Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy Orange Go 20 z biletami na mecze eliminacyjne Mistrzostw Świata

Nowy Orange Go 20 z biletami na mecze eliminacyjne Mistrzostw Świata

LuiN 7 Września 2009 09:34

0 0

W minioną sobotę ruszyła sprzedaż piłkarskiej edycji startera Nowe Orange Go 20. Inauguracja sprzedaży odbyła się na Stadionie Śląskim w Chorzowie podczas meczu eliminacyjnego Polska  - Irlandia Północna.

Sprzedaż limitowanej edycji startera Nowe Orange Go 20 w wizualizacji nawiązującej do reprezentacji piłkarskiej ruszyła 5. września. Można go kupić m.in. w wybranych kioskach GSM, salonikach prasowych Kolportera, Relay i Ruchu oraz punktach Toto Lotka. Starter oferuje bonus: do 6 godzin na rozmowy w Orange za doładowania konta kwotą min. 25 zł. Kupując starter klient otrzymuje dodatkowo piłkarską podkładkę pod kubek.




Razem z promocją rusza konkurs, który będzie trwał do 30. września. Polega on na wymyśleniu hasła dopingującego reprezentację. Najlepsze hasła zostaną nagrodzone biletami na mecz Polska-Słowacja i Czechy-Polska oraz piłkami z autografami. Aby wygrać nagrody należy wysłać hasło pod nr 270. Koszt SMS-a to 20 gr.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1.  2009-09-07 09:53:56

    ooo nadchodzi normalnosc z innych krajow ;) za granicami Polski czesto w prepaidach spotykalem podobne promocje na zasadzie doladuj, a my damy Ci usluge gratis. nie sa to co prawda nielimitowane rozmowy w sieci, ale lepsze 6h niz nic ;)

  • 0

    2. ~miko  2009-09-07 09:57:00  host: dpq98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fajny jest też ten konkurs z wymyśleniem hasła dopingującego reprezentację. Pytanie tylko, czy podczas rozgrywania tych meczów będziemy mieć jeszcze szanse na awans...

  • 0

    3.  2009-09-07 10:06:47

    nic się nie stało, chłopaki, nic się nie stało!! :)

  • 0

    4.  2009-09-07 10:09:43

    Mam nadzieję, że Słoweńcy im dowalą i skończy się to pieprzenie o "szansach" polskich patałachów.

  • 0

    5. ~  2009-09-07 10:14:11  host: gsl130.internetdsl.tpnet.pl

    "Eliminacje, znów będą eliminacje, na pewno mam rację, za dwa lata znów będą eliminacje"

  • 0

    6. ~denis  2009-09-07 10:23:38  host: dov237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ thonka - jeszcze lepszą ofertę tego typu od pewnego czasu ma Era. do pierwszych 20 doładowań dodaję po 10 pln na rozmowy w sieci i stacjonarne. łącznie bonus 200 pln

  • 0

    7.  2009-09-07 10:26:58

    A jak dlugo te 6 godzin bedzie nam wpadać. Przez ile trwa ta promocja z doładowaniami? Na orange pl nie znalazlem informacji na ten temat.

  • 0

    8. ~pir  2009-09-07 10:47:34  host: host-62-141-255-222.tomaszow.mm.pl

    7 6 godzin będzie trwać 360 minut lub jak wolisz 21600 sekund... Co do hasła "Żeby wygrać trzeba grać"

  • 0

    9. ~impassive  2009-09-07 10:53:12  host: chaos.tpnet.pl

    6. Tylko jak to wygadać przez miesiąc?

  • 0

    10. ~denis  2009-09-07 10:56:08  host: dov237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 9 - w jaki miesiąc? do każdego kolejnego doładowania dostajesz 10 pln. jak ładujesz za 20 zeta, to przy pierwszych 20 doładowanaich masz 50% bonudu

  • 0

    11. ~qwe  2009-09-07 11:33:40  host: abfn176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Za 25 dostajesz 1 h, promocja wazna dla pierwszych 6 doładowań. Aby włączyć promocję wyślij SMS-a o treści PROMOCJA na numer 205

  • 0

    12. ~  2009-09-07 12:17:37  host: v01-11.opera-mini.net

    Trochę z innej beczki. Uwaga na pakiety minutowe w Mixplusie. Wykupiłem dzisiaj pakiet tanie minuty za 10płn i powinno być 25 minut. Po sprawdzeniu smsem wyszło, ze dali tylko 21 minut. W minutach to niewielka różnica ale procentowo wychodzi 20 procent podwyżki! Zadzwoniłem do BOK i facet nie potrafił mi wyjaśnić co się stało. W skali ogółu użytkowników miksa Plus miałby niezły dochód na lewo! Czekam na odpowiedź z Plusa od rana. Może telepolis sprawdzi co się u nich dzieje?

  • 0

    13. ~  2009-09-07 12:25:09  host: v02-06.opera-mini.net

    A można wysłać kilka haseł reklamowych?

  • 0

    14. ~  2009-09-07 13:32:43  host: v03-04.opera-mini.net

    @12: Czytaj regulaminy! Wszystko się zgadza - ma być 21 minut, a nie 25. A, że promocja kiepskawa to już inna para kaloszy. Promocja orange też denna. Jakieś durne hasło mam wymyślać?! Co do reprezentacji do czego się spodziewaliście po tym pożal się Boże Benhakkerze? Śmiech politowania i złość na raz mnie bierze jak ktoś go popiera.

  • 0

    15. ~jojo  2009-09-07 13:44:15  host: edo84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    denis (6) przecież takie rozwiązania w starterach polskich pre-paidów to nie nowość. A co do promocji w sieci Orange, to uważam, że pod tym względem posiada chyba najlepsze ze starterów pre-paid.

  • 0

    16. ~toudi  2009-09-07 13:45:18  host: doh117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    14. Promocja to jedno, a konkurs drugie, mylisz pojęcia. Zresztą moim zdaniem wcale nie taka kiepska. Jedyne co mogłoby być lepiej, to to, że bonus mogliby dać poza sieć...

  • 0

    17. ~  2009-09-07 14:52:18  host: v02-03.opera-mini.net

    @14 nie zgodzę się z tobą. W tym pakiecie koszt minuty miał wynosić 40gr czyli 25 minut za 10pln i tak byłodo tej pory! Podziel sobie 10pln przez 21 minut i zobacz ile ci wyjdzie!

  • 0

    18. ~  2009-09-07 17:26:44  host: user-89-108-224-195.mobile.playmobile.pl

    Kolega z postu nr @12 i @14 ma połowiczną rację. Do tej pory rzeczywiście było 40gr/minutę i tak jest przedstawione na stronie http://plus.pl/oferta_indywidualna/mix/promocje/dla_obecnych_kli entow/dla_posiadajacych_nowe_taryfy/ pod hasłem TANIE POŁĄCZENIA DO WSZYSTKICH, natomiast po kliknięciu na ten link jest już NOWA ODSŁONA TEJ PROMOCJI gdzie minut jest rzeczywiście 21 ale obciążenie konta za pakiet wynosi nie tak jak dotychczas - 10pln tlko 5pln co daje kwotę za minutę 29gr. Nie dziwię się koledze ponieważ Plus powinien poinformować o zmianie pakietu. Reasumując: tytuł linka po staremu, zaś regulamin już nowy :)

Dodaj swoją opinię