Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy plan taryfowy TP z 250 minutami

Nowy plan taryfowy TP z 250 minutami

WitekT 3 Grudnia 2007 12:51

0 0

Od 1. grudnia klienci Telekomunikacji Polskiej mogą zamawiać nowy plan telefoniczny z pakietem 250 minut na rozmowy w cenie abonamentu. Można je wykorzystać na połączenia do wszystkich sieci stacjonarnych i przez całą dobę. Niewykorzystane w danym miesiącu minuty przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy.

Nowy plan tp 250 jest przeznaczony dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują pakietu minut wystarczającego na kilka godzin rozmów do wykorzystania niezależnie od pory dnia. Teraz za 70 zł brutto miesięcznie będą mogli przez 250 minut rozmawiać lub łączyć się z Internetem bez dodatkowych opłat.

Po wykorzystaniu 250 minut, połączenia na numery stacjonarne kosztuje 0,20 zł w godzinach szczytu (od 8 do 20) lub 0,10 zł poza szczytem, w weekendy i święta.




Minuta rozmów do krajów Unii Europejskiej, USA czy Kanady kosztuje 0,49 zł w godzinach szczytu i 0,39 zł poza szczytem, w weekendy i święta. Z kolei za minutę połączenia do sieci komórkowych klienci zapłacą odpowiednio 0,66 zł lub 0,63 zł.

Podobnie, jak w przypadku innych planów rozliczanych sekundowo, klient płaci wyłącznie za czas rozmowy, nie ponosi też opłaty za rozpoczęcie połączenia. Ponadto może skorzystać z usług obniżających ceny połączeń, m.in.: wybrane numery, rozmowy z rabatem czy pakiet minut międzynarodowych.

Zobacz: pełny cennik wszystkich usług i planów taryfowych w TP (plik RAR; 491 kB).

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    24. ~To ja autor komentarza nr. 3  2007-12-03 17:22:23  host: aclz45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    15 wlo, 900 tysięcy osób, a prawdopodobnie do końca roku 1 milion osób w Polsce zrezygnowało z tepsy. Pewnie większość z nich nie zrezygnowała z tp na rzecz innej sieci stacjonarnej, tylko na rzecz sieci komórkowej. Także jak to napisałeś że się zniżasz, ale dane są danymi. I to życie weryfikuję, iż ludzie jednak tak sobie liczą jak ja to zrobiłem w 3 komentarzu. Może mały zakładzik? W 2008 kolejny milion klientów mniej w tepsie? Ps; Ostatnio moja babcia która ma 68 lat zrezygnowała z tepsy, płaciła 28 zł + rozmowy = 40 zł. Dziś co miesiąc płaci równe 20 zł. Nawet raz nie przekroczyła abonamentu! Uwierz mi wlo wyliczenia w 3 to nie zjawisko marginalne, tak liczą ludzie po prostu.

  • 0

    25.  2007-12-03 18:24:26

    ~mungo - ja mam standardowy... nie daję się zbajerować ;-) 24. - i dobrze... Skoro tylko im się to opłaca... Zalecam tego typu zachowania ;-) ~robaas - jak najbardziej. 3 minuty likalnej 29 gr netto, w nocy 6 minut 29 gr netto. Nie ma taniej. Chyba, ze naprawdę dużo ktoś rozmawia, to oczywiście ten nowy plan tp2000 jak najbardziej - ale to tylko kwestia przekroczenia pewnej granicy - da się to policzyć choć z trudem bo jednak impulsowe naliczanie trudno liczyc ;-)

  • 0

    26.  2007-12-03 19:44:53

    a ja właśnie od 1 grudnia przeniosłem nr z tepsy do TVK Vectra. W tepsie miałem socjalny za 28 zł z 15 impulsami co dawało mi 45 min/mieś. Teraz przedłużyłem umowę w vectrze i tel ze starym numerem tepsy mam za 30 zł a w nim 180 min, a to wszystko ze względu na moją mamuśkę, żeby mogła sobie pogadać trochę z koleżankami i rodzinką, bo tak naprawdę ja od stacjonarki już się dawno odzywczaiłem.

  • 0

    27. ~mungo  2007-12-03 20:02:37  host: public-gprs65317.centertel.pl

    #23 - chodzilo mi o tych dla ktorzy rozmawiaja w tym sensie dlugo ze ich przecietne rozmowy trwaja tyle ze bardziej im sie oplaca rozliczanie 3minutowe ze stawka 35gr od sekundowego z wyzsza za 3min.

  • 0

    28. ~robaas  2007-12-03 20:30:14  host: gmj110.internetdsl.tpnet.pl

    #27: no tak jak liczysz dokladnie 2min, 59 sekund to impuls jest tanszy, ale przyznasz ze ciezko jest rozmawiac ze stoperem w dloni...

  • 0

    29. ~omega  2007-12-03 20:47:54  host: abeu192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Też uważam, że podział na stacjonarne i komórkowe to podział sztuczny, nienaturalny i powinien nie istnieć!!!!!!!!!!!!!1

  • 0

    30. ~Dimas  2007-12-03 21:55:37  host: cht111.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciesze sie bardzo, ze sie chociaz staraja zrobic dobre wrazenie na kliencie. To juz nie pierwsza akcja TP ostatnimi czasy, gdzie probuja zaskoczyc na plus. Z tego co jednak patrzylem telefon, tak samo jak net oplaca sie bardziej w Netii. NIe mniej bravo za odwage heheh.

