Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy Nexus 7 w niższej cenie

Nowy Nexus 7 w niższej cenie

LuiN 19 Grudnia 2013 13:58

1 2

nexus7 whitem Asus przygotował świąteczną promocję 7-calowego tabletu Nexus. Za wersję z 16 GB pamięci oraz Wi-Fi zapłacimy teraz 899 zł.

Tablet ma 7-calowy wyświetlacz IPS LCD o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, pokryty szkłem Gorilla, chipset Qualcomm Snapdragon S4 Pro z czterema rdzeniami Krait taktowanymi zegarem 1,5 GHz, grafiką Adreno 320 i 2 GB pamięci RAM, główny aparat 5 Mpix zdolny rejestrować filmy FullHD, przednią kamerkę 1,2 Mpix, Bluetooth 4.0, NFC, GPS, głośniki stereo, złącze USB z funkcją MHL i hosta USB, najnowszego Androida 4.3 i akumulator o pojemności 3950 mAh. Całość zamknięto w obudowie o wymiarach 200 x 114 x 8,7 mm i masie 290 gramów (wersja Wi-Fi) lub 299 gramów (wersja LTE).

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony





Dotychczasowa cena tabletu z 16 GB pamięci wewnętrznej i łącznością Wi-Fi została obniżona z 999 zł do 899 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Google Nexus 7 II LTE w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Google Nexus 7 II w katalogu.

Źródło tekstu: Asus, wł     

Dodaj do:

Tagi: asus | nexus

w sumie: 23
  • 0

    4. ~jj  2013-12-19 15:52:07  host: 5-226-70-66.ip.netia.com.pl

    a po co takie kombinacje...jeden rachunek z dobrym netem wystarczy. mozna go wowczas udostepnić z telefonu

  • 0

    5.  2013-12-19 15:52:48

    @3- Wyjazd nad jezioro na weekendowe wędkowanie z laptopem? Biorę tableta i nic więcej nie jest potrzebne. Miałem przez jakiś czas Internet przez modem w laptopie, nie do zniesienia "dla mnie" jest jakieś cholerstwo które musi wystawać ze sprzętu by internet działał, urwać to to chwila nieuwagi. Więc JA nie kupię tableta bez modemu 3G, każdy może mieć inne zdanie.

  • 0

    6. ~ochoczo  2013-12-19 16:02:15  host: 213.17.206.154

    Ciekawe czy będzie jakiś zwrot dla osób które kupiły ten tablet w kilka dni wcześniej Promocja zaczynająca się 4 dni przed świętami to trochę za późno.

  • 0

    7. ~hej  2013-12-19 16:07:46  host: zabka099.fucio.net

    a kiedy wersja LTE ?

  • 0

    8. ~Calm7  2013-12-19 16:15:28  host: n05-08-05.opera-mini.net

    6). Tak, jasne :-D

  • 0

    9. ~Krzysztof  2013-12-19 16:18:08  host: avg200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @2 Hose Skoro tak wolisz to takie kupuje, ale nie wmawiaj innym. Ja mam router wifi w telefonie i mi wystarcza spokojnie, a ile oszczędności: tablet tańszy o ~300zł + koszt utrzymania drugiego numeru.

  • 1

    10.  2013-12-19 16:30:42

    @9- Chyba coś źle zrozumiałeś, przeczytaj raz jeszcze co napisałem w komentarzu 2. Napisałem że "nie kupię" oznacza że kogoś do czegoś namawiam? Raz jeszcze powtarzam, chociaż zrobiłem to też w komentarzu 5, DLA MNIE tablet bez modemu 3G odpada, ale TY możesz mieć inne zdanie. Spora część ludzi powinna wrócić do podstawówki nauczyć się czytać.

  • 0

    11. ~Krzysztof  2013-12-19 16:36:38  host: avg200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @10 Hose Nie wmawiaj inny, że jest niezbędny, skoro brak łatwiej i taniej wyeliminować. Twój komentarz sugerował, ze tablet bez modemu nie nadaje się do używania podczas wyjazdu, co delikatnie mówiąc mija się z prawdą.

  • 1

    12.  2013-12-19 16:41:51

    @11 - Mój wpis niczego nie sugeruje, należy go czytać prosto tak jak został napisany bez dodawania swoich domysłów i historii. DLA MNIE jest niezbędny oznacza dokładnie to co napisałem a nie to co sobie ktoś ubzdura.

