Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy Note od... HTC

Nowy Note od... HTC

orson_dzi 30 Grudnia 2016 19:16

8 1

HTC nie składa broni i szykuje serię smartfonów Ocean. Jeden z modeli, o nazwie Note, ma zostać wyposażony w najlepszy aparat w historii firmy.

htc ocean note htc ocean note htc ocean note




HTC Ocean Note zaoferuje ekran o przekątnej 5,5-5,7 cala zakrzywiony na bokach, co powoli wydaje się być nowym trendem na 2017 rok. Smartfon będzie pozbawiony dwóćh rzeczy - fizycznego przycisku na przodzie obudowy i gniazda Jack 3,5mm. Ocean Note ma znajdować się w czołówce mobilnej fotografii i jeśli wierzyć dotychczasowym przeciekom, w testach DxOMark osiągnął najwyższy jak do tej pory wynik - 89/100 punktów. Zrównując się z dotychczasowym liderem - Google Pixel

HTC Ocean Note ma trafić do sprzedaży w chiński nowy rok - 28 stycznia 2017 roku.

Źródło tekstu: eprice; wł     

Dodaj do:

Tagi: htc ocean note | htc

w sumie: 19
  • 0

    1.  2016-12-30 19:33:25

    Bez Jacusia za darmo bym nie chciał.

  • 0

    2.  2016-12-30 19:41:02

    Ta ramka jest paskudna. No chyba, że to kiepskie zdjęcie ją szpeci.

  • 0

    3.  2016-12-30 19:49:45

    @2 Wydaje mi się, że to kwestia prześwietlenia tego zdjęcia.

  • 0

    4.  2016-12-30 22:13:23

    Dostępność, cena...A nie jakaś wersja zubożona, telefon dostępny u jednego opa i to niezależnie czy to USA czy Polska. A do tego...musi być w Media M...i każdym większym sklepie internetowym. No i cena - nie wyższa niż Apple, Samsung, a najlepiej trochę niższa. No i muszą się czymś wyróżnić, HTC 10 to naprawdę fajny telefon, tylko tutaj trzeba mieć taką całą serię od telefonów za 100, 300 i 700$. No i wsparcie musieliby poprawić ;)

  • 0

    5.  2016-12-30 22:14:26

    To jest dramat co się wyprawia z tym wykastowaniem z jacka telefonów, mógłby jakiś producent olać tzw. trendy wykreowane przez Apple i dać jacka, bo wszystko wskazuje, że wszystkie flagowce w 2017 roku będą bez tego wejścia.

  • 0

    6. ~me  2016-12-31 09:48:59  host: static-trzyjeden-dziewiec9.echostar.pl

    Wow, lecę się podetrzeć z wrażenia.

  • 0

    7.  2016-12-31 10:01:24

    To jest niesamowite, zdjęcia takiego super hiper fotograficznego cudeńka robił ktoś chyba suszarką do włosów.

  • 0

    8. ~  2016-12-31 10:11:48  host: chaos.tpnet.pl

    > Nowy Note od... HTC

    Nowy artykuł od… Orsona od… Telepolis.

  • 0

    9. ~  2016-12-31 10:11:56  host: 188.146.85.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Facebook płaci zewnętrznym firmom za brakujące mu informacje o nas - także o życiu offline : http://tlp.is/c7y

  • 0

    10. ~klimass  2016-12-31 10:22:11  host: user-94-254-163-243.play-internet.pl

    Brak gniazda sluchawkowego w 2017 to jak widac glupi trend, ja za takie telefony podziekuje - nie ma dobrych i tanich sluchawek na USB, nie ma sensu kupowac czegos takiego

  • 0

    11. ~dententom  2016-12-31 10:27:20  host: n27-04-07.opera-mini.net

    widze że te telefony coraz lepsze .Najpierw brak wymiennej baterii a teraz brak jack-a ! ciekawa co następne brak gniazda usb ?

  • 0

    12. ~  2016-12-31 11:28:28  host: 188.146.19.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Nowe telefony są coraz większe (gdzie się podziały poręczne 4-4,5" ?), a mają coraz mniej złącz (producenci powoli odchodzą od Jack 3,5mm i microSD), niewymienny akumulator i coraz mniejsze karty SIM (Nano). Jaki to ma sens?

  • 0

    13. ~be be  2016-12-31 12:06:56  host: n16-10-05.opera-mini.net

    12 jak nie bedą robić "nowości" to co zrobić z ludem pracujacym w firmach?

  • 0

    14. ~  2016-12-31 13:47:03  host: 188.146.19.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @13: Kto jest dla kogo - konsument dla producenta czy producent dla konsumenta?
    Co to za "nowości", skoro z roku na rok różnorodność modeli jest coraz mniejsza, wszyscy producenci proponują praktycznie to samo?

  • 0

    15. ~be be  2016-12-31 14:15:46  host: n07-06-01.opera-mini.net

    @14 tak można w kółko ględolić. Poczekaj kilka lat, aż nowe pokolenie coś nowego opracuje i bedzie nam słuźyc. A teraz zamknąć wszelką produkcję i ludzi do domu wysłać na odpoczynek. Niech nie powtrzają "staroci i przeżytej technologii" . Tu masz rację!!!!!!!!!!

  • 0

    20.  2017-01-01 00:58:29

    a gdzie gorące telefony?

  • 0

    21.  2017-01-01 20:23:29

    Życzę im, żeby p*eprznęli na ryja za kopiowanie Apple'a akurat w najgorszym aspekcie (brak jacka). Nawet, jeżeli to wejdzie w końcu przez lydera rynku, to dobrze by było choć opóźnić ten deb*lny trynd. NIKT inny na razie się nie wyłamał, oczywiście ci musieli pierwsi. A kiedyś to była taka dobra firma...

  • 0

    22. ~  2017-01-01 20:49:59  host: user-94-254-163-85.play-internet.pl

    http://tlp.is/c81

  • 0

    23. ~  2017-01-01 20:55:26  host: user-94-254-163-85.play-internet.pl

    http://tlp.is/c82

Dodaj swoją opinię