Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy pakiet internetowy w GaduAir

Nowy pakiet internetowy w GaduAir

LuiN 2 Grudnia 2010 18:05

0 0

Od 2. grudnia w ofercie GaduAir dostać można za 22 zł nowy pakiet internetowy o wielkości 750 MB.

Obecnie dostępne są Pakiety Net o wielkości 5 MB, 100 MB, 300 MB i 750 MB. Każdy z pakietów ważny jest przez 30 dni od momentu aktywacji, a zawarte w nim dane rozliczane są co 1 KB. Aktywacji pakietów dokonać można logując się do swojego konta na stronie operatora lub za pomocą szybkiego menu dostępnego pod numerem *111#.

5 MB 100 MB 300 MB 750 MB
1 zł 5 zł 11 zł 22 zł

Jednocześnie z oferty sieci wyszedł pakiet 2000 MB, który dostępny był w GaduAir od 1. września w cenie 33 zł.




Zobacz: regulamin promocji GaduAir Mega Pakiety Internetu (plik .pdf; 311 kB).

Źródło tekstu: GaduAir, wł     

Dodaj do:
w sumie: 95
  • 0

    78.  2010-12-03 12:09:39

    Ad.77 No właśnie, Gadu Air jest specyficzną ofertą. Łatwo się do niej można zrazić na wstępie, mając problemy z przeniesieniem numeru z W3 do GA, potem ze znalezieniem dobrego, taniego i szybkiego sposobu doładowania, a potem to już tylko poznawać tajniki oferty , zapraszać znajomych do przechodzenia i cieszyć się taniością:)

  • 0

    79. ~  2010-12-03 12:14:39  host: p09-14.opera-mini.net

    Kłócicie się o nic. Nawet gdyby w wyniku pomyłek pakiety się sumowały to kiedyś też musicie doładowac konto, wtedy wpadnie premia mb których nie wykorzystacie jak wcześniej wam zostawało. Czy na zawołanie je wykorzystacie?

  • 0

    80.  2010-12-03 12:24:15

    Ad.79 dokładnie! Trzeba zasilić min. 10zł na 3 miesiące:) Tyle że na allegro jeszcze taniej od dilera Gaduiny;) A to czy jeden pakiet przedłuża drugi, to już inna kwestia. Moim zdaniem 5zł co miesąc za pakiet 100MB nawet jeśli nie można go przedłużyć , to bardzo dobra oferta dla każdego smarftona czy nawet poczciwej N73;)

  • 0

    81. ~  2010-12-03 12:57:50  host: p09-14.opera-mini.net

    80 no właśnie miałem na myśli że takie drobiazgi są nie do wyliczenia, powiedzmy że to jest koło 4zł za 100mb licząc kody ze sklepu,mi przepadało zawsze koło 10mb i nie tęsknie bo 50zł sami dali a mniej więcej tyle wydałem na doładowania. Więc jak dla mnie to kłóciliście się o 20groszy.

  • 0

    82. ~  2010-12-03 17:48:44  host: v06-16.opera-mini.net

    pakiet za 1zl jest bez sensu, pozostale sa ok. No i zabrali pakiet 2gb.

  • 0

    83.  2010-12-03 18:31:32

    82. ~ 2010-12-03 17:48:44, a dlaczego bez sensu?? Do GG na przykład taki pakiet rozliczany do 1 kb wystarczy. Dobrze że jest taki wybór.

  • 0

    84. ~  2010-12-03 18:48:34  host: p21-03.opera-mini.net

    Do gg to chyba jest darmowa transmisja danych, wiele razy pisali o tym użytkownicy. W skali roku to nie ma nawet co porównywać całej oferty ga do playa, który może od miesiąca dał dobre promocje, choć tylko na głos i sms.

