Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy pakiet w prepaidach Orange - konkurs na blogu Jabczyńskiego

Nowy pakiet w prepaidach Orange - konkurs na blogu Jabczyńskiego

WitekT 19 Lipca 2011 18:38

0 0

Orange w najbliższym czasie planuje wprowadzić nowy pakiet SMS-ów w ofercie prepaid. Wraz z nim na blogu rzecznika Grupy TP Wojciecha Jabczyńskiego ogłoszono konkurs na odgadnięcie jego parametrów.

Chodzi mi o podanie: ilości SMS-ów w pakiecie, ceny za pakiet, czasu na wykorzystanie SMS-ów oraz czy są do wszystkich sieci, czy tylko do Orange? Nagrodzę pięć osób, które będą najbliżej prawidłowej odpowiedzi - pisze Jabczyński.




Pierwsza osoba dostanie zdrapkę za 50 zł, druga i trzecia - podwójne vouchery do Cinema City, czwarta i piąta kubki Orange.

Konkurs trwa do 21. lipca do godziny 10. Odpowiedzi należy udzielać w komentarzach pod wpisem na blogu.

Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 54
  • -1

    41.  2011-07-19 22:22:02

    @40 chyba nie będzie warto. Najtańsze smsy do wszystkich sieci w pakiecie są w Heyah - pakiet 1000 smsów kosztuje 9zł i jest ważny 30 dni.

  • 0

    42. ~  2011-07-19 22:30:11  host: z34-01.opera-mini.net

    Myślę że teraz będą szaleć na całego i w ramach prestiżu zrobią pakiety 12 godzinne.

  • 0

    44. ~Calm7  2011-07-19 22:41:51  host: z11-07.opera-mini.net

    (41 pablo). Nie widze sensu w heyah, bo az tyle sie nie wysyla do obcych sieci. W Orange mam taniej i wygodniej, bo nie mam pakietu ani limitu wiec nic mi sie nie marnuje. PS. zapewne nowy pakiet bedzie wewnatrzsieciowy, np. 2000 sms za 5zlCalm7(41 pablo). Nie widze sensu w heyah, bo az tyle sie nie wysyla do obcych sieci. W Orange mam taniej i wygodniej, bo nie mam pakietu ani limitu wiec nic mi sie nie marnuje. PS. zapewne nowy pakiet bedzie wewnatrzsieciowy, np. 2000 sms za 5zl

  • 0

    45. ~  2011-07-19 22:52:49  host: z25-07.opera-mini.net

    Zrobią pakiet 5.000/24H za 5 zet, pod warunkiem wysłania min. 80% z tej ilości i tylko dla tych którzy są z Orange od początku tej sieci w Polsce. To chyba logiczne następstwo wcześniejszych promocji tej organizacji.

  • -1

    46. ~abc  2011-07-19 23:06:37  host: public-gprs240760.centertel.pl

    milion sms do wszystkich na 42sekundy ;d heheh pojada pewnie znowu pakietem jak w orange one. Dali by lepiej paliet minut na zawolanie do orange i stacjonarnych na 30 dni. A nie jakies tam smskowe waze 42sekundy za 10zl

  • 0

    47. ~  2011-07-19 23:07:25  host: z13-14.opera-mini.net

    zaklad ze nie przebija heyah?

  • 0

    48. ~Calm7  2011-07-19 23:17:11  host: z30-11.opera-mini.net

    (47). Tak, moja oferta w Orange przebija Twoja - jesli chodzi o te 9zl i 1000 sms :-)

  • 0

    49.  2011-07-19 23:48:39

    @44, to po co dawać tyle smsów do własnej sieci? Przecież i tak nikt tyle nie wyśle ;) Calm, kiedy pakiety są do wszystkich sieci, to można je też wysyłać do własnej. Oczywiście w Heyah jest trochę inaczej i całe 1000 smsów z pakietu można wykorzystać na smsowanie do innych sieci, bo smsy w sieci są zawsze darmowe. @48, nikt jeszcze nie przebił pakietu 1000 smsów do wszystkich w Heyah. Nawet Play ma drożej ;)

  • 0

    50.  2011-07-20 07:05:24

    Calm7: Orange z pewnością nie zrobi pakietu za 5 zł. Po to większość kosztuje min 6 zł by użytkownikowi doładowanie za 5 zł nie wystarczyło, a musiał załadować co najmniej za 10 zł.

  • 1

    51. ~  2011-07-20 07:27:47  host: eba169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    10zl to niemal pewne a ile, gdzie i na jak dlugo to sie dowiemy, poki co moja propozycja na blogu zdecydowanie wyróznia sie, trzeba ryzykowac

  • 0

    52. ~  2011-07-20 08:41:04  host: z38-06.opera-mini.net

    No to bedzie te 2000 lub 1200 sms za 6zl, :-)

  • 1

    53. ~wosq  2011-07-20 12:51:50  host: user-46-112-146-154.play-internet.pl

    Co setny wysłany danego dnia SMS będzie darmowy.

  • 0

    54. ~  2011-07-20 17:28:19  host: public-gprs92087.centertel.pl

    Czy będzie to darmowy pakiet?

  • 0

    55. ~  2011-07-20 18:03:27  host: t14-15.opera-mini.net

    Żałuję że pisałem swoją propozycje tak wcześnie bo mój pomysł był inny niż wszystkie ale już mnie pajace korygują z cyframi

  • -1

    56. ~  2011-07-20 20:49:24  host: ip-94-42-21-47.multimo.pl

    Pakiet w Ohąż? OK, zgaduję! - 1000 esemesów za 10 zł na siedem dni!

  • -1

    57. ~  2011-07-20 20:49:52  host: ip-94-42-21-47.multimo.pl

    Oczywiście tylko do Ohąż.

  • 0

    58. ~bolek  2011-07-21 10:01:42  host: aamy232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a kiedy dowiemy sie jaki bedzie ten pakiet?

  • 0

    59. ~  2011-07-21 10:50:03  host: z39-04.opera-mini.net

    Bolek, zapewne w piatek. A pakiet chyba ruszy od poniedzialku.

  • 0

    60. ~młody  2011-07-21 17:41:11  host: public98706.xdsl.centertel.pl

    i mówiłem?! za 1zł 15 smsów/24h

  • 0

    61.  2011-07-23 21:59:46

    @60, nie pobili Heyah - pakiet 1000 smsów do wszystkich sieci jest nie do pobicia, bo ważny 30 dni ;)

Dodaj swoją opinię