Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy pakiet minut w Orange Music

Nowy pakiet minut w Orange Music

WitekT 17 Lipca 2009 11:05

0 0

Od dziś w ofercie Orange Music dostępne będą dwa pakiety minut do Orange i na stacjonarne wymienialne na SMS-y - Hit Dnia oraz Hit Tygodnia.

Kupując usługę Hit Dnia za 4 zł, klienci otrzymują jednorazowo pakiet 100 minut na połączenia do Orange i stacjonarne, które są wymienne na 400 SMS-ów do Orange. Pakiet jest ważny w jednym, wybranym przez klienta dniu.

W usłudze Hit Tygodnia, użytkownik aktywujący usługę będzie dostawał identyczny pakiet, co tydzień aż do chwili, kiedy zdecyduje się zrezygnować z usługi lub zostaną wyczerpane środki na koncie. Płacąc za pakiety przez trzy kolejne tygodnie, użytkownik dostanie także premię w postaci bezpłatnego pakietu, który będzie mógł wykorzystać w czwartym tygodniu.




Aby włączyć usługę Hit Dnia lub Hit Tygodnia wystarczy wysłać SMS pod numer 701 dla usługi Hit Dnia lub 702 dla usługi Hit Tygodnia. W treści SMS-a należy wpisać nazwę dnia tygodnia, w którym pakiet będzie aktywny. W SMS-ie nie należy używać polskich znaków. Włączenie usług następuje w przeciągu kilkunastu minut. Jego potwierdzeniem jest SMS zwrotny.

Wyłączenie usługi Hit Tygodnia odbywa się również SMS-em wysłanym pod numer 702. W treści należy wpisać REZ XXXXXX (gdzie XXXXXX to nazwa dnia tygodnia, z którego użytkownik chce zrezygnować).

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 72
  • 0

    53. ~ahahah  2009-07-17 15:24:02  host: chello089074077126.chello.pl

    Normalnie myślący i świadomy swojego bytu człowiek, powinien najzwyczajniej w świecie, poczuć się obrażony tego typu ofertą......Najwidoczniej, orange uważa większość korzystających z ich usług ludzi, za ciemną masę której można wmówić , że czarne jest białe.....w których można splunąć i powiedzieć, że to letni deszczyk pada, a na końcu oczekiwać za to podziękowań....Panie Jabczyński, szanowna tubo Oranga jak to szło?.....6 marca......."Wyedukowany klient, a takich jest większość, rozkłada ofertę na czynniki pierwsze zanim zdecyduje się na zmianę operatora. Dlatego nie przypuszczam, aby operatorzy szybko zareagowali na ofertę Play Fresh. Raczej będą spokojnie patrzeć na zachowanie klientów i w zależności od ich reakcji modyfikować swoją."....... :-)))

  • 0

    54. ~  2009-07-17 15:53:27  host: d90-141-108-161.cust.tele2.pl

    Już ich pogieło. 100 min. na jeden dzień to lekka przesada. Widzę, że Orange idzie w kierunku skracania ważności pakietów. Niedługo ważność konta na poł. wychodzące będzie za 50 zł na 5 dni albo na 1 dzień. Jestem 8 lat z Orange i czas to zmienić.

  • 0

    55. ~hulk  2009-07-17 16:26:00  host: dqf164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    54. Ja bym nie generalizował, to że wypuścili 1 czy 2 pakiety z ważnością 24 h, nie oznacza, że to jakiś ogólny trend skracania czasu ważności pakietów czy konta. Dla mnie to po prostu coś w rodzaju urozmaicenia oferty...

  • 0

    56.  2009-07-17 18:00:50

    Jeśli nowe pakiety Hit nie będą miały wzięcia to Orange będzie musiał wymyślić nową usługę.

  • 0

    57.  2009-07-17 19:04:23

    Pamiętam jak pisali, że Orange ma być skierowany do fanów muzyki, nowych technologii, a tu radio Orange music zlikwidowane, Orange music na gg też likwidują, całkowita porażka ta taryfa. Orange niby taki zachodni operator, a tu skracają ważność na wszystko, niestety o wiele korzystniej wychodzi PF, w końcu 100 min za 5zł na 30 dni. Inne Orange w Europie może dać 12 miesiecy na wychodzące, a tu nie, takim zachowaniem plują nam w twarz.

  • 0

    58. ~rami  2009-07-17 20:00:34  host: chello089077180071.chello.pl

    56. No dokładnie, jak pakiety się nie przyjmą to pewnie marketingowcy pomaraczy wymyślą co innego. No zobaczymy, teraz w sumie mamy okres wakacyjny i biorąc pod uwagę, że użytkownikami OM są w większości dzieciaki i młodzież, to mają czas gadać. Te 100 minut to przecież niewiele ponad 1,5 h, da się to dziennie przegadać...

