Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy netbook w ofercie Orange

Nowy netbook w ofercie Orange

sirmark 5 Września 2010 15:36

0 0

acer aspire one d260 Orange wprowadził do oferty Orange Free oraz Business Everywhere nowego netbooka Acer Aspire D260.

Netbook będzie oferowany wraz z usługą bezprzewodowego dostępu do Internetu. Użytkownik może wybrać zarówno konkretną ofertę jak i długość umowy.




acer aspire one d260 ceny

acer aspire one d260 Acer Aspire D260 posiada matrycę o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczości 1024x600 pix, waży 1,25 kg. Wyposażony jest w procesor Intel Atom N450 1,6 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz twardy dysk o pojemności 250 GB. Komunikację bezprzewodową zapewni moduł WLAN pracujące w standardach 802.11 b/g/n oraz wbudowany modem GSM/3G (modemu nie ma w modelach, które są w ogólnodostępnej sprzedaży).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16. ~Symbianowiec Damian Nokia E61  2010-09-05 18:23:09  host: user-109-243-14-172.play-internet.pl

    15-shark: W pelni sie z toba zgadzam. A co do "swobodnego korzystania z netu w komorce", to posiadam Nokie E61 i musze ci powiedziec ze mozna w niej przegladac Internet jak w komputerze - doslownie!, aczkolwiek w wielu przypadkach ma za malo wolnej pamieci by otworzyc jakas strone, ale i tak jest niezly. A wiec dla niezdecydowanych, no po prostu nie oplaca sie kupowac tego netbooka, ale to jest tylko moje zdanie.

  • 0

    17. ~  2010-09-05 18:27:44  host: t22-05.opera-mini.net

    trzeba byc nietrzeźwym by za tą kase wiazac sie umowa z tym sprzetem a po2 orange i jego zasieg 3g-najmniejszy w pl to dla brawurowców oferta.mirekb

  • 0

    18. ~Symbianowiec Damian Nokia E61  2010-09-05 18:40:15  host: user-109-243-14-172.play-internet.pl

    To co jest lepsze: Orange Free czy Play Online, bo nie wiem co wybrac?

  • 0

    19. ~Chłopak z wioski  2010-09-05 18:45:11  host: v05-16.opera-mini.net

    mirekb - czego marudzisz, ale za to większy zasięg od Play.

  • 0

    20. ~ewqaewqa  2010-09-05 18:55:35  host: t22-13.opera-mini.net

    @Symbianowiec ape wyluzuj, zamiast spamowac pod kazdym newsem wejdz na forum i poczytaj. Poza tym zapoznaj sie z kazda oferta neta i wtedy zdecyduj. A co do netbooka... modem 3g az tak bardzo nie winduje ceny w gore. ja mam aceraz takim samym prockiem i ramem, tylko mniejszy dysk i brak modemu.no i xp. do neta sprawdza sie idealnie, ale ofc nie do filmow hd czy cos;) Tylko ze za te cene to nigdy bym nie wziela.

  • 0

    21.  2010-09-05 19:14:44

    @1: twój post bardzo mnie rozbawił. Pokaż mi 10" netbook z takimi parametrami, albo chociaż notebook w cenie 1600zł które by takie posiadał. Wymagania masz z kosmosu. @Administracja: niech ktoś poczyści te komentarze bo spam jak na onecie...

  • -1

    22. ~Chłopak z wioski  2010-09-05 19:23:16  host: v05-16.opera-mini.net

    tolez - co wy z tym Onetem ciągle? Zaglądasz że wiesz? Ja na przykład nie kojarzę.

  • 0

    23.  2010-09-05 19:53:29

    Drogo. Cena nie powinna przekraczać 1 tys. na 12 miesięcy, a i tak byłoby to tyle, ile netbook kosztuje w sklepach. Rozsądną cene widzę w taryfach premium dla biznesu, tylko, że z takim abo mam jedno pytanie: po co?

  • 0

    24. ~piokuk  2010-09-05 21:52:01  host: public-gprs71231.centertel.pl

    W Tesco Kraków ten model kosztuje 999 złotych z watem. Ceny bezsensowne.

  • 0

    25. ~barpl  2010-09-05 21:55:48  host: host-79.173.14.198.tesatnet.pl

    wiem że troszkę nie na temat ale czy ktoś coś wie o orange extra numer? Miało być jeszcze w wakacje i lipa...

  • 0

    26. ~  2010-09-05 22:20:10  host: public58024.cdma.centertel.pl

    24- Tesco Łódź w tej samej cenie i możesz w ciągu 5 dni oddać bez podania przczyny

  • 0

    27. ~  2010-09-05 22:49:54  host: p04-15.opera-mini.net

    Nie chcę mi się sprawdzac cen ale po parametrach widać że taki sprzecik na wolnym rynku może kosztowac 1-1,5 koła. Jednym słowem oferta szooook.

  • 0

    28. ~  2010-09-05 22:55:03  host: p04-15.opera-mini.net

    Luknąłem moment na allegro i pierwsza lepsza oferta jest 1100zł :D

  • 0

    29. ~tester  2010-09-05 23:45:33  host: 095160033201.warszawa.vectranet.pl

    a'propos Tesco i allegro - czy w tych sklepach netbook jest sprzedawany z wbudowanym modemem? Nie? Więc proszę porównywać jabłko z jabłkiem a nie z gruszką...

  • 0

    30. ~...  2010-09-06 08:09:20  host: dynamic-78-8-131-207.ssp.dialog.net.pl

    Oferty Ery biją tą ofertę na głowe :|

  • 0

    31. ~Miron  2010-09-06 09:20:33  host: sub208-158.elpos.net

    Do tych madralinskich co podaja ceny z tesco i innych....Te wersje Acera NIE MAJA MODEMU 3G !!!! Za model z modemem trzeba zaplacic co najmniej 1450zl !!! Czy w koncu nauczycie sie czytac ?

  • 0

    32. ~Oferciarz  2010-09-06 09:27:15  host: v03-15.opera-mini.net

    @31: Takim nie przetłumaczysz oni nadal swoje.

  • 0

    33. ~  2010-09-06 12:32:53  host: cou208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Orange chyba postawił w ostatnim czasie na promowanie neta. Dopiero przecież co wprowadzili nowe promocje do oferty Freedom, gdzie przy zakupie routera, otrzymuje się dodatkowo zestaw neta mobilnego.

  • 0

    34. ~Mobilny  2010-09-06 14:41:13  host: t02-07.opera-mini.net

    Dowiedziałem się na ich blogu, że wbudowany modem to SonyEricsson z HSUPA.

  • 0

    35.  2010-09-06 15:49:58

    Modem mam na USB z Play. Wbudowanego (pewnie z simlockiem) nie potrzebuję. A netbook zupełnie standardowy.

Dodaj swoją opinię