Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy Orange Stacjonarny

Nowy Orange Stacjonarny

LuiN 5 Lutego 2010 22:24

0 0

8. lutego Orange startuje z nową ofertą telefonii stacjonarnej na łączach TP (WLR). Nowy Orange Stacjonarny to 4 plany taryfowe w cenie od 35 zł miesięcznie.

Umowy zawierane na 24 lub 36 miesięcy gwarantują comiesięczny pakiet minut na połączenia do krajowych sieci stacjonarnych oraz na VoIP. Dostępny jest też wariant umowy na czas nieokreślony, w tym wypadku jednak klient nie otrzymuje darmowych minut i wszystkie połączenia wychodzące są taryfikowane zgodnie z cennikiem już od pierwszej minuty danego cyklu rozliczeniowego.

abonament 42 zł 35 zł 49 zł 89 zł
umowa na: - 24 mies. 36 mies. 24 mies. 36 mies. 24 mies. 36 mies.
liczba minut (telefony stacjonarne i VOiP) - 75 150 200 400 1500 3000
bonus dla konta* - 30 min 60 min
połączenia do krajowych sieci stacjonarnych 20 gr / minuta
połączenia do krajowtych sieci komórkowych (bez P4 i Cyfrowego Polsatu) 40 gr / minuta
połączenia do sieci Cyfrowy Polsat 57 gr / minuta
połączenia do sieci Play 75 gr / minuta

* Bonus minutowy na połączenia wewnątrz sieci Orange, na telefony stacjonarne i VoIP. Przyznawany co miesiąc przez cały okres trwania umowy klientom, dla których Nowy Orange Stacjonarny jest kolejną z umów abonamentowych na koncie. Bonusowe minuty są do wykorzystania przez wszystkie numery na koncie klienta.




Zobacz: regulamin promocji Nowy Orange Stacjonarny (plik .pdf; 24 kB).
Zobacz: cennik usług Nowy Orange Stacjonarny (plik .pdf; 72 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 51
  • 0

    32. ~Albert  2010-02-06 17:30:29  host: 87-205-157-153.adsl.inetia.pl

    Oferta jest taka sobie. Minuty są jednak do wykorzystania tylko na stacjonarne. W Erze także po sieci Era oraz na międzynarodowe. Więc co za tym idzie oferta bardziej przystępna w dodatku na krótszy okres i mając coś już w Erze lub będąc stałym klientem ma się jeszcze dodatkowe zniżki.

  • 0

    33. ~tkubon  2010-02-06 20:16:12  host: 85-126-221-172.work.xdsl-line.inode.at

    oferta dobra marketingowo, ale jak się intensywnie ze stacjonarnego korzysta to można nieźle wdepnąć. Jeśli te minuty byłyby także na EU to co innego. Tak jak ktoś pogada sobie za długo z zagranicą to płaci uwaga!!! 1,46zł/min! Rozbój w biały dzień. To tak jak dawniej w standardowym. Tylko, że tam było naliczanie impulsowe, więc korzystniejsze niż tutaj. Nie polecam nikomu.

  • 0

    34. ~Olaf  2010-02-07 10:15:38  host: 87-205-157-153.adsl.inetia.pl

    W Erze przy domowym nie ma takiego problemu bo minuty w abonamencie są wymienialne na USA, Kanadę i UE więc problem znika:) Orange ma jednak trochę okrojoną ofertę.

  • 0

    35.  2010-02-07 11:09:37

    @28: Czy to się kiedyś zmieni? Aktywacja w TP bez umowy to 366zł:/

  • 0

    36. ~sunwoj  2010-02-07 11:36:14  host: 83-145-153-31.cable-modem.tkk.net.pl

    czy w tej ofercie mozna wykupic albo daja bezplatnie CLIP?