  • 0

    59. ~  2009-07-17 23:59:53  host: t01-08.opera-mini.net

    Zdziwiony ?

  • 0

    60.  2009-07-18 01:56:44

    kwistas: Zgadzam się, przez te likwidacje Orange Music umarło, a tym bardziej przez takie promocje.

  • 0

    61. ~  2009-07-18 09:15:05  host: t02-09.opera-mini.net

    Co Wy czytać nie umiećie? Na TYDZIEŃ też jest! To jest oferta dla dużorozmawiających. Moim zdaniem super! Za 4zł 100 minut w tydzień, to dla mnie gratka! ale Wam zakute pały to zawsze mało! :/

  • 0

    62.  2009-07-18 09:54:37

    Nie skorzystam. Wolę 600 minut gratis do Plusa w Simplusie po doładowaniu za 89zł na pół roku. Kwote z doładowania konta (115zł) wykorzystuję na internet;)

  • 0

    63. ~vazte  2009-07-18 10:17:41  host: public-gprs50317.centertel.pl

    @ 61 - "W usłudze Hit Tygodnia, użytkownik aktywujący usługę będzie dostawał identyczny pakiet, co tydzień aż do chwili, kiedy zdecyduje się zrezygnować z usługi lub zostaną wyczerpane środki na koncie." - czyli, że wybierasz 1 dzień i co tydzień tego dnia masz te minuty, ale nie na tydzień, ale tylko wybranego dnia. ciekawe skąd mam wiedzieć, kiedy będę musiał więcej gadać? a może sms do znajomych -"tylko w soboty mogę z wami gadać" poroniona generacja :)

  • 0

    64. ~tomekjot  2009-07-18 10:17:53  host: apn-95-40-214-42.dynamic.gprs.plus.pl

    Inne Orange w Europie może dać 12 miesiecy na wychodzące, a tu nie, takim zachowaniem plują nam w twarz. ................. Być może tak jest, ale wtedy musieli by zlikwidować zetafona, albo całkowicie przebudować ofertę. ,

  • 0

    65. ~piorunochron  2009-07-18 10:25:49  host: 96-to2-6.acn.waw.pl

    A wg mnie fajnie, że w okresie wakacyjnym dzieje się cokolwiek. Mogliby nie dać żadnego pakietu i byście nie narzekali. Ale dali jakiś tam pakiet, z którego pewnie jakaś tam grupa osób skorzysta i ok. Czego marudzić

  • 0

    66. ~ziomek13  2009-07-18 14:52:53  host: aejs91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    music umiera? to chyba dobrze,czas na nowe go i popa; wstyd byc w tej sieci z mojego punktu widzenia jako czytelnika tej strony tak samo za zenujace uwazam porównania simplusowca gdzie wzoruje sie ukrainie,szkoda ze nie na b. cccp

  • 0

    67.  2009-07-19 14:53:51

    Simplusowiec 115zł na neta? Współczuje Ci człowieku.

  • 0

    68. ~klient popa  2009-07-20 07:25:10  host: h-87-199-39-138.dolsat.pl

    kompletne dno..orange music to gówno i rozmwoy nadal 65 gr lepiej jest w orange pop o wiele..

  • 0

    69. ~igrid  2009-07-20 11:53:35  host: dqi213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niestety muszę się z tym zgodzić. POP jednak z pakietami - na tle innych ofert Orange pop jest naprawdę dobry, zwłaszcza jak weźmiemy pod uwagę popgadane.

  • 0

    70. ~klient popa  2009-07-20 19:42:16  host: h-87-199-39-138.dolsat.pl

    nawet i bez pakietów 29 gr/min do wszystkich to tanio jak barszcz w erze tt to samo juz sowja droga ciekawe co im sie stalo ze az dwukrotnie obnizyli ceny polaczen?65 gr/min a 29 to spora róznica..czyzby zagraniczni opratorzy poszli ostro w dól//?

  • 0

    71. ~impassive  2009-07-26 09:08:38  host: ip-89-174-124-209.multimo.pl

    100 min na dzień i to tylko w Orange. Super pakiecik. Lecę przenieść swój nr z PF do OM! Na razie!

  • 0

    72. ~sanczopanczo  2009-07-27 13:21:30  host: poczta.kckancelaria.pl

    Z jednej strony oferta wyglada TRAGICZNIE (1 dzien?????), a z drugiej jest ok ALE TYLKO JESLI np: jestesmy na wakacjach i chcemy zadzwonic do domu i opowiedziec WSZYSTKO co sie robilo (chociaz tak sie robi w podstawowce wiec moze ta oferta skierowana dla dzieci z klas 1-6?).

Dodaj swoją opinię