Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy pakiet głosowo-SMSowy w Heyah

Nowy pakiet głosowo-SMSowy w Heyah

WitekT 31 Stycznia 2008 22:55

0 0
W przyszłym tygodniu Heyah wprowadza nowy pakiet na rozmowy i SMS-y w sieci.

Za 5,90 zł, użytkownik będzie mógł przez tydzień, w ramach pakietu, podczas dnia (do 21) wysyłać SMS-y, a wieczorem i w nocy dzwonić - za darmo w ramach opłaty aktywacyjnej. W ramach usługi będzie zapewne limit wykonywanych połaczeń i SMS-ów, po przekroczeniu którego usługi będą taryfikowane zgodnie z cennikiem.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 44
  • 0

    25.  2008-02-01 10:37:40

    Nie jest wcale źle, smsy za darmo w dzien - jak jestem na uczelni,więc i tak nie mogę dzwonic,ale za to klikać na nudnym wykladzie juz tak :), a rozmowy wieczorami - jak się idzie na balety :) jak za niecale 6 zeta to fajna opcja, dobrze ze mam duzo znajomych w heyah

  • 0

    26. ~sylv  2008-02-01 10:57:44  host: dpz102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ogolnie hejka, super promo, i tak esy to baza, a gadka wieczorem z psiapsuła, lezac pod kolderka w swoim lozeczku - miodzio :) dobrze zrobilam, wybierajac Łape :)

  • 0

    27.  2008-02-01 12:08:35

    Kiepska ta oferta. By utrzymać aktywną usługę przez 28 dni trzeba wydać 23,60 zł, a darmowe rozmowy będą dopiero po 21. SMSy darmowe nie są zbyt kuszące bo jedynie w sieci, poza tym i tak wewnątrz każdej sieci są tak tanie, że raczej nie koszt a możliwości nie pozwalają wysyłać więcej. Do rozmów w ciągu dnia należy dokupić kolejny pakiet.

  • 0

    28.  2008-02-01 12:15:39

    Zastanawia mnie tylko czemu operatorzy nie zejdą ze stawką podstawową skoro we własnej tak kombinują ze zniżkami, albo zachowają wyższą stawkę poza sieć, a w sieci dadzą taniej na prostych zasadach... bo teraz właściwie u każdego wygląda tak, że ani fajnie w sieci bo coraz bardziej zagmatwane zasady, ani taniej dzwonić poza sieć.

  • 0

    29.  2008-02-01 12:23:44

    @biotyt - odpowiedź jest prosta. Im bardziej jest coś zagmatwane, tym mniej osób się w to bawi i większy zysk dla opa. Gdyby wszystko było prosto i jasno w cenniku, to każdy miałby taniej i z tego korzystał, więc op automatycznie zarabiałby na tym mniej. Tylko nikt nie myśli, że jeżeli jest taniej, to ludzie zaczynają korzystać i dzwonić więcej. Tak samo było z roamingiem. Kiedyś bałem się nacisnąć zieloną słuchawkę za granicą, żeby gdzieś zadzwonić albo odebrać rozmowę, a teraz po prostu biorę telefon i gadam, jeśli chcę.

  • 0

    30.  2008-02-01 12:55:16

    Tomek_19: Zgadzam się z Tobą, że dzięki takim komplikacjom operator więcej zarabia bo nie wszyscy się w to bawią. Niestety czymś takim sobie szkodzą, bo jeśli użytkownik nie chce się w to bawić to pójdzie do Play bo tam ma proste zasady i taniej. Natomiast kolejne pakiety utrudniają korzystanie z oferty i wymuszają na użytkowniku przeznaczanie coraz więcej pieniędzy na pakiety wewnątrz sieciowe, a poza sieć płacić po wysokich stawkach. Taki użytkownik zmuszony wydawać więcej by mieć tanio w sieci pójdzie raczej do Play bo tam przy większych doładowaniach będzie miał tanio i prosto do wszystkich, a nie żeby mieć dużą liczbę minut być zmuszonym do korzystania z telefonu jedynie wewnątrz sieci. Powinni raczej zachęcać do połączeń wewnątrz sieciowych, a takimi komplikacjami moim zdaniem tylko teraz zniechęcają szczególnie gdy zmuszają do takich coraz większych stałych opłat by mieć tanio w sieci. Wydaje mi się, że nie tędy droga...

