Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy pakiet minut w MixPlusie

Nowy pakiet minut w MixPlusie

WitekT 13 Czerwca 2007 11:10

0 0
Od 15. czerwca Polkomtel wprowadza w MixPlusie nowy pakiet - Rozmowy co dzień - czyli pakiet 60 minut do wykorzystania od 10 do 16 w dni robocze i całą dobę w dni wolne.

Pakiet kosztuje 5 zł i można uruchomić krótkim kodem *121*11*10#, a pozostałą liczbę minut sprawdzić kodem *121#. Pakiet ważny jest 30 dni, po tym czasie minuty bezpowrotnie przepadają. Pakiet można wykorzystać tylko na połączenia do sieci Plus i stacjonarnych.

Wadą pakietu jest to, że wyklucza się z Darmowymi Popołudniami i Weekendami.

Zobacz: regulamin pakietu Rozmowy co dzień.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    21. ~Piter  2007-06-13 12:57:49  host: brx45.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I z niego korzystam :) Ale od czasu do czasu warto wykręcić numer do przyszłej teściowej czy teścia :) A moja lady czasami nie ma możliwości odebrania telefonu prywatnego więc wtedy pakiecik jest jak znalazł do dzwonienia na jej służbowy tel. :D

  • 0

    22. ~  2007-06-13 12:58:34  host: 87-205-212-240.adsl.inetia.pl

    Czy będą rewelacyjne Darmowe Rozmowy z jednym numerem za 10 zł, czy może to zlikwidują?

  • 0

    23. ~mirekb  2007-06-13 13:02:32  host: blg72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w mixplusie "darmowy nr za 10pln" jest juz bodaj od poczatku 2006roku i duzo popularnoscia sie cieszy wiec raczej nie zlikwiduja,bez przesady

  • 0

    24. ~kyoto87  2007-06-13 13:08:29  host: 212.160.172.70

    powinni zostawic, zyskuja na tym...

  • 0

    25. ~  2007-06-13 13:11:44  host: 87-205-212-240.adsl.inetia.pl

    No nie wiem. Plus zlikwidował w S+ jedną z promocji "Do końca świta" ze 2 tygodnie po jej wprowadzeniu :)

  • 0

    26. ~mirekb  2007-06-13 13:16:01  host: blg72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *25 szkoda ze nie wdzisz szerzej sprawy:polkomtelowi zalezalo na nalapaniu jak najwiecej ludzi na promo 100min za min za 5gr(albo tej poprzedniej 180min za5pln?) bo o tej chyba piszesz zeby miec lepsze wyniki.teraz chyba polkomtel zrozumial ze lepiej napisac w regulaminie "taniej w sieci"(18grmin 1gr za sms)DO ODWOLANIA I prawnie tez w kazdej chwili moze to odwolac ale nie sadze by to zrobil -wynika to z wypowiedzi bauca z ubieglego roku o planach na 2007,znajdz przeczytaj zrozumiesz

  • 0

    27.  2007-06-13 14:06:31

    ~mirekb - mój młodszy kuzyn (30 lat już skończył jakiś czas temu) używał jednego aparatu i 3 kart - już ze 2 lata temu. Teraz to się nie zmieniło - nie wiem czy czasem nie ma więcej kart ;-)

  • 0

    28. ~  2007-06-13 14:07:04  host: 195.116.183.101

    a co tam w tt nie ma megapakietów i podwójnego doładowania do was ludzie z ery mówię

  • 0

    29. ~dt  2007-06-13 14:13:24  host: wap.plusgsm.pl

    Pakiet jest swietny. Ktos w Plusie dobrze pomyslal. Szkoda ze wyklucza sie z popoludniami, ale z drugiej strony nic dziwnego bo wtedy 8gr/min przez 24h! Znow mix bedzie schodzil jak dziki ;)

  • 0

    30. ~hmmm  2007-06-13 15:22:54  host: 212.122.214.139

    no tak a wraz z tym "supermultimedialne" telefony takie jak K510i w łącznych kosztach aparatu i utrzymania wynoszących ponad 1300 zł. Naprawdę super okazja - rotfl :D

