Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy pakiet w POP-ie

Nowy pakiet w POP-ie

WitekT 10 Lipca 2009 08:32

0 0

pakiety popmOd 10. lipca w Orange POP pojawił się kolejny pakiet minut na połączenia w sieci i na stacjonarne. W POPMinuty za 12 zł jest 120 minut z terminem ważności 30 dni.



Aby włączyć pakiet wystarczy wysłać SMS-a pod numer 545, w treści wpisując MINUTY (opłata jak za standardowy SMS). Jak zapewnia na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP, nie jest to promocja, jak w przypadku POPGadane, i po wakacjach pakiet zostanie.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 83
  • 0

    64. ~ziomek13  2009-07-10 15:10:45  host: aafg240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jojo a pamietasz jak ci pisałem miesiac temu ze jestes niepoważny ze w takim momencie przenosisz numer?

  • 0

    65. ~ziomek13  2009-07-10 15:14:49  host: aafg240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w orange były tylko 2 rzeczy co mi sie podobały -sms-y do wszystkich w music(az sam w to nie wierzyłem)i szał minut ;dziekuje za operatora co wprowadza hity a po chwili je zdejmuje, pajace bez zasad

  • 0

    66.  2009-07-10 15:38:36

    Jabczyński pewnie siedzi z wywalonym jęzorem i czyta że ta pseudo oferta sprzedaje mu się tylko na jego blogu,na telepolis już nie :) No i ten ich dział marketingu,pani od muzyki i reszta ferajny :):):) LOL

  • 0

    67. ~babbo  2009-07-10 16:00:47  host: cov250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    66. O wynikach sprzedaż to będzie można coś powiedzieć za jakiś czas. Dla mnie ten pakiet nie jest wcale zły...czy się przyjmie, to się okaże.

  • 0

    68. ~jojo  2009-07-10 16:10:04  host: ekj115.internetdsl.tpnet.pl

    zomek13 (64) - tak pamiętam. Pisałeś to jednak w kontekście tego, że po 6 lipca kasa za przeniesienie (3 X 20 zł) może mi zniknąć... Jak widać mimo zniesienia opłat za przeniesienie numeru, Play ani nie zabiera pozostałej kasy z konta tym, którzy przenieśli się wcześniej, ani też nie zlikwidował tej kasy dla tych którzy przenoszą się po 6 lipca. I bardzo się z tego cieszę. ;-)

  • 0

    69. ~ziomek13  2009-07-10 16:21:05  host: aafg240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jojo 68 bo widzisz ja mam urazy od poprzedniego operatora ze zabiorą,dadzą za doładowania itd; play nawet mnie zaskoczył z tymi bonusami wiec moja cierpliwosc z utrzymywaniem numeru i zgoda na rejestracje karty zostały nagrodzone

  • 0

    70.  2009-07-10 16:31:48

    W Play za 10zł jest 200 minut :-)

  • 0

    71. ~bambo  2009-07-10 16:35:06  host: 94.254.130.166

    Może by jeszcze wprowadzili pakiet za 120zł i 600min w sieci? Co za denna sieć ten zgniły orange.

  • 0

    72. ~  2009-07-10 16:47:39  host: 87-205-159-110.adsl.inetia.pl

    Proponuje żeby wprowadzili pakiet 6000minut za 1200zł wazny 2 miesiace :D geniusze marketingu i ekonomi

  • 0

    73. ~  2009-07-10 16:53:12  host: ip-94-42-15-246.multimo.pl

    taktakowiec typowe dziecko neo (lol) moze jeszcze rotfl? buahaha

  • 0

    74. ~  2009-07-10 18:10:28  host: 87-205-159-110.adsl.inetia.pl

    W Play za 12zł jest 220minut :D

  • 0

    75.  2009-07-10 18:12:58

    niezły pakiecik :) tanio poza siec a w sieci jeszcze taniej:) POP NAjlepszy!!!!

  • 0

    76. ~  2009-07-10 18:17:00  host: 87-205-159-110.adsl.inetia.pl

    w rznięciu frajerów na pewno :)

  • 0

    77. ~  2009-07-10 18:54:56  host: 213-199-202-141.tktelekom.pl

    O jak ładnie się wszyscy wyzywają tylko po jakiego ...... Orange ma coraz lepszą ofertę przynajmniej NOG bo taką posiadam. Play fakt ma tanio ale dzwoni się do niego drogo (MTR). Plus jak ma tanio poza sieć to brak zniżek w sieci (profile). Era nowa oferta obniżone połączenia ale żadnych pakietów ma nie być. Orange połączył w 1 ofercie połączenia 29gr oprócz play i CP do tego dodatkowe pakiety minut nawet do Play.

  • 0

    78. ~  2009-07-10 19:51:21  host: t12-08.opera-mini.net

    Nie chwal NOG bo tam przy doladowaniu za stowke stawka po sieci wynosi 20gr wiec do fresha sie nie rowna,4 krotnie drozej.

  • 0

    79. ~  2009-07-10 21:06:00  host: t04-04.opera-mini.net

    Stawka w sieci w NOG wynosi ok.12gr + darmowe prezenty w sieci a w POPie mozna miec 3nry praktycznie darmowe (3gr/min) + darmowe nawet drugie tyle doladowania w sieci w ramach bonusow. Ale ja nie o tym. Czy Orange mogloby mnie przestac atakowac z kazdej strony tymi rymami czestochowskimi recytowanymi? na szczekoscisku. Osobiscie wole sobie z dziewczyna interesujaco pomilczec patrzac w oczy niz napinac sie na taki slowotok. Dziewczyny nie kupujcie tego stylu. To nie dziala :-) Poza tym to czystej wody megalomanska grafomania.

  • 0

    80. ~kosmo  2009-07-10 23:39:08  host: dsk36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale tu się roi od fioletowej galarety... ble !

  • 0

    81. ~  2009-07-11 12:59:37  host: t12-13.opera-mini.net

    Orange - prestiż kosztuje 100% wiecej :D

  • 0

    82. ~tomala  2009-07-17 23:24:32  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    co chwiel jakas promocja na polaczenia w sieci ale nic poza siec (bo to kosztuje)

  • 0

    83. ~  2009-07-17 23:25:24  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    i ciągle pakiet goni pakiet - caly Orange na karte :)

Dodaj swoją opinię