  • -1

    13. ~Krzysztof  2013-12-19 16:48:19  host: avg200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @12 Hose - przeczytaj jeszcze raz post z numerem 3 i odpowiedz na pytanie: "czy mając tablet bez wbudowanego modemu, można korzystać z 3G tam gdzie nie ma sieci WiFi" ? Odpowiedź jest prosta, można, wystarczy mieć telefon z routerem WiFi lub router MiFi.

  • 1

    14.  2013-12-19 16:54:41

    @13 - Ale co ma piernik do wiatraka? Czy ja gdziekolwiek napisałem że nie da się korzystać z 3G jeśli modem nie ma go wbudowanego? Sam posiadam Galaxy SII i często podpieram się nim jako modemem Wi-Fi. Ale DLA MNIE to jest kiepskie rozwiązanie bo wtedy zamiast jednego urządzenia rozładowujesz (SZYBKO) również telefon który może się okazać pilnie potrzebny właśnie wtedy gdy się rozładuje, więc DLA MNIE jest potrzebny tablet z modemem 3G, a każdy inny obywatel może sobie nawet skrętkę ciągnąć by mieć neta nad jeziorem.

  • 2

    15. ~Kamilo  2013-12-19 17:35:03  host: nyl122.internetdsl.tpnet.pl

    Krzysztof daj sobie spokój, wprowadzasz chaos i zaśmiecasz pole do komentarzy. Hose jak najbardziej przejrzyście się wyraził i brawa dla niego za spokój, którym się cechuje poświęcając czas na odpowiedzi do Twoich nic nie wnoszących komentarzy. Wracając do tematu Nexusa 7 przyznam, że bardzo dobry pomysł na prezent dla młodego członka rodziny :) obniżki cen zawsze cieszą.

  • 0

    16.  2013-12-19 17:44:38

    Sam miałem wersję wifi Nexusa, po 2 miesiącach go sprzedałem. Jak dla mnie bez wbudowanego modemu 3G w tablecie nie da się korzystać. Na kanapę nie potrzebuję, a telefon mam do innych zastosowań niż tracenie baterii.

  • -2

    17. ~epizodyczny  2013-12-19 17:53:41  host: 91-25.tau.pl

    @Hose, rozumiem jakie byly twoje intencje, ale w 5 wypowiedzi faktycznie wyglada jakbys kogos namawial. Raczej nikt zdrowy na umysle nie pytany nie uzasadnia swojego wyboru. Przeciez nikt nie napisal, ze Tobie 3G nie jest potrzebne a Ty jednak udawadniałes, że tak. Można wiec wnioskowac, ze pod pretekstem uzasadniania swoich decyzji usilujesz przekonywac innych.

  • -1

    18. ~  2013-12-19 18:04:46  host: ip-37-209-150-2.free.aero2.net.pl

    Plus bank ma już stronkę http://plusbank.pl/

  • 1

    19. ~Hose  2013-12-19 19:01:02  host: 77-242-235-67.net.pbthawe.eu

    @17- Chyba widzisz że w komentarzu 5 odpowiadałem na komentarz 3, uzasadniając dlaczego uważam tak a nie inaczej. Już mam dość tłumaczenia jak krowie na rowie. Pasuje Tobie ten sprzęt to napisz że Ci pasuje i dlaczego, mi nie pasuje i napisałem dlaczego nie pasuje, nie należy doszukiwać się tu drugiego dna bo go nie ma.

  • 0

    20. ~Lechu  2013-12-20 00:09:12  host: 088156115121.tarnowskiegory.vectranet.pl

    Czy Nexus działa z modemami 3G podpinanymi przez port USB ? Mam modem ZTE MF669 czy działa on z Nexusem ? Dzięki za odp.

  • 0

    21. ~zulugula  2013-12-20 02:09:08  host: user-188-33-19-217.play-internet.pl

    @16 "telefon mam do innych zastosowań niż tracenie baterii" sugerujesz, że te "inne zastosowania" nie tracą baterii?

  • 0

    22. ~spox  2013-12-20 10:45:44  host: 94.100.245.136

    Mam malutki routerek kupiony za 99 zł ( chodzi super na karcie aero2), na dodatek ma on zasilanie- typową i wymienną baterię od komórki tak więc tablet z modemem mam w"głebokim" poważaniu. W lato do mojego router podłaczone były na raz 2 notebooki i smartfon - żadnego spadku predkości nie zauwazyłem

  • 0

    23. ~kuba  2013-12-20 12:12:21  host: gl241-36.master.pl

    a gdzie w takiej obnizonej cenie mozna go kupic?

Dodaj swoją opinię