Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy Philips 639

Nowy Philips 639

sirmark 18 Marca 2004 13:20

0 0

Philips 639 to telefon komórkowy, w którym po raz pierwszy zastosowano nowy rodzaj ekranu PolyLED - unikalne rozwiązanie Philipsa, wykorzystujące wyświetlacz Organic Light-Emitting Diode.

Ekran Magic Mirror znajduje się na zewnętrznej części nowego, składanego telefonu Philipsa. W trybie czuwania, ekran spełnia rolę lusterka - funkcja ta wydaje się być szczególnie interesująca dla pań - natomiast w momencie nadejścia połączenia wyświetlacz się aktywuje i pełni rolę normalnego ekranu, na którym pokazywane są te same informacje, co na głównym panelu wewnątrz telefonu. Panel Magic Mirror może także w oryginalny sposób informować użytkownika o tym kto dzwoni. Funkcja IconCall pozwala przyporządkować numerom z książki telefonicznej indywidualne ikony, wyświetlane przy nadejściu połączenia.

Telefon Philips 639 charakteryzuje się eleganckim wyglądem, obudowa o zaokrąglonych kształtach posiada chromowe wykończenia, co jest zgodne z najnowszymi trendami estetycznymi. Urządzenie dostępne jest w trzech wersjach kolorystycznych: "magicznie perłowym", "zaskakująco zielonym" i "fantastycznie szarym". Telefon jest niezwykle lekki, wazy tylko 85g wraz z baterią, która pozwala na 4 godziny rozmów lub 400 godzin czuwania. To ponad 16 dni.
Philips 639 jest wyposażony w cyfrowy aparat fotograficzny, z dwukrotnym zoomem cyfrowym, który w trybie Night Mode pozwala robić zdjęcia nawet przy ograniczonym oświetleniu zewnętrznym. Urządzenie ma 32 pre-instalowane dzwonki polifoniczne oraz mikser pozwalający na komponowanie i mieszanie własnych dzwonków.

Jak informuje producent, telefon Philips 639 trafi do sprzedaży, niestety tylko do wybranych krajów, w drugim kwartale tego roku. Czy wśród nich jest także Polska, nie wiadomo.

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-182-0.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet