Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy Orange dla Firm

Nowy Orange dla Firm

WitekT 29 Stycznia 2007 10:41

0 0

Przedstawiamy pakiet taryf Nowy Orange dla Firm, który wejdzie do oferty od 31. stycznia. Wielkiej rewolucji nie ma, choć cieszy powrót tanich połączeń wewnątrzsieciowych i na stacjonarne.




Nowy Orange dla Firm

Abonament

22 zł

44 zł

88 zł

160zł

300 zł

Liczba minut do wszystkich

40

80

160

320

600

Minuta po abonamentowych 1*

0,55 zł

0,50 zł

Tanie połączenia do Orange i stacjonarnych (abonament)

10 zł

5 zł

1 zł

Minut w abonamencie do Orange i stacjonarnych (wymiennie z 1*)

110

220

440

800

1500

Cena minuty do Orange i stacjonarnych po abonamentowych

0,20 zł

Ceny netto (bez VAT).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 0

    26. ~bartoldoo  2007-01-29 12:33:12  host: aanw244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***skimi - w bezpłatnych rozmowach nic się nie zmieni - 5 zł numery orange ( bez limitu) 10 zł numery stacjonarne ( limit 500 min)

  • 0

    27.  2007-01-29 12:34:19

    25 rewolucje robi się w jeden dzień. Może o to im chodzi :) :D

  • 0

    28.  2007-01-29 12:34:48

    znieśliby rozdział na wewnątrzsieciowe i poza sieć.Tego już nikt nie robi!!!

  • 0

    29. ~bartoldoo  2007-01-29 12:37:26  host: aanw244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    **dziadostwo - tylko że tu dostajesz telefon !! jeśli chcesz porównywać do prepaida to porównaj oferte bez telefonu do tej pory przy ofercie bezterminalowej był stały rabat 40 % więc wszytkie ceny połączeń też spadną o 40 %

  • 0

    30.  2007-01-29 12:44:02

    2 luty P4 rusza trzeba być samobójcą by p-odpisywać umowę teraz. Ja do startu P4 nie komentuję ofert innych Choć na P4 nie liczę :D

  • 0

    31. ~dziadostwo  2007-01-29 12:58:46  host: afd12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    **bartoldo - ja mowie o ekonomii. Odlicz cene np nowej Nokii 1600 (ok 180 zl w sklepie) i podziel przez 24 (miesiace)..i co? Nadal lojalka oplacalna??? No..chyba ze potrzebujesz tel nie do rozmow tylko to zabawy z mp3,foto,grillem,snopowiazalka i automatyczna wedka na blondynki....to inna sprawa (to byl zart :-))) ). A co do oferty bez telefonu to dobrze policz :-)))...no i nie ekstrapolujmy jakie tu beda rabaty bo nie wiemy..generalnie jest tak ze im nizsza cena polaczenia to rabaty wynikowo tez nizsze... Poza tym vide cena N1600..i w prepaidzie i w podstawowej ofercie jest telefon a ile kosztuje lojalka zawierajaca splate telefonu to mozna policzyc...mowimy ciagle o telefonie do rozmow a nie kombajnie :)

  • 0

    32. ~an  2007-01-29 13:20:24  host: dor43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    heh, zmieniają oferty bo klienci przejrzeli na oczy i odchodzą od nich. W ostatnim roku odszeło 9tys. klientów, heh.Dla porównania z Ery o jedną trzecią mniej.

  • 0

    33. ~apap  2007-01-29 13:36:56  host: acwc32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ceny netto??? czyli +vat to sie robi nie 0,55 tylko 0,67/min hmm a abo 44 +vat 54zl rewelacja to to nie jest a ceny sluchawek tez pewnie nie za niskie beda jak to orange ma w zwyczaju obym sie mylil...

  • 0

    34. ~bartoldoo  2007-01-29 13:37:28  host: aanw244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    **dziadostwo - oferta bez telefonu bedzie. Wiem to na 100 %. jeśli wystarczy Ci N1600 to weźmiesz właśnie oferte bezterminalową i będziesz miał połączenia tańsze o rabat który dostaniesz bez względu na to jaki on będzie to cena połączenia też spadnie i bedzie bardziej kożystna niż prepaid ;)

  • 0

    35. ~apap  2007-01-29 13:42:00  host: acwc32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witek: w pierwszej wiadomosci bylo ze brutto :)!!! szkoda ze nie bedzie tak...

  • 0

    36.  2007-01-29 13:43:03

    apap: no teraz dostałem, że netto... :(

  • 0

    37. ~apap  2007-01-29 13:47:04  host: acwc32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitekT: a bedzie te 5 darmowych numerow za 30zl na orange i stacjonarne? i kiedy bedzie cena sluchaweczek???

  • 0

    38. ~marnet  2007-01-29 13:59:38  host: ano34.internetdsl.tpnet.pl

    Netto?! Więc nadal Tak Tak (po 8 miesiącach) to najlepsza taryfa biznesowa dla gadających.

  • 0

    39.  2007-01-29 14:05:35

    Tak Tak jest dobry dla każdego.Teraz jeszcze mają eraGG, poza tym Granie na czekanie i masa bonusów.No i doroczne PodwójneDoładowanie.Nic lepszego aktualnie nie widze.

  • 0

    40.  2007-01-29 14:12:32

    Ceny netto (bez VAT) i nadal twierdzicie że to dobra oferta Witek dodaj podatek do tego bo źle to odczytują niektórzy :)

  • 0

    41. ~dziadostwo  2007-01-29 14:32:36  host: afd12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    **bartoldoo - pozijom uwidim jak mowia gorale:-) Co do N1600 to niezniszczalne dlugodzialajace ustrojwo do rozmow i sms.Nie mowie ze najlepsze..uzywam tez bardziej rozwinietych. Co to oferty to zobaczymy czy bedzie lepsza od uzywanej przeze mnie NIF z 2005 roku:2 zl za tanie rozmowy po 30 gr,5 zl za darmowy nr bez ograniczen,abonament 15 zl. W moim przypadku przy sredniej przegadanej 45 godz miesiecznie place ok 40-50 brutto/mc.Nie ukrywam..NIF mialo wade...darmowe rozmowy zzeraly abonamentowe. No coz...oferta dla poszczegolnych grup uzytkownikow moze byc lepsza lub gorsza..wszystko zalezy od potrzeb i rozkladu polaczen. A prepaida tez zostawie...5 gr/min..jak szalec to szalec. Pozdro :-)

  • 0

    42. ~bartoldoo  2007-01-29 14:51:21  host: aanw244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***dziadostwo - ja mam Orange 1000 bez telefonu z 50 % rabatem i płace 150 zł netto na m-c i mam 1000/500 minut plus dodatkwe 1000 do orange po wykożystniu podstawowego pakietu minuta wychodzi 0,15 gr do orange i stacjonarnych i 0,3 do ery i plusa ( nie biorąc pod uwage dodatkowego pakietu minut bo wtedy minuta do orange wychodzi 0,075 zł ) tak jak piszesz wszystko zależy od potrzeb i rozkłądu połącdzeń :)) pozdro

  • 0

    43.  2007-01-29 15:04:22

    Witam, mam prośbę, niech ktoś mi wyjaśni co dokładnie znaczy:(wymiennie z 1*), jak mam to dokładnie rozumieć. Dzięki.

  • 0

    44. ~skimi  2007-01-29 15:09:02  host: chello089078103219.chello.pl

    nasuwa mi sie jedno pytanie, mozliwe ze glupie, miaowicie czy przy wlaczeniu tanich polaczen minuta na idee i stacjinarne jest dalej po 20 gr netto czy po 55/50 gr? na telepolis jst napisane ze sa po 20 gr ale na gsm online nie jest to dokladnie powiedziane (http://gsmonline.pl/portal/news/news.jsp?s0n_id=16329&link= Osiem,nowych,planów,w,ofercie,Nowy,Orange,dla,Firm) Oby nie bylo tak jak w segmencie prywatnym ze poza pakietem po normalnej cenie

  • 0

    45.  2007-01-29 17:13:38

    No cena 55 groszy jest jednak niższa niż u konkurencji... Sporo niższa. Konkurencja będzie musiała więc zmodyfikować nieco palny taryfowe - Era w szczególności, bo Plusj jakoś jeszcze się obroni przez kilka miesięcy. Chociaż już pewni myślą co by klientom zaoferować - to jednak idzie o biznesowe aktywacje.

Dodaj swoją opinię