  • 0

    31.  2007-06-13 15:51:40

    A czemu Orange nie powtarza potrójnego doładowania? Mój syn chętnie by skorzystał w GO... Na potrzeby dzwonienia do jednego numeru tylko ;-)

  • 0

    32. ~hmm  2007-06-13 16:33:35  host: 212.122.214.139

    @wlo dlatego że TT nie robi żadnego bonusu :/ więc po co mają wychodzić przed szereg ? Po prostu Orange ;) Maksymalizacja zysków i przyszłość jest jasna ;)

  • 0

    33. ~Paweł  2007-06-13 20:56:49  host: ip-89-174-127-72.multimo.gtsenergis.pl

    Moim zdaniem badziewnie, ze sie wykluczaja... Ale to tylko moje zdanie.

  • 0

    34. ~kik  2007-06-13 21:41:28  host: 87-205-203-137.adsl.inetia.pl

    @wlo potrójnego doładowania w orange już nie ma ale są 20% gratisy a teraz jak się nie myle dorzucają 40% wiecej także to też dobrze

  • 0

    35.  2007-06-13 23:02:42

    *30 hmmm: mam paru znajomych co to nie chciało na oczy widzieć mixa, bo to jest cytuję "zobowiązanie" na ładowanie określoną kwotą, po czym kupowali drogi zestaw w simplusie (co najmniej za parę stówek) i teraz co miesiąc tak czy tak bulą 30 czy 50 zł :/

  • 0

    36. ~hmm  2007-06-14 01:34:15  host: 212.122.214.139

    @lapetti widać źle skalkulowali swoje potrzeby :)

  • 0

    37.  2007-06-14 02:06:17

    hmm: idź do pracy, zacznij zarabiać i stwierdzisz, ze 50 zł miesięcznie za tel. to wcale nie jest tak dużo:)

  • 0

    38.  2007-06-14 10:09:29

    właśnie - mnie zastanawia, że młodzi ludzie potrafią wydać dziesiątki złotych na głupoty a narzekają na duże wydatki na telefon... 30 zł ;-) Niedawno w sklepie widziałem "akcję" jak dwóch gimnazjalistów, no - może już liceum - trudno oszacować - zastanawiało się czy kupić taniej kartę microSD do telefonu (obsługującego tylko microSD) z klasycznym adapterem tylko czy może w zestawie z adapterem mini dodatkowo, ale o kilka złtych drożej... Wybrali droższy zestaw bo... uniwersalny... Ciekaw jestm czy kiedykolwiek wsadzi te pamięć do jakiegokolwiek adaptera? Nie sądzę - wiem po sobie. Argument czytników zewnętrznych upada - są już czytniki ze slotem na microSD ;-)

  • 0

    39.  2007-06-14 10:12:11

    A zamiast kupować bez sensu adapter, kupiliby pamięć lepszą, szybszą za te parę złotych drożej - lepszy pożytek ;-) No ale nie chodzi o ten paramter akurat - ważne, żeby "pasowała". Bo zanim wyszedł ze sklepu odpakował i musiał na pewno sprawdzić czy "pasuje" ;-)

  • 0

    40. ~bombonierka  2007-07-11 12:41:05  host: dmd109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wg mnie zobowiązanie miesięczne jest bardzo dobre. to tak samo jak z pożyczaniem od rodziny i braniem kredytu. przy pożyczce od rodziny jakoś się nie składa żeby oddać, a przy kredycie trzeba co miesiąc płacić określoną sumę. dużo lepiej wychodzi. a płacić można dokładnie tyle samo mając kartę i abo. dlatego mix jest wg mnie całkiem spoko. a co do wydawania na głupoty, to ja nawet nie chcę myśleć ile miesięcznie mi na piwo idzie. pewnie kartę za 100 zł by spokojnie dało radę kupić.

Dodaj swoją opinię