Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy pakiet w TakTaku

Nowy pakiet w TakTaku

WitekT 3 Lutego 2008 22:18

0 0
W ciągu kilku dni w TakTaku pojawi się nowy pakiet, w którym minuta będzie kosztować 20 groszy.

Pakiet, który będzie można aktywować dowolną ilość razy w trakcie trwania promocji, będzie kosztować 6 zł i zawierać 30 minut wymiennych na SMS-y. Pakiet dotyczy połączeń i wiadomości tylko wewnątrz sieci.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 93
  • 0

    74.  2008-02-04 12:20:23

    Dyskusja dotyczy nowej promocji TT, a ja tu czytam,jak cudownie niektórzy mają w Orange w ofercie na abonament.Winszuję, ale nie o to chyba chodziło.Tak Tak to była kiedyś pierwsza liga w ofercie na kartę.Dzisiejsza oferta jest adresowana dla osób posiadających znajomych w Erze.Ja ich nie mam.Poza tym stawka 0,77zł robi "piorunujące" wrażenie w porównaniu np. do 0,45zł w mBanku.

  • 0

    75. ~do denis  2008-02-04 12:30:33  host: aby130.internetdsl.tpnet.pl

    otóz tak zgodzę się. Era kiedyś wiodła prym. Kiedyś to Ona pierwsza lata temu postanowiła zawalczyć z TP i ich DWiW wprowadzając np 2000 min w weekendy do ery/heyah/stacjonarne za dobrą w owych czasach kwotę 30zł miesięcznie. To ona pierwsza wprowadziła tzw "cegiełki" za określoną kwotę wybierasz co chcesz - co potrzebujesz i w ciągu trwania umowy możesz zmieniać te tzw "cegiełki kwotowe" Tylko że... To jest koniec pomysłów Ery. Jedynie ten nr domowyt i gg za 1zł tygodniowo może częściowo przyciągnąć ale reszta - stoją w miejscu. To już PLus poszedł na przód. Ma mixplus gdzie oferty ma całkiem całkiem (5gr/min do sieci plus i na stacjonarne) oraz nielimitowany 1 nr z plus) Play dopiero zaczyna - ale z tymi 200smsami gratis do wszystkich sieci o tanimi rozmowami załkiem nienajgorzej zaczyna. Zobaczymy co bedzie dalej gdy Play bedzie korzystał z własnych (kiedyś tam...) nadajników. W chwili obecnej Orange i Era stoją w miejscu - a Orange - firma zagraniczna, nie przejmuje sie Polakami tylko interesują Ich jak największe zyski. Stąd Orange ma takie marne oferty. Jak była Idea było znacznie lepiej (moim zdaniem)

  • 0

    76.  2008-02-04 12:34:55

    Oczywiście,że jeśli się ma mało znajomych w TT, to promocja nie musi pasować. Tak jest przecież z każdą promocją wewnątrz sieciową w każdej sieci, ja mam wiekszość znajomych w TT, zatem mi to bardzo pasuję. Dobrze,że można wykupić nieograniczoną ilość pakietów, Play daję to samo,ale tylko raz w miesiącu. Dlatego uważam,że tym razem Era naprawdę przedstawiła ciekawą ofertę. Sam z niej skorzystam.

  • 0

    77.  2008-02-04 12:36:13

    Przepraszam , ze troche nie na temat , ale uwaga posiadacze pakietu mms (a moze ma to zwiazek z mms nawet bez pakietu). Play "pobiera" (kradnie?) pieniadze z konta na potege , mi wczoraj zniknelo ponad 22zl za rzekoma transmisje danych (ponad 4 mega) , kolegom tez spore sumy.