  • 0

    31.  2008-02-01 13:05:09

    Pamiętam kiedy w 2004 roku Heyah się reklamowała, że mają zawsze proste zasady, bez pakietów i bez ściemy ;-)

  • 0

    32.  2008-02-01 13:20:39

    No właśnie, kiedyś na prawdę było bez ściemy i pakietów. Dzisiaj Heyah straciła swoją świetność. Fakt, że w sieci jest tanio, ale powinno być tanio na prostszych zasadach, np. niska stawka w cenniku. Play ma prosto i tanio do wszystkich, przy wysokich doładowaniach stawki prawie równe tym wewnątrz sieciowym w innych sieciach, a tymczasem starzy operatorzy dalej brną w pakiety wewnątrz sieci i wymyślają kolejne by użytkownik miał aktywne kilka różnych przeznaczając na nie coraz więcej pieniędzy.

  • 0

    33.  2008-02-01 14:52:36

    W tym zapakieceniu ofert pre-paid przodują orange i simplus. Jak na razie Play wprowadził do play karty tylko jeden promocyjny pakiecik na rozmowy wewnątrz sieciowe.

  • 0

    34. ~  2008-02-01 15:01:45  host: 80.51.91.252

    jednak plej to g*wno - lepsze heyah, simplus i reszta :>

  • 0

    35.  2008-02-01 15:47:29

    kst7: Gdzie masz to "zapakiecienie" w Orange? W Nowym GO stawki zależą wyłącznie od wysokości doładowania. Przy doładowaniu za 100 zł raz na 5 miesięcy masz 20gr/min w sieci. W Orange POP masz jeden pakiet minut, jeden pakiet SMS oraz pakiet internetowy występujący w obu taryfach. W Heyah masz Małą Sielankę, Dużą Sielankę, Magiczny Pakiet, Pisanki, ten pakiet z niusa nazwany Całodobowym, Megapaczkę. Miała to być oferta bez pakietów, a jest ich coraz więcej. W Simplusie też jest mnóstwo pakietów, ale one są moim zdaniem o wiele ciekawsze niż te w Heyah.

  • 0

    36.  2008-02-01 18:00:25

    pakiety w lapce sa dobre, uzytkownicy w wiekszosci to mlodzi ludzie wiec przyda im sie cos takiego na zblizajace sie ferie, zreszta jest oszczednosc jak by nie patrzec

  • 0

    37. ~M. G.  2008-02-02 13:01:57  host: aatm166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~: Jak ktoś jest oszustem proponującym użytkownikom premie za doładowanie przez "Centrum Doładowań" to tylko czeka na tak wypasione pakiety bo więcej osób może skołować i za niewielką kasę uzyskać dużo więcej. Normalny człowiek tego nie wykorzysta.

  • 0

    38. ~~Daro603  2008-02-02 19:45:50  host: f142-178.opera-mini.net

    Ta Promocja to istne DNO!!!!!!.

  • 0

    39. ~dotadora  2008-02-03 15:40:20  host: serwis.grajewo.net.pl

    beznadziejna promocja....

  • 0

    40. ~darek  2008-02-05 21:19:28  host: adnk2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy wiecie panowie jaki jest kod na ten pakiet?? prosze o szybką odpowiedz..

  • 0

    41. ~brasco  2008-02-06 11:42:11  host: abvg209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja Juz zmienilem na PLUSA heyah sie nie rozwija po co mi minuty w tej sieci jak mam chyba z 300 wolnych a znajomych chyba 5/120 w mojej ksiazce dlatego PLUS wygral 5gr min do sieci i to na caly miesiac wypas POLECAM ( orenge jest chyba dla dziatkow ich reklamy mi sie nie podobaja sa zabardzi Fałszywe moze ktos tez ma takie wrazenie???) Pozdro dla Heyowcow lubialem to siec!!

  • 0

    42. ~blid  2008-02-21 20:16:23  host: chello089077139200.chello.pl

    za 8 zł w simplusie mam 200 min do plusa i na stacjonarne a do tego smsy do wszystkich za doładowanie konta. jak na razie simplus to najlepsza oferta na karty. nawet ranking rzeczpospolitej to potwierdził:)

  • 0

    43.  2008-05-29 21:24:38

    Siema Podajcie Kod na ten pakiet bo na stronie HEYAH nie ma :( a pakiet wydaje sie ciekawy z góry thx

  • 0

    44. ~maaaaaaaa  2012-05-02 16:18:19  host: gpn106.internetdsl.tpnet.pl

    bez sensu!!połączenia takie drogie !!!!i esemesy w t-mobailu za 5 zł już masz 1000esem.a połączenia gratis!!!

Dodaj swoją opinię