  • 0

    37. ~  2010-02-07 12:18:59  host: public-gprs112420.centertel.pl

    Mogli się bardziej postarać, brak wliczonych w abonament minut do wszystkich sieci komókowych - to taki pusty abo. Trzeba sie bardzo pilnować żeby długich rozmów z komórkowymi numerami nie prowadzić. kiszka niestety

  • 0

    38.  2010-02-07 12:59:29

    @36 clip jest bezplatny. Luin zamiescil regulamin promocji pod newsem.

  • 0

    39.  2010-02-07 13:14:09

    @37 wiadomo, że zawsze mogłoby być lepiej, ale moim zdaniem oferta zła nie jest, zwłaszcza jak się dzwoni głównie na stacjonarki.

  • 0

    40. ~piotr  2010-02-07 15:40:51  host: 38.3.199.109.static.rdi.pl

    Ale ceny!!!! przez z komórki mam o wiele taniej i telefon zawsze przy sobie>

  • 1

    41. ~  2010-02-07 15:56:05  host: 109.243.239.210

    ad 40 noved, nie oszukujmy się każdemu zdarza się zadzwonić co jakiś czas na komórkę, coraz więcej osób też rezygnuje z numeru stacjonarnego, więc ta oferta dobra nie jest. Jeśli zaś chodzi o minuty do stacjonarnych to konkurencja oferuje lepsze rozwiązania.

  • 0

    42. ~  2010-02-07 16:00:45  host: 38.3.199.109.static.rdi.pl

    za 49 zł mam 490 min na stacjonarny w orange pop. Ta taryfa to dla naiwniaków

  • 0

    43.  2010-02-07 16:05:40

    @41 no jasne, że od czasu do czasu tak. Chodzi mi o to, że raczej ze stacjonarki na komórkę jakichś długich rozmów się nie prowadzi.

  • 0

    44. ~d  2010-02-07 19:18:49  host: public-gprs106226.centertel.pl

    Era numer stacjonarny - w promocji było 1000 min w sieci za 5 pln - to najlepsza oferta do tej pory

  • 0

    45. ~GTi  2010-02-07 21:13:08  host: public67231.xdsl.centertel.pl

    Słabiutka ta oferta. jak nie zejdą do 25-26zł za abo + gratis te 75minut to klientów ciężko będzie im pozyskać:) Wolę już mieć zawieszoną linie i płacić 21zł. Z komórki są tańsze połączenia:)) Linia potrzebna mi tylko do neta:)

  • 0

    47. ~marcin lodz  2010-02-08 11:05:08  host: 116.166.rev.vline.pl

    mam gorąca prosbe o wypelnienie 3 minutowej ankiety, pomoze mi to w napisaniu pracy magisterskiej http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwestionariusz/10866/

  • 0

    48. ~GTi  2010-02-08 14:40:26  host: public73768.xdsl.centertel.pl

    @46 Już w pierwszym zdaniu masz napisane że to na łączu TP (WRL) :))))

  • 0

    49. ~  2010-02-08 22:47:24  host: 82.160.255.80

    @46 widzę jakie komunikaty sprzedażowe do mnie przychodzą, widzę jakie nowe karty sim do tej promocji na salon dostałem, jak i również aparaty telefoniczne... no chyba że według was telefon będzie na łączu TP ale z kartą sim...

  • 0

    50.  2010-02-08 23:09:21

    @42: Zauważ, że co niektórzy potrzebują telefonu stacjonarnego, a nie tylko komórki.

  • 0

    51. ~Lipa  2010-02-13 16:14:13  host: public75646.xdsl.centertel.pl

    Aby przejść z Netii do Orange trzeba najpierw na rok zapisać się do Tpsa. Takie bzdury tylko w Polsce. Monopol telekomunikacji niestety nadal funkcjonuje.

  • 0

    52. ~sunwoj  2010-02-13 20:50:02  host: 83-145-153-31.cable-modem.tkk.net.pl

    czy ja dobrze widze ze aktywacja w tej ofercie kosztuje 3 stówy? nie ma promocji na to? pogieło ich?

Dodaj swoją opinię