  • 0

    78.  2008-02-04 12:41:32

    Zaczynam sie zastanawiac czy za tym nie stoi cos w Plusie , a mam ku temu podstawy. Brat ma abonament firmowy w Plusie i na ostatnim billingu przycielo go na ponad 10zl , za rzekoma transmisje , dziwnym zbiegiem okolicznosci brat "czeka" do 00.00 by pociagnac sobie danych , w kolejnym dniu tez. Moze systemy billingowe Play i Plus maja rozdzielne , ale infrastrukture nie. Niech ktos tam w Play sie kopsnie na rozmowe do Plusa , bo moze Plus cos ze tak powiem "podsyfia"

  • 0

    79. ~mirekb  2008-02-04 12:46:58  host: hii228.internetdsl.tpnet.pl

    wczoraj tez mialem z wyslaniem mmsa z play,doliczylo mi za wage mmsa 97kb czyli scielo dodatkowo 50groszy,zaznaczam ze sam wpisywalem recznie ustawienia i sa prawidlowe na 100% potwierdzone przez ok play,na motce v6

  • 0

    80.  2008-02-04 12:48:50

    jak dla mnie to najlepiej po prostu samemu porownac oferty np. TT http://taktak.pl/bonus.php wraz z SShttp://simplus.pl/v.do?idx=805116 trzeba obliczyc jeszcze bonusy w tt: 20gr/min, zero po trzeciej i oczywiscie numerki za grosze... wychodzi ze w tt rozmowiamy za free

  • 0

    81. ~mikmar  2008-02-04 13:51:43  host: c48-44.icpnet.pl

    Podwojne doladowanie byloby lepsze.... jak kiedyss :)

  • 0

    82. ~skalarek  2008-02-04 16:10:16  host: 212.122.214.240

    @issa złóż reklamację, niestety w roamingu Plusa dzieją się takie cuda :/ chociaż i w Play czasem policzą za darmową stronę startową niespodziewanie...

  • 0

    83.  2008-02-04 17:52:16

    dobra oferta, znowu sie zaoszdzedzi bo za 6zl dostajemy 30minut, minuta 20gr niezle taktaku:) jestem na tak

  • 0

    84. ~gruby  2008-02-04 21:53:02  host: 194.215.219.81.static.kielce.msk.pl

    Miałem kiedyś abonament u Ery, później przeszedłem do tt, byli nieźli, ale mieli jeden mankament, dopisywali do bramki sms-owej z portala darmowego smsa ery jakieś pierdolone reklamy. W kurzyłem się i przeszedłem do Plusa, namówiłem resztę kolesi i nie żałuje...

  • 0

    85.  2008-02-04 22:17:53

    czerwona_czerwi: Porównuję i ciągle mi wyskakuje 77groszy:) No ręce opadają, a te dwadzieścia groszy w TT to jakoś nie mogę przypiąć do 5 gr. w Sim+. Może coś źle robię? Skomentuj proszę

  • 0

    86.  2008-02-05 10:04:17

    Nowe oakiety juz działają w erze kod *122*6# uaktywnia, a pod *130# można sprawdzić ile zostało minut- Pakiet 30/120 :)

  • 0

    87. ~kane  2008-02-06 10:57:02  host: edh66.internetdsl.tpnet.pl

    trzeba przyznac ze maja niezly ruch jednak w ofertach prepaidowych era zwlaszcza teraz w TT i kwota 6zl za tyle minut mnie przyciąga

  • 0

    88. ~azerus  2008-02-07 21:12:10  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    pakiecik jak marzenie wlasnie sie zdecydowalem i sobie skolowalem i niemam czego zalowac bo jest superowo i sie opyla

  • 0

    89. ~aron  2008-02-10 17:49:53  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    sporo osob sie pewnie na to skusi, bo 20gr to rzeczywiscie dobra cena

  • 0

    90.  2008-08-21 16:22:13

    oooo dobra stawka! a poza siecia ile kosztuje?

  • 0

    91.  2008-08-21 16:43:23

    tego pakiet jeszcze jest?

  • 0

    92. ~misia  2010-10-23 11:30:39  host: acfd41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w pakiety sa nawet spoko tylko szkoda ze tylko do tej sieci a nie do wszystkich...

  • -1

    93. ~misia  2010-10-23 11:32:34  host: acfd41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ile do innych sieci? tez chcialabym wiedziec

Dodaj swoją opinię