Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy pakiet w Orange One

Nowy pakiet w Orange One

WitekT 18 Stycznia 2011 13:00

0 0
Od dziś w ofercie Orange One dostępny jest nowy pakiet - 100 SMS-ów do wszystkich sieci za 10 zł.

Pakiet uruchamia się kodem *101*66#, a pozostałą ilość SMS-ów sprawdza się kodem *101*66*1#. Pakiet jest ważny 10 dni i wyklucza się z pakietem SMS do Orange.


Źródło tekstu: blog.tp.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 103
  • 1

    88.  2011-01-18 22:20:23

    Głuchy telefon im daję. Zapamiętajcie jako ofertę do nominacji w kategorii Głuchy Telefon 2011:)!!!

  • 1

    89. ~Artur  2011-01-18 22:35:19  host: z14-14.opera-mini.net

    Nie wiem Jak inne sieci. Ale ja w play mam 600 sms do wszystkich sieci na 30 dni. fakt że dałem radę wykorzystać 500 sms z tego pakietu. z kolei w gadu air też mam tanio bo tylko 6 groszy za sms bez żadnych pakietów :-)

  • -1

    90.  2011-01-18 22:35:42

    88 ;) Poczekaj, to dopiero 18 dni od Sylwestra ...

  • 1

    91.  2011-01-18 22:36:27

    89. Orange nie ma co porównywać do Play to całkowicie inna liga i inni abonenci, tam widocznie lubią pakieciarstwo i ograniczoną ważność na 10 dni.

  • 2

    92. ~  2011-01-18 22:50:04  host: gaja.tpnet.pl

    ONE bo jeden raz kupisz, jeden raz użyjesz i potem wyrzucisz.

  • 0

    93.  2011-01-20 00:19:46

    Sam pakiet fajny, bo smsy są o połowę tańsze, ale dlaczego tylko na 10 dni? W Heyah wszystkie pakiety są ważne przez minimum miesiąc, np. w taryfie pakietowej pakiet 300 smsów do wszystkich kosztuje 5,95 zł lub jest za darmo po doładowaniu za 30zł.

  • 1

    94.  2011-01-20 00:25:31

    Po prostu wstyd. Dobrze, że od nich uciekłem.

  • 0

    95.  2011-01-20 11:12:49

    Korzystam z podwójnych doładowań Tak-taka i w zasadzie smsy "do wszystkich" mam w cenie 9-10 groszy za sztukę. Bez pakietów.

  • 0

    96.  2011-01-20 14:27:39

    Dobrze, że w końcu któryś z opów wprowadził taki pakiet smsów do wszystkich, ale 10 gr za sztukę to ciągle dużo. Ja podobnie, jak forumniak mam takie ceny w Tak Taku, kiedy korzystam z podwójnych doładowań.

  • 1

    97.  2011-01-20 16:15:13

    Oj Semnom (93), w Heyah nie wszystkie pakiety są ważne przez miesiąc. No chyba, że chodziło Ci wyłącznie o pakiety "SMS-owe". ;-)

  • 1

    98. ~Calm7  2011-01-20 17:36:02  host: z24-13.opera-mini.net

    Ciekawe dlaczego nie wprowadzili tej oferty do FREE, POP, GO ...

  • 1

    99. ~Calm7  2011-01-20 17:40:37  host: z24-13.opera-mini.net

    Hehe juz wiem.. Probuja ratowac tonacy statek. Lecz zapomnieli, ze jest tam DUZA dziura ;)

  • 0

    100. ~luki  2011-01-23 14:14:41  host: nat.smtvsat.pl

    100 sms za 10 zł to wychodzi jeden sms po 10 groszy!! Ta oferta to kpina!! w Play smsy są po 9 groszy w standardzie, bez żadnych pakietów, a przy opcji darmowe smsy to smsy są darmowe do wszystkich sieci, nie tylko do Play

  • 0

    101. ~barbos  2011-01-25 13:52:31  host: 87-205-165-147.adsl.inetia.pl

    jakby nie patrzeć, zawsze to jakieś urozmaicenie oferty pre-paidowej w Orange. Wiadomo, że każdy dobiera ofertę dopasowaną do siebie. Jednemu taki właśnie pakiet będzie odpowiadał, drugiem już nie koniecznie. I woli np. skorzystać z oferty post-paidowej, wziąć sobie choćby taki plan optymalny i przykładowo Nokie N8 za złocisza, niż ustawiać sobie co chwila różne pakiety minutowe i smsowe. Wiadomo, punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia.

  • 0

    102. ~grószka  2011-01-25 14:12:43  host: ciy52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    101 zgadzam się , mi też ta oferta się podoba podoba się mi ten pakiet i cały one ,kiedy mnie play zdenerwuje to wchodze na orang.pl popatrze sobie jak zle maja ludzie nabici w one i od razu mi się nastrój poprawia.

  • 0

    103. ~hets  2011-01-27 11:38:02  host: 213-17-201-42.ip.netia.com.pl

    kurde drogo 100 esek za 10 zł :/// w porownaniu np z play gdzie w play fresh jest pakiet 600 sms-ów za 6 zł do wszystkich - wiec wow ! Orange zabłysneło!

  • 0

    104. ~  2011-01-28 23:38:18  host: p09-01.opera-mini.net

    Niepotrzebnie tylko prowokują takimi pakietami jak nikt tego nie kupi.

  • 0

    105. ~Calm7  2011-01-31 20:41:43  host: z28-01.opera-mini.net

    He,he.. Nikt nie kupi, bo w tym One pusto, nie ma nikogo... ;-)

  • 0

    106. ~Yolka  2011-03-23 15:46:28  host: host-89-230-170-111.ostrowmaz.mm.pl

    Pakiet 1000 sms za 10zł do wszystkich sieci, pomysł znakomity i gdyby nie to, że nie ma on ważności 30dni, byłabym zachwycona!!! Czekam na ciekawe oferty bo myślę nad przejściem z orange do innej sieci. Popracujcie troszkę :) Kiedyś była fajna oferta 600sms do wszystkich za 6zł na cały miesiąc;) Korzystałam ;)

  • 0

    107. ~Calm7  2011-03-29 16:43:13  host: z27-05.opera-mini.net

    Poniewaz tonacy brzytwy sie chwyta (One wg.mnie to klapa) to mysle, ze pakiet 1000 sms juz niedlugo pomnoza. Dni lub smsy.

Dodaj swoją opinię