  • 0

    31.  2007-12-03 22:34:33

    Teraz trzeba poczekać na Netię lub Tele2. Będzie taniej:) Jeśli już ktoś wogóle potrzebuje kabelek w domu

  • 0

    32. ~Mungo  2007-12-03 23:24:36  host: 89.187.233.194.ip.airbites.pl

    #28 - Przecież pisałem że chodzi mi o dłuższe rozmowy, a ty teraz wyskoczyłeś z tym 2:59. Plan Standardowy jest dobry dla osoby która wykonuje miesięcznie kilkanaście rozmów typu 10min, 20min bez względu na porę. W tym nowym planie taryfowym załóżmy że taka osoba płaci średnio 15gr/min*. Dla rozmowy 10minutowej płacisz za 2 nie wykorzystane minuty ale impreza i tak wychodzi 10gr taniej. Dla rozmów dłuższych niż 15 minut wykorzystując zawsze wyjdzie Ci taniej. Ad*: jak mi powiesz że tutaj jest 10gr poza szczytem to odpowiedź jest taka że wtedy lepiej wziąć socjalny + tę ofertę w Orange za 25zł (http://www.tinyurl.pl/?zE5Ywa0q), a rozmawiając dużo dużej bierze się darmowe wieczory i weekendy. Na prawdę ten plan to jest szukanie idiotów i żeby się opłacał to właśnie tutaj był by potrzebny stoper: trzeba by wykonywać krótkie rozmowy i wykorzystywać niemalże dokładnie te 250min.

  • 0

    33. ~lu  2007-12-03 23:39:37  host: router.dd.ronus.pl

    hehhe śmieszny ten plan - to już moja babcia, która ma 76 lat nie ma już tel. z tpsy (z kilka miesięcy temu namówiłem, żeby zmieniła na kom) i ma kom. z ery i ma 300 minut na stacjonarne, ere i heyah za 45 zł

  • 0

    34. ~empireus  2007-12-04 12:32:51  host: ext118.opteris.pl

    Oferta jest taka, na jaka UKE przyzwolil. TP juz dawno wprowadzila by tansze, lub "bardziej ryczaltowe" taryfy, gdyby nie bezczelne UKE, ktore blokuje wszelakie nowinki w TP i na dodatek leci z tym do Tele2 i Netti. A pasozyty i tak nic ciekawego nie oferuja - kilka gr/mies mniej niz TP a jakosc ponizej dna.

  • 0

    35. ~lukee  2007-12-10 07:41:53  host: host89251311.3s.pl

    Plan ogolnie niezły bo wkoncu minuty przechodza na nastepny okres rozl. A co do uke kontra tepsa empireus ma racje a tepsa wprowadzi naprawde dobre promocje w momencie gdy juz im naprawde malo klientow zostanie i tym samym uke przestanie ich atakowac.

  • 0

    36. ~  2007-12-10 07:42:27  host: host89251311.3s.pl

    No i nie ma opłaty za inicjacje polaczenia:)

  • 0

    37. ~Killer  2007-12-20 09:38:11  host: aaxx166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    minuty przechodzą na następny okres rozliczeniowy. no ok, ale nie znam wielu osób, które tyle rozmawiają. ba. nie wiem czy w ogóle jakąś znam. czyli krótko mówiąc, co miesiąc się będzie traciło określoną liczbę minut, które będą krążyły między miesiącami. trochę kiepsko. wolę już szczerze mówiąc promocje Netii. oni przynajmniej mają nowoczesne podejście.

  • 0

    38. ~lukee  2008-01-03 03:54:19  host: aadq138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niby co takiego nowoczesnego jest w Netii? Moze plan 60minut za darmo z naliczaniem minutowym za 41zl, a moze darmowe wieczory z limitem minut:) A wogule to jak jestes taki antyTP to czemu z neostrady kozysztasz Killer?

  • 0

    39. ~  2008-01-07 15:56:04  host: elp210.internetdsl.tpnet.pl

    Nowoczesne podejscie Netii:) Modem w każdej promocji po 79zl...

  • 0

    40. ~Killer  2008-01-08 21:52:41  host: aayt193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jestem antyTP, bo: 1) już na tyle długo jestem w tp, żeby być jej podejściem mocno zdołowany, 2) nadal obowiązuje mnie umowa i będzie jeszcze obowiązywała przez jakiś czas, więc mimo mojego nastawienia jeszcze przez kilka miesięcy będę skazany na tepsę, 3) jak mam się z kimś męczyć to niech to będzie ktoś inny jak tp. netia pokazała już nie raz nie dwa, że ma odważną strategię marketingową i mnie się to podoba. nie boją się walczyć o klienta, więc chętnie zawierzę takiej firmie. czas na zmianę.

  • 0

    41. ~mister  2008-01-09 18:34:46  host: chello089076192228.chello.pl

    wladowali w rozwoj od grtoma kasy, miejmy nadzieje, ze i zacan na trym zarabiac, ustawilizuje to rynek, tp narodzil sie dobry konkurent, teraz tylko chodzi o to, zeby zachowal stabilnoasc, chcociaz z takim wynikiem jaki maja nie watpie w ich sukces.

  • 0

    42. ~Lukee  2008-01-10 23:22:31  host: elp210.internetdsl.tpnet.pl

    Popracujcie sobie w Netii posluchajcie skarg klientow to moze zrozumiecie czym jest Netia... Rozwoj? inwestycje? Hmm kupowanie juz istniejacych małych sieci lokalnych. Działanie na łączach TP - tragedia. Jesli klient mieszka w domku jednorodzinnym a do studzienki netii ma 30metrow to albo nie ma szans na podlaczenie albo jesli bedzie upierdliwy to moze i cos zdziala po paru miesiacach. Nie sądze ze TP jest taka zajebista, ale jak ktos mi Netie zachwala i porownuje do Tepsy to niedobrze mi sie robi.

  • 0

    43. ~ kaliber44  2008-01-12 12:33:28  host: dqq44.neoplus.adsl.tpnet.pl