  • 0

    85.  2010-12-03 19:19:31

    @47 - brawo za koment! Nasz kolega niedawno w podobny sposób wyrażał się o simplusie tłumacząc sposób zmiany taktowania ze 100kB na 10kB i też twierdził, że to jest super, nie ma nic lepszego i że prepaid nie jest dla leniwych... Ręce opadają, jak widzę bezkrytycznych entuzjastów jakiejkolwiek oferty. Bo idealna oferta NIE ISTNIEJE. Więc nie ma się czym aż tak podniecać.

  • 0

    86. ~Anna  2010-12-03 19:20:32  host: bce91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja korzystam zawsze z pakietu 5MB za 1zl. Co w tym jest "bezsensu"? Ne potrzebuje duzo w komorce, od surfowania w necie mam kompa i normalna klawiature. Wystarcza mi w zupelnosci 5mb. Po co mam kupowac wiecej? Wiadomo, ze rozne sa potzeby ale nie piszcie, ze to bezsensowny pakiet!

  • 0

    87. ~  2010-12-03 19:42:13  host: p14-05.opera-mini.net

    Przydał by się również i to nawet bardzo pakiet 2,5mb za 50gr. Ale nie jest źle bo kupując doładowanie u dilera za około 70% wartości pakiet 5mb mamy za darmo po najniższym doładowaniu, które przedłuża ważność wychodzących, lub też taki pakiet nas wyniesie wliczając rabatowe doładowanie około 70gr , w ciągu 3 miesięcy kupujemy 2 takie pakiety a trzeci dostajemy za doładowanie i wówczas średnio płacimy za każdy z nich tak naprawdę 47gr.

  • 0

    88. ~  2010-12-03 22:20:11  host: ip-94-42-43-115.multimo.pl

    Świetna oferta dla osób sporadycznie korzystających z mobilnego internetu!

  • 0

    89. ~  2010-12-03 22:42:25  host: p20-02.opera-mini.net

    Właśnie sprawdziłem i na allegro doładowanie 10zł jest w cenie 6,4 co sprawia że średni koszt pakietu 5mb za 1zł spada automatycznie do 42,66gr co chyba rekompensuje brak pakietu 2,5mb za 50gr. Mamy 2razy tyle i w dodatku taniej o ponad 7,3 grosza.

  • 0

    90. ~  2010-12-04 00:53:50  host: p08-10.opera-mini.net

    Stawka pakietowa 2gr za 100kb jest taka sama jak bezpakietowa regulaminowa. Czy ktoś z was trolle będzie wyliczał także ile można przepłacać przez inne rozliczanie?

  • 0

    92. ~asd  2010-12-06 14:44:52  host: firewall.max.com.pl

    @91 buahaha, niezle

  • 0

    93. ~  2010-12-10 16:48:25  host: z09-04.opera-mini.net

    e tam. zadna rewelacja to nie jest. plus (mixplus i zapewne simplus takze) ma pakiety 125MB za 6zl, 300MB za 12zl i 600MB za 18zl. jedynie co jest dobre w GA to internet bez pakietów w cenie 1gr za 50kB

  • 0

    94. ~...  2010-12-10 17:19:44  host: 188.146.252.216.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @93 Nie ma tych pakietów w simplusie.

  • 0

    95.  2010-12-11 18:44:15

    Ad.93 takich pakietów nie ma i nie będzie w simplusie, tylko w mixie. Nie opłaca się;(

  • 0

    96. ~  2010-12-11 20:26:51  host: 178.56.141.109

    95@ a czy to prawda że można wziąć mixa, spłacić go w kilka dni i potem przenieść numer do simplusa razem z kasą która jest na koncie? jest jeszcze funkcja teleprzelew w s+?

  • 0

    97. ~saszek  2010-12-12 14:51:22  host: dsk117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ten cały gaduAir na jakim zasięgu działa ? na Orangowym ?

  • 0

    98.  2010-12-12 14:59:00

    @95 Na zasięgu Plus'a.

Dodaj swoją opinię