 3-6 Mb/s wszyscy uciekają do Plusa :-)

  • 0

    19.  2013-03-29 08:44:58

    @18: wiem, odbieram te połączenia^^ jedynym, ale bardzo ważnym argumentem za jest to że działa szybciej niż gsm, a tam gdzie nie ma kabla ani umts to jedyne sensowne wyjście:)

  • 0

    20.  2013-03-29 08:48:54

    *800 - to nie od sieci chyba zależy. Jak mam takie pudełko w szufladzie, gdzie trzymam jakieś stare pamieci - dopóki nie wydam, stare karty SIM itp. Karty rzeczywiście do niczego nie są potrzebne, ale czasem się przydają, do uruchomienia telefonu z blokadą operatora. Dlatego zmieniam w nich PIN na mój "domyślny" i zdejmuję żądanie podania przy uruchmonieniu (żeby nie pamiętać tego faktycznego dla karty, bo i jak?). Stosunkowo często zdarzało mi się, że telefon odpowiadał podczas "odznaczania" opcji żadania PIN-u, że opracja niemożliwa (albo coś podobnego) - niezależnie od tego którego operatora była karta.

  • 0

    21.  2013-03-29 09:01:47

    wlo - pisałem o orange, bo o tej sieci kartach mam pewne informacje:)

  • 1

    22. ~aero  2013-03-29 11:05:23  host: ip-78-30-110-66.free.aero2.net.pl

    heh pajace, żaden głupi nie da ani zł za te GB, gdy w aero ma się 150 GB co miesiąc za 27 zł do konca 2014 r. Ktoś powie co to jest 512 kb/s, a ja powiem tak, do normalnego korzystania z internetu starczy, nie backupuje internetu na dyski TB nie oglądam HD bo mi do szczęścia to nie potrzebne.

  • 0

    23.  2013-03-29 12:58:16

    heh pajace, żaden głupi nie da ani zł za te GB, gdy w aero ma się 150 GB co miesiąc za jednarazową zwrotną kaucję 20zł zł i 7zł przesyłki + 3,50zł na wysyłke dokumentów. Ważnośc internetu do konca 2014 r. Ktoś powie co to jest 512 kb/s, a ja powiem tak, do normalnego korzystania z internetu starczy, nie backupuje internetu na dyski TB nie oglądam HD bo mi do szczęścia to nie potrzebne. Youtube śmiga normalnie.

Dodaj swoją opinię