Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy Panasonic promowany w Plusie

Nowy Panasonic promowany w Plusie

WitekT 28 Marca 2005 23:42

0 0

Panasonic ponownie próbuje zaistnieć na polskim rynku telefonów komórkowych dzięki kontraktowi z Plus GSM.

Umowa dotyczy sprzedaży jednego modelu dla użytkowników indywidualnych, który dostępny będzie w ofercie abonamentowej oraz mix.
Jednak kilkanaście tysięcy telefonów Panasonica, które znajdą nabywców w tym roku to niewiele w porównaniu z czołówką. Chcemy w tym roku wprowadzić jeszcze kilka modeli telefonów. Wzmocnimy markę kampaniami wizerunkowymi – powiedział Sławomir Stanik, odpowiedzialny za sprzedaż produktów GSM w Panasonic Polska.

Producent próbuje zainteresować produktami również Erę i Ideę. Spore nadzieje wiąże też ze sprzedażą telefonów w marketach z elektroniką i dużych sieciach dilerskich.

Źródło tekstu: Puls Biznesu, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Cebulek  2005-03-29 10:19:00  host: pil.internet.radom.pl

    Świetne telefony, oby sie udało wprowadzić i do Ery i do Idei, kupie PIERWSZY :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-229-109.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz ofertę abonamentową na komórkę w MultiMedia?

MultiMedia z nową ofertą na komórki

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet