Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy pakiet minut w Sami Swoi

Nowy pakiet minut w Sami Swoi

WitekT 18 Listopada 2008 10:44

0 0
Od 18. listopada w ofercie Sami Swoi dostępny jest nowy pakiet - 80 minut do sieci Sami Swoi i stacjonarnych za 9,60 zł.

Pakiet można uruchomić kodem *121*11*30#. Minuty z pakietu ważne są przez 30 dni. Kolejny pakiet minut można zakupić po upływie terminu ważności poprzedniego pakietu. Promocja trwa do końca lutego przyszłego roku.

Aby sprawdzić liczbę minut, które pozostały z zakupionej puli oraz termin, do kiedy można je wykorzystać, wystarczy użyć kodu *121#.

Zobacz: regulamin promocji Pakiet 80 minut.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2008-11-18 10:55:44

    i nawet Nawet TAK TAK nie ma takiego pakietu

  • 0

    2. ~m  2008-11-18 10:56:56  host: 89.108.200.5

    wow zaszaleli:P

  • 0

    3.  2008-11-18 11:02:19

    Brawo, brawo, brawo. Tak Tak niech sobie dogorywa z głupimi ograniczeniami

  • 0

    4. ~lee  2008-11-18 11:09:38  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    no no sami swoi :P czyli 0.12gr/min hmmm zmienili dotychczasowy pakiet w którym było 40 minut i był ważny 14 dni :D czyżby trzeba by się zaopatrzyć w kolejny starter? :)))

  • 0

    5. ~lee  2008-11-18 11:11:31  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    ceny smsów mogłby zrobić w pakiecie za 5gr ;) jeszcze do tego :D

  • 0

    6. ~Longman  2008-11-18 11:21:52  host: adca84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bardzo dobrze, tak trzymać Sami Swoi!

  • 0

    7. ~Brend  2008-11-18 11:24:39  host: 87-205-188-131.adsl.inetia.pl

    ***3 - "(...) Minuty z pakietu ważne są przez 30 dni. Kolejny pakiet minut można zakupić po upływie terminu ważności poprzedniego pakietu. (...)" oczywiście to nie są według Ciebie głupie ograniczenia, prawda? TO jest najwieksza wada wszystkich pakietów poza starymi bezterminowymi w TT, to ma być prepaid a opy chcą za wszelką cenę upodobnić to do abo, w prepaidze powinno byc tak - kupujesz pakiet - jest ważny do momentu gdy masz ważne konto, a nie jakieś 30 dni. Cholerni oszuści.

  • 0

    8.  2008-11-18 11:28:09

    Z regulaminu wnioskuję, że ten pakiet można kupić tylko raz na 30 dni. Regulamin określa, że można mieć aktywny jednocześnie tylko jeden pakiet, a kolejny można kupić dopiero o upływie jego terminu ważności. Nie ma natomiast dopisku, że "lub po wykorzystaniu wszystkich jednostek w ramach pakietu".

  • 0

    9. ~mirekb  2008-11-18 11:38:54  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @8 sedno sprawy;-)jak z roznicą mixplus3 i 4..JEDNO zdanie a roznica kolosalna

  • 0

    10.  2008-11-18 11:49:13

    #7: ja sie zgadzam z tym, ze to oszustwo, innego slowa bym tu nie uzyl, to nie jest oferta skierowana do jednej czy dwoch osob, ale do "milionow" ... pakiety powinny byc bezterminowe (najlepiej gdyby ich w ogole nie bylo, ale to juz inna sprawa)

  • 0

    11. ~AK  2008-11-18 12:11:00  host: merkury.jarsat.pl

    SUPER - szkoda ze mozna tylko kupic jeden pakiet na miesiac ale lepsze to niz nic - od ponad 2 lat jestem uzytkownikiem SS - mam właczoną usługe Darmowy Numer za 5 zł miesiecznie a reszte wykorzystuje na połaczenia stacjonarne - czekam na przeczytana gdzies obnizke w SS jaka ma byc od 1 stycznia 2009 - tj 46 gr do wszystkich i 16 w sieci bez pakietów. Nie ma to jak miec 4 karty sim :)

  • 0

    12. ~dr  2008-11-18 15:18:00  host: dne215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bardzo fajna promocja, gratulacje dla SS. chciałbym jednak odnieść się do osób tak strasznie krytykujących Nowego TT. od czasu przejścia na NTT wykonałem 6 połączeń, łaczny ich czas 223 min 49 sek., z konta "zniknęło" mi 5,94 zł. gdybym korzystał z usługi "Numerki za grosze" to za połaczenia do jednej tylko osoby w tej usłudze zapłaciłbym 20,14 zł (nie liczę tu abonamentu, który i tak wypada na korzyść NTT). jak z tego wynika, zaoszczędziłem już 14,20 dzwoniąc do kilku osób. wydaje się, że gdyby przyszło mi wykonać połączenie trwające krótko i musiałbym za nie zapłacić 0.99 zł to już mnie na nie, stać!!! :) Pozdrawiam wszystkich malkontentów i dziękuję im za to, że są, ponieważ to dzięki nim, ja mogę długo rozmawiać i mało płacić, a mam taką wielką potrzebę :)))

  • 0

    13.  2008-11-18 16:34:31

    ~dr - i świetnie, ze trafili w Twoje potrzeby ;-)

  • 0

    14. ~  2008-11-18 20:51:26  host: f96-034.opera-mini.net

    @11 - to usluga darmowy numer za 5 zl nadal dziala? Korzystalem z niej w tamtym roku a jak oglosili koniec promocji to przestalem dlatego jestem zaskoczony. Moglbys napisac cos wiecej?

  • 0

    15. ~Filip  2008-11-19 09:55:06  host: aeo106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a wiadomo cos oi promocjach w simplusie? Załamuje mnie to że w sieci mogę dzwonić za 20 gr za minute w pakiecie mini minuty, gdyz inna oferta mi nie opdowiada.

  • 0

    16.  2009-01-15 18:10:33

    SS-mani wprowadzaja reglamentacje jak w konclagerze na Brot, lub w PRL na mięsko...

  • 0

    17. ~cyberda  2009-11-20 21:08:39  host: host8925186201.sskl.3s.pl

    Ten pakiet to czyste OSZUSTWO - policzmy Przedpłacamy aby uruchomić pakiet 9,60 zł Mamy do wykorzystania 80 minut i niby w każdej minucie dzwonimy za 50% czyli za 12 gr/minuta - niby zaoszczędzając 12 gr.na minucie czyli 80 * 1,12 co daje dokładnie 9,60 czyli tyle ile zapłaciliśmy za uruchomienie i suma sumarum koszt minuty jest i tak 24 gr czyli w normalnej cenie - WIĘC GDZIE JEST TA PROMOCJA ?????? Co więcej przedpłacamy z przedpłacenia bo koszt 9,60 jest pobierany z wykupionych z góry minut - SZOK !!!! Sprawa dla prokuratury i tyle !!!!

Dodaj